Uute alguste terviseks!

Kallid vanad sõbrad ja värsked tuttavad,
 
Soovin teiega küünlavalgel maha istuda ja südamest südamesse rääkida. Täna on mu süda raske ja kerge ühtaegu, sest olen teinud kvanthüppe oma elus. Lausa nii suure, et ma saan aru, kui soovite, et ma järgmistel Olümpia mängudel Eestit esindaksin.
 
Oleme kogunenud siia, et jätta hüvasti Paljas Porgandiga, kes aastast 2015 on teiega koos kasvanud tervemaks, tugevamaks, ilusamaks, avatumaks, ausamaks, uudishimulikumaks, haavatavamaks ja rõõmsamaks. Jätame hüvasti Meriliniga, kes teie nina all eemaldas maski maski haaval ning koorus traumade alt end usaldavaks ning armastavaks naiseks. Kes soovis jagada oma teekonna rõõmsaid ning valusaid hetki teiega, hoolimata ninakate inimeste kriitikast. Kes ei peatunud hetkekski olemast tema ise, olenemata sellest, kuidas maailm teda vastu võttis oma tõelises olemuses. Mitte keegi ega miski ei saa sind enam killustada, kui oled sisemuselt kasvanud terviklikuks.
 
Kui me midagi Paljas Porgandilt õppisime, siis seda, et maailmas on palju enamat, kui me tajume ning õnne jaoks on vaja palju vähemat, kui me arvame. Paljas Porgand soovib siiralt ja südamest, et me kõik kuulaksime VAID oma hinge häält ning järgneksime talle igal sammul oma teekonnal.
 
On aga aeg võtta avasüli vastu Cassia, kes korjab kokku selle, mille Merilin on aastatega loonud ning annab sellele 2.0 versiooni. Kui tunned, et oled valmis isegi võtma ette teekonda Tõelise Minani, astuma autentsusesse ning koorima eest ühiskonna maskid, siis oled oodatud minuga koos seda teed käima minu uuel lehel untaintednomad.com. Untainted Nomad on rändav hing, kes on võtnud eesmärgiks maailma avastades astuda endaga sügavasse ühendusse, jätta endast maha vaid rõõmu ja armastust, inspireerida kõiki ellu viima oma kõige kreisimaid unistusi ning tehes seda kõike läbi kerguse, huumori ja autentsuse.
 
Kuna Eestimaa on armas, ent pisike, siis jääb ka eesti keele kasutus liiga pisikeseks ning Cassia võtab maailmarändurile kohaselt oma emakeeleks maailma keele ehk inglise keele, et hõlmata oma tegevusse kõik maailma rahvad.
 
Oled oodatud minuga üheskoos sammuma seda uut, pöörast ning elumuutvat teekonda!
 
Armastusega,
Cassia
 
Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.