Tulime kapist välja!

Paistab, et ega see mingi saladus enam pole ja ma tõesõna ei jaksa seda teie, kallikeste, eest enam varjata ka! Jah, ma olen leidnud endale kaaslase, päris erakordse kusjuures. Meie teekond algas juba mõni aeg tagasi, täpsemalt 22. märtsil ning eneselegi ootamatult olin juba 12. mail suhtes. Me ise ei suuda kumbki seda veel väga uskuda, et me koos oleme, kuid täpselt nii ta on. Ja kuna meie tulevikuplaanid näevad juba üsna pea ette ka suure avalikkuse ette koos astumist, siis oli ka tagumine aeg teiega sotid selgeks rääkida.

Kes võitis Porgandi südame?

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

39 Comments

 1. Aliis says:

  Tore, et olete õnnelikud! Soovin pikka armastust. Mul tekib vaid kysimus, kuidas sa saad nii lyhikese ajaga end avada “ainult seda yhte armastada”, pyhendada end vaid sellele yhele ja ainsale .. ometi on see mõne lyhikese aasta jooksul juba mitmes mees?

  • Ikka pühendad end suhtes ju ühele inimesele. Need on minu õppetunnid ning ma oma siseelu ei hakka lahkama. Aga tean täpselt, miks kellegagi midagi välja ei tulnud ja mis mind Roometiga kokku viis :) Minu jaoks ei eksisteeri aega. Selliseid piire endale ei sea. On ainult sisetunne ja minu kõrgem tahe.
   Aitäh!

 2. R says:

  Palju õnne!
  Ja palun infot, mis toote makrod sa videos nimetasid, mis nimi ja kust saab seda osta?

 3. vabandust, et nii kuri arvamus võrreldes teistega says:

  Ma arvan, et hea on, et Roomet su blogi ja instat ei jälgi, see saaks sul trauma, et tema printsess kes on ainult tema jaoks, on tegelikult poolalasti kõigile näha/jagamiseks vms :D Ei usu samas, et ta trofeenaist ka tahtis, et kõik näeks ja ilastaks ta naise keha/pesupiltide peale. Ja muidugi, on sul talle midagi pakkuda, feim ja värk saabuvad instantly. Sellesmõttes, et vabandust ka, ei ole kade, ei vihka, tahtsin lihtsalt ka arvamust avaldada. Huviga ootan, mis aasta pärast saanud on, sest nii palju vastuolusid on selles suhtes võrreldes siit blogist loetud juttudega eelnevate suhetega(nt kiirustamine jne) :D

 4. Chris says:

  Niiii niiiii armsad olete :) mul nii hea meel Teie üle. Sinu poisssõber tundub tõesti väga hea südamega kutt.

  Palju õnne ja edu Teile!

 5. Kat says:

  Hommikune positiivsuse süst ??

 6. marta says:

  Kohe näha, et sa Jäär :) ma ka. Jäärad oskavad üllatusi teha.

 7. Keidy says:

  Väga armas postitus, seda lugedes tuli lausa pisar silma. Ja täiega õige on see, et inimest tuleb tundma õppida reaalselt mitte sotsiaalmeedia kaudu. Vlog oli väga liigutav ja armas. Kuhjaga armastust Teile! ? Olete väga armas paar ! ??

 8. Ly says:

  Omg, nii armaaaaas!!! Ise olen olnud 6 aastat vallaline, ehk ühel päeval tuleb keegi minu ellu. Mul nii hea meel näha teisi inimesi, kes leiavad kellegi erilise. See täidab mu südame nii suure soojusega ja samas ka natuke igatsusega. Aitäh sulle Merilin selle imelise postituse eest! Soovin teile kahele pikka õnne! :)

 9. Raili says:

  Sa leidsid omale küll unistuste printsi :) Vähemalt kirjelduse ja video põhjal tundub :)) Ootan juba järgmisi vloge! Palju palju õnne ja pikka kooselu teile!! ?

 10. Riri says:

  Nii armas, avameelne ja siiras postitus. Mul on väga hea meel, et kaks nii toredat inimest on teineteist leidnud. Ja tundub, et teil tuleb ülivinge suvi. Kõike head teile! :)

 11. Kelly says:

  Armas ❤
  Aga, mul tekkis hoopis huvi selle šašlõkki vastu ?. Millega tegu ja kust seda saab? ?

 12. Kaisa says:

  Appi, kui ilus paar! Videot vaadates oli mul lai naeratus näol koguaeg ja naersin kaasa. Teil on võrratu klapp ja see paistab kohe alguses välja. Ma loodan, et oled leidnud selle õige enda kõrvale – sa ju lausa õitsed!

 13. Hellu says:

  Väga väga tore lugeda :) Armastus on ilus ❤️ aga kas su mehel kui veel instagramis kirjutate halb vaadata pole neid kõiki pilte mis sul Ukuga üleval on ? ? Või miks sul need veel üleval on ?

 14. Kristel says:

  Appi see printsessiks palumise koht, külmavärinad tulid. Nii hea meel Sinu üle (Teie üle), väärid seda õnne täielikult :)

 15. :) says:

  Huvitav koht :D käisime exiga seal telkimas – et saaks suhet klapitada ja kaunis kohas loodust nautida.

  Aga vahva video. Pani muigama mõnuga. :)

 16. Mees says:

  Ma ei saa aru miks on see nii suur asi , et mees natuke noorem on? Tãnapäeval peakski nii olema. Paljud Noored naised (16-26a) jooksevad lôdva pûksi kummiga mööda klubisi ringi ja nendega pole mõtet ûldse midagi aretada. Vähemalt mina ei kujuta ennast ette endast rohkem kui paar aastat noorema naisega,pigem vanema. Aga igatahes respekt ehk teisedki naised saavad aru ,et mees ei pea ilmtingimata naisest vanemad olema.
  Muidugi käib see klubi asi meeste kohta, dont get me wrong.
  Good luck !

  • Birx says:

   See polegi mingi asi. Mingid stereotüüpides kinni olevad inimesed ainult irisevad ja need kes on kadedad. Ma ise 28 a vaatan ka nooremaid ja enda vanuseid mehi.
   Õnne Merlin :))

 17. Laura says:

  Palju palju õnne! Nii hea meel su üle ja loodan, et leian endalegi oma printsi ❤️

 18. Kaisa says:

  Issand kui hea on lugeda selliseid postitusi reklaami vahele, tubli !

 19. Tibu0 says:

  Nii ilusti kirjutatud.?❤️❤️

 20. Sigrid Tamme says:

  Vau, tõsiselt armsad ja nagu kaks tilka vett! Nii sarnased iseloomud tunduvad olevat, eriti kui videot vaadata. Palju, palju armastust, edu, jaksu, tervist ja õnne teile! Soovin ja loodan, et teie armastus on pikaajaline! ♥️
  Imeilusad ja nummid olete! Kallid teile!

 21. Hele says:

  Niii armas video ja naljakas, kõva häälegas üksi kodus naersin kaasa ?

 22. Merlin says:

  Palju-palju-palju õnne, kallis Merilin! Seda lugedes oli tunne, et oles tõelise printsi endale leidnud! Õnne, jaksu ja kuhjaga armastust! Nagu öeldakse – mehe väärtus ei peegeldu tema rahakotis, vaid kuidas särab naine ta kõrval!!! ???

 23. KK says:

  Palju palju õnne! Ma olen nii õnnelik teie üle, et tuli lausa pisar silma! :p Loodan, et olete kaua koos ja ehk kunagi loote oma pere. Palju õnne ja armastust teile!❤

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.