Tulime kapist välja!

Paistab, et ega see mingi saladus enam pole ja ma tõesõna ei jaksa seda teie, kallikeste, eest enam varjata ka! Jah, ma olen leidnud endale kaaslase, päris erakordse kusjuures. Meie teekond algas juba mõni aeg tagasi, täpsemalt 22. märtsil ning eneselegi ootamatult olin juba 12. mail suhtes. Me ise ei suuda kumbki seda veel väga uskuda, et me koos oleme, kuid täpselt nii ta on. Ja kuna meie tulevikuplaanid näevad juba üsna pea ette ka suure avalikkuse ette koos astumist, siis oli ka tagumine aeg teiega sotid selgeks rääkida.

Kes võitis Porgandi südame?

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Roomet. Poom. Ei mingit Rasmus Kooskora ega Roometi venda nagu meedia siin mehi mulle pähe tahtis määrida. Piisab mulle Roometist küll. Ei teagi, kuidas need reporterid nüüd nii salakavalad olid ja tema nime välja uurisid, arvestades et tegemist on seni sotsiaalmeediast vägagi tahaplaanile hoidva noormehega.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Väike bio teile siis: Roomet on 24-aastane… jah, minust natsa noorem. Aga selle poisi hing on kuradima vana. Sellest sain aimu meie teise vestluse ajal, mil meie jutt jõudis kähku hingede maailma ja universumile. Ei räägi siinkohal kummitustest ega otseselt planeetidest ja UFO-dest, vaid rohkem oma enda hinge rännakutest ja elu õppetundidest. See on mind alati paelunud ning antud teemal kirjandus mind inimesena ka kõige enam kasvatanud. Ja Roomet on minu elus järgmine suur õpetaja – I just know it.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Roomet on üles kasvanud Rakveres. Tallinasse kolis ta ülikooli ajal, kui õppis audio- ja visuaalmeediat ning televisiooni BFM-is, mille lõpetas veel eelmisel aastal. Tal on suur kirg kaamerate, nii selle ees kui taga olemise vastu. Ta alustas veel hiljuti oma YouTube’i kanaliga (visake subscribe!), mida on soovinud teha juba 8 aastat. Tema kõige esimene video on nüüd ka üleval ning uus Canon on koguaeg kuumas. Materjali hakkab peagi palju laekuma.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Tema tööst, perest ja sõpradest ma ilmselgelt siin ei räägi, sest see ei puutu kuidagi meisse siin. Küll aga tahan uhkusega öelda, et Roometi suureks hobiks on niisamuti fitness ning tervislik toitumine. Tema küll päris koka kohale ei kandideeri, aga toitumist jälgib ta edukamalt kui mina. Maitsete maailma tirisin Roometi mina, kes ta pole kunagi olnud suur väljas sööja ja restoranide “arvustaja”. Nüüd saab ta tõelist foodie elu tunda nii minu pool kodus, kui talle ise kokkan, või kui väljas põnevaid maitseid nautimas käime!

Roometi enda kokaoskused piirduvad tuunikalakonservi avamise ja tatra pudruks keetmisega. Samas see mulle sobib, sest ma armastan kallimale kokata. Nii on ta seda enam sisse võetud minu toitudest ning mul on talle palju veel õpetada. Tema jaoks kõlavad minu igapäevased “chia seemned”, “kinoa”, “kanepipähklid” jne nagu hiina keel. Seega keelekursused on täies hoos!

Kus, millal ja kuidas?

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Kui ma olen ta punni toitnud!

Meie tutvumine oli no niiiii puhas juhus. Oli neljapäev,  22.märts, Tallinn Fashion Weeki avapäev. Läksin sinna oma sõbrannadega, kellega ühega neist olime kokku leppinud varasema lahkumise, sest tal oli vaja veel lõputööd teha ja mul trenni. Olin samal päeval kutsutud ka Suit Supply üritusele, kus teadsin, et viibib ka mu ammune kursavend, kellega viimasel ajal olin rohkem suhelnud, kuid polnud aastaid näinud. Moosisin sõbrannat, et astuksime viieks minutiks sealt läbi, mille järel lähen Postimaja MyFitnessisse veel treenima. Saingi ta nõusse.

Kaks tüdrukut sinistes kostümides, jõudsime ürituse viimasel tunnil kohale. Ja juhtusingi nägema seal endist kursavenda ning temaga kaasasolevat armsa näoga kutti, kes nägi suisa alaealine välja. Jäime rääkima ja viiest minutist sai ootamatult tund. Olin nagu ikka täiesti mina ise ning ei vaadanud kedagi juba pikka aega sellise pilguga, et kust nüüd omale potentsiaalne kaaslane sebida. Ütleme nii, et ma olin terve aeg alates oma eelmisest suhtest tsölibaadis. Mind lihtsalt ei kottinud mitte keegi. Armastasin olla üksi, olla 100% mina ise ja elada elu täiel rinnal. Paljud panid tähele, kuidas olin löönud särama ja sain palju kiidusõnu, et ma pole kunagi nii positiivselt end ümbritsevatele inimestele mõjunud.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Nii juhtus ka seal. Olin nii heas energias, et connectisin inimestega väga kergelt. Eriti nendega, kes mu huumorit mõistavad, valju häälega naerda julgevad ja on kohmakad nagu mina. Ja param-pa-paa. Roomet oli kõike seda. Ta suutis mu sõbranna šampuse klaasi maha puruks lüüa täiesti ootamatult ja nii, et keegi ei saanud aru, kuidas see juhtus. Ta suutis seal pakutud likööriga magustoidust švipsi jääda (mainime siis ära, et ta on karsklane – respekt!). Me naersime südamest terve see aeg ja usute või mitte, me kaks naerame koos 75% ajast. Temaga on lihtsalt nii lihtne olla õnnelik! Ka Roometil ja ta sõbral olid trennikotid kaasas ja meid saatis ühine plaan minna jõusaali korra pumpama. Niisiis läksime kõik koos ja poiss võitis mu südame sel momendil kui tuli ise mu juurde küsima, kuidas ta minuga ühendust saaks võtta…

“Kes on Paljas Porgand?”

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogiAvaliku elu tegelase elu ei ole lihtne. Ma ikka käisin üksikutel deitidel, kuid ma ei suutnud kedagi tõsiselt võtta ning minu huvi inimese vastu kadus sekundi vältel, kui hakati uurima minu brändi kohta. Tulin kohtingule mitte tööintervjuule eks. Kurvastuseks, sattusin ma ka väga salakavalate paadunud fännide otsa, kes ei jätnud mind enam rahule ning mõttes oli lausa lähenemiskeeldu taotleda.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Sõbrannadega väljas käimised lõppesid ka alati sellega, et tullakse ligi: “Sa oled see Paljas Porgand vä?” jne. Mul ei ole midagi lugejate ja fännide vastu, aga ilmselgelt ei tekita keegi minus mingitki tahtmist intiimsemaks suhteks (ma ei räägi siin seksist eks). Kui öeldakse “Paljas Porgand”, siis olen automaatselt lülitunud välja oma isiklikust karakterist ehk sellest Merilin Taimrest, kes ma tegelikult olen. Paljas Porgand karakteris ei loo ma ühtegi uut sõprussuhet, vaid olen kõigile rohkem abistajaks, meelelahutajaks ning toitumisnõustajaks.

Roometiga oli teisiti. Ei tulnud kordagi meil jutuks “Paljas Porgand” ning kuigi rääkisin ka oma tööst ja blogist, siis ta ei tundnud kordagi mu brändi vastu huvi. Mis kõige toredam – ta ei jälginud mind ei Instas, Facebookis ning polnud kunagi ka mu blogis käinud. Tema jaoks olin ma justkui tulnukas, kelle olemasolust ta oli küll kuulnud, kuid polnud kunagi oma silmaga näinud ja väga otsima ka läinud. “Teadsin põhimõtteliselt kohe, et she’s the one!”

Reeglid paigas

Meie puhul on päris omapärane see, et me pole kordagi saatnud ühtegi sõnumit ega kirjutanud messengeris. Kogu meie vestlus on peetud Instagrami chatis, helistades või laivis. Kohe algul ütles Roomet, et ta ei vaata ühtegi mu pilti ega storyt ning veel vähem mu blogi. Ta ei soovinud tundma õppida mind kui brändi, vaid kui Merrut (nii ta mind kutsus, kuni minust sai tema “Printsess”).

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Roomet on üks omapärane loom. Selline kena, sümpaatne, humoorikas ja üdini positiivne kutt, küll aga pole kunagi suhtes olnud. Selgituseks ütles, et keegi lihtsalt ei ole temas piisavalt elevust tekitanud ning pakkunud tema ellu lisaväärtust. Esmapilgul võib ta paljudele jätta fuckboy mulje… Me oleme Roometiga täitsa ühes paadis… nagu mina jätan oma seksuaalsuse tõttu inimestele mulje, et ma jubedalt asjatan meestega. Me küll sõuame avamerel, aga ega see tähenda, et me koguaeg vette hüppame. If you know what I mean.

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Meie esimene ühispilt mu sünnipäeval

Igal juhul… tüdruk, kes on palju suhtes olnud ja ei taha järgmisest kuulda ka mitte, ning poiss, kes pole kunagi suhtes olnud ning ei ole kunagi näinud, et keegi võiks selle vääriline olla… sattusid kokku ja olid esimesest õhtust peale üksteise külge haakunud. Et üksteist mitte virtuaalsel teel tudma õppida, leppisime kohe kokku, et Instasse jääb vaid small talk. Kuna pakkusin Roometile aga huvi, siis kutsus ta mind välja 1-2 korda nädalas. Ma pole kunagi kellegagi nii palju naernud kui temaga. Meie vahel oli algusest peale lihtsalt uskumatu klapp! Kaks täpselt sama goofyt juhtusid kokku ! Kes mu laive Instagramis jälgivad need teavad minu goofy külge vägagi hästi.

Igaljuhul me olime juba poolteist kuud kohtamas käinud ja üksteist tundma õppinud, aga ei mingit füüsilist kontakti peale kallistamise. Me ei hoidnud käest kinni, ei musitanud, ei midagi. Ja enne kui üldse tõsisemaks läksime, tahtsin veenduda, et tal on minuga tõsised plaanid. Sest ma tõesti ei ole huvitatud ühestki fuckboyst, järjekordselt purunenud südamest ja suhtest, millest juba eos asja ei saa. Meie arusaam elust ja tulevikust osutus samaks ja langetasin oma kaitsebarjääri, et prints võiks mu kuningriiki (palun loe: südamesse) siseneda.

Merrust Roometi Printsessiks

Roomet oli põhimõtteliselt ainuke, kes mind Merruks kutsus. Ja kohe kindlasti ainuke, kes mulle Printsess ütles. Miks Printsess? Sest ta kohtles mind algusest peale kui printsessi. Sel mehel juba härrasmehelikkusest puudust pole jah. Kuid mitte kunagi ei öelnud ta mulle “Minu Printsess”. Kuni…

merilin-taimre-roomet-poom-suhted-suhe-armastus-paljas-porgand-blogi

Läksime 12. mail Tallinna Rallile Roometi ralliässast vennale kaasa elama. Ilm oli fantastiline, meie vahel oli kõik nagu ikka fantastiline ning Roometil oli mulle fantastiline üllatus. Ta soovis mulle oma pühendumust näidata ning palus mind pärast armsat südamepaotamist endale täitsa viisakalt tüdruksõbraks  –  OMA Printsessiks. Mille peale ma oskasin öelda vaid: “Südames olen ma juba mõnda aega SINU Printsess”. Süda jättis igaljuhul kümme lööki vahele, sest ma võtsin sellega poisilt ju suhtesüütuse. Kas tõesti ta pole 24 aasta jooksul kedagi erilist kohanud ja siis nüüd valib minu selleks inimeseks? Ja täpselt nii erilisena on ta mind iga päev tundma pannud! See mees ei teeks kärbsele ka liiga, armastab kõike enda ümber ja on tänulik iga hingetõmbe eest. Ja mina olen paganama tänulik, et ma olen endast veelgi positiivsema ja energilisema hinge enda kõrvale meelitanud. Aitäh, Universum, selle kingituse eest.

Esimesed ühised tulevikuplaanid

“Miks sul on vaja kõigile oma uuest suhtest rääkida?” Esiteks, sest ma olen teiega läbinisti aus. Teiseks, mul on aina raskem teda oma elu projekteerimisest välja jätta. Kolmandaks, meil on suured ühised tegevused ees ootamas, mis hõlmavad ka teid! Jeap, see suvi paneme me tuurid sisse ühise materjali loomisele ning ühendame jõud. Fotograaf, videograaf, blogija, vlogija, sisulooja, sisuturundaja, sotsiaalmeedia mõjutaja ja lihtsalt kaks ülimalt õnnelikku hinge üheskoos!

Mis meil siis plaanis on? Alustuseks on meil juba olemas lennupiletid Itaaliasse 13 päevaks, 2.07-14.07. Roomet on seal kaks ühes – reisikaaslane ja koostööpartner. Tema vastutab minu blogisse reisi pildi- ja videomaterjali eest! Reisi planeerimine on põhimõtteliselt juba tehtud, kuid plaane jagan mõne aja pärast. Kui tead Itaalias elavaid eestlasi, kes võiks olla huvitatud meiega seal aega veetma, siis kriba mulle kommentaaridesse või jaga seda nendega!

Kavatseme teha sellest suvest midagi ainulaadset! Meil on terve suve kõik nädalavahetused juba broneeritud ja kui ma ei eksi, siis ei veeda me ühtegi neist Tallinnas. Me kavatseme minna Pühajärve Jaanitulele, Positivusele, Võsu rannafestivalile ja Weekendile. Lõin Skyplusiga käpad ning kannan läbi blogi pildi- ja videomaterjali teieni kõikide festivalide telgitaguseid koos artistidega! Te hakkate nägema veel ohtralt vloge ning rääkides videomaterjalist, siis monteeris Roomet teile kokku ka meie esimese ühisvideo, et teiega vähe soojemalt tutvust teha! Andke tagasisidet ka ja nautige teiegi suve täiel rinnal!

39 Kommentaari

 1. Aliis ütleb:

  Tore, et olete õnnelikud! Soovin pikka armastust. Mul tekib vaid kysimus, kuidas sa saad nii lyhikese ajaga end avada “ainult seda yhte armastada”, pyhendada end vaid sellele yhele ja ainsale .. ometi on see mõne lyhikese aasta jooksul juba mitmes mees?

  • Paljas Porgand ütleb:

   Ikka pühendad end suhtes ju ühele inimesele. Need on minu õppetunnid ning ma oma siseelu ei hakka lahkama. Aga tean täpselt, miks kellegagi midagi välja ei tulnud ja mis mind Roometiga kokku viis :) Minu jaoks ei eksisteeri aega. Selliseid piire endale ei sea. On ainult sisetunne ja minu kõrgem tahe.
   Aitäh!

 2. R ütleb:

  Palju õnne!
  Ja palun infot, mis toote makrod sa videos nimetasid, mis nimi ja kust saab seda osta?

 3. vabandust, et nii kuri arvamus võrreldes teistega ütleb:

  Ma arvan, et hea on, et Roomet su blogi ja instat ei jälgi, see saaks sul trauma, et tema printsess kes on ainult tema jaoks, on tegelikult poolalasti kõigile näha/jagamiseks vms :D Ei usu samas, et ta trofeenaist ka tahtis, et kõik näeks ja ilastaks ta naise keha/pesupiltide peale. Ja muidugi, on sul talle midagi pakkuda, feim ja värk saabuvad instantly. Sellesmõttes, et vabandust ka, ei ole kade, ei vihka, tahtsin lihtsalt ka arvamust avaldada. Huviga ootan, mis aasta pärast saanud on, sest nii palju vastuolusid on selles suhtes võrreldes siit blogist loetud juttudega eelnevate suhetega(nt kiirustamine jne) :D

 4. Chris ütleb:

  Niiii niiiii armsad olete :) mul nii hea meel Teie üle. Sinu poisssõber tundub tõesti väga hea südamega kutt.

  Palju õnne ja edu Teile!

 5. Kat ütleb:

  Hommikune positiivsuse süst ??

 6. marta ütleb:

  Kohe näha, et sa Jäär :) ma ka. Jäärad oskavad üllatusi teha.

 7. Keidy ütleb:

  Väga armas postitus, seda lugedes tuli lausa pisar silma. Ja täiega õige on see, et inimest tuleb tundma õppida reaalselt mitte sotsiaalmeedia kaudu. Vlog oli väga liigutav ja armas. Kuhjaga armastust Teile! ? Olete väga armas paar ! ??

 8. Ly ütleb:

  Omg, nii armaaaaas!!! Ise olen olnud 6 aastat vallaline, ehk ühel päeval tuleb keegi minu ellu. Mul nii hea meel näha teisi inimesi, kes leiavad kellegi erilise. See täidab mu südame nii suure soojusega ja samas ka natuke igatsusega. Aitäh sulle Merilin selle imelise postituse eest! Soovin teile kahele pikka õnne! :)

 9. Raili ütleb:

  Sa leidsid omale küll unistuste printsi :) Vähemalt kirjelduse ja video põhjal tundub :)) Ootan juba järgmisi vloge! Palju palju õnne ja pikka kooselu teile!! ?

 10. Riri ütleb:

  Nii armas, avameelne ja siiras postitus. Mul on väga hea meel, et kaks nii toredat inimest on teineteist leidnud. Ja tundub, et teil tuleb ülivinge suvi. Kõike head teile! :)

 11. Kelly ütleb:

  Armas ❤
  Aga, mul tekkis hoopis huvi selle šašlõkki vastu ?. Millega tegu ja kust seda saab? ?

 12. Kaisa ütleb:

  Appi, kui ilus paar! Videot vaadates oli mul lai naeratus näol koguaeg ja naersin kaasa. Teil on võrratu klapp ja see paistab kohe alguses välja. Ma loodan, et oled leidnud selle õige enda kõrvale – sa ju lausa õitsed!

 13. Hellu ütleb:

  Väga väga tore lugeda :) Armastus on ilus ❤️ aga kas su mehel kui veel instagramis kirjutate halb vaadata pole neid kõiki pilte mis sul Ukuga üleval on ? ? Või miks sul need veel üleval on ?

 14. Kristel ütleb:

  Appi see printsessiks palumise koht, külmavärinad tulid. Nii hea meel Sinu üle (Teie üle), väärid seda õnne täielikult :)

 15. :) ütleb:

  Huvitav koht :D käisime exiga seal telkimas – et saaks suhet klapitada ja kaunis kohas loodust nautida.

  Aga vahva video. Pani muigama mõnuga. :)

 16. Mees ütleb:

  Ma ei saa aru miks on see nii suur asi , et mees natuke noorem on? Tãnapäeval peakski nii olema. Paljud Noored naised (16-26a) jooksevad lôdva pûksi kummiga mööda klubisi ringi ja nendega pole mõtet ûldse midagi aretada. Vähemalt mina ei kujuta ennast ette endast rohkem kui paar aastat noorema naisega,pigem vanema. Aga igatahes respekt ehk teisedki naised saavad aru ,et mees ei pea ilmtingimata naisest vanemad olema.
  Muidugi käib see klubi asi meeste kohta, dont get me wrong.
  Good luck !

  • Birx ütleb:

   See polegi mingi asi. Mingid stereotüüpides kinni olevad inimesed ainult irisevad ja need kes on kadedad. Ma ise 28 a vaatan ka nooremaid ja enda vanuseid mehi.
   Õnne Merlin :))

 17. Laura ütleb:

  Palju palju õnne! Nii hea meel su üle ja loodan, et leian endalegi oma printsi ❤️

 18. Kaisa ütleb:

  Issand kui hea on lugeda selliseid postitusi reklaami vahele, tubli !

 19. Tibu0 ütleb:

  Nii ilusti kirjutatud.?❤️❤️

 20. Sigrid Tamme ütleb:

  Vau, tõsiselt armsad ja nagu kaks tilka vett! Nii sarnased iseloomud tunduvad olevat, eriti kui videot vaadata. Palju, palju armastust, edu, jaksu, tervist ja õnne teile! Soovin ja loodan, et teie armastus on pikaajaline! ♥️
  Imeilusad ja nummid olete! Kallid teile!

 21. Hele ütleb:

  Niii armas video ja naljakas, kõva häälegas üksi kodus naersin kaasa ?

 22. Merlin ütleb:

  Palju-palju-palju õnne, kallis Merilin! Seda lugedes oli tunne, et oles tõelise printsi endale leidnud! Õnne, jaksu ja kuhjaga armastust! Nagu öeldakse – mehe väärtus ei peegeldu tema rahakotis, vaid kuidas särab naine ta kõrval!!! ???

 23. KK ütleb:

  Palju palju õnne! Ma olen nii õnnelik teie üle, et tuli lausa pisar silma! :p Loodan, et olete kaua koos ja ehk kunagi loote oma pere. Palju õnne ja armastust teile!❤

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga