Tuharad prinki ühe harjutusega + minu trenni pleilist!

merilin-taimre-paljas-porgand-fitness-trenn-blogi-vlog-video-lihasmass-tõstmine-jõusaal

Noniii, vajutanud sellele postituse peale, oled sa kohe kindlasti trenni inimene! Selle peale annan ma sulle kohe ühe kõrge viieka, sest veebruar käes, on kindlasti paljud oma uusaastalubadustele juba selja pööranud. Kuna aga tulid siia otsima motiveerivat muusikat treeningutele ning seda ühte imeharjutust, mis paneb tuharad kasvama nii, et tee või Kardashianitele silmad ette (OK, seda lubadust saab ainult ilukirurg anda, hehe), siis palju õnne – oled juba poolel teel!

merilin-taimre-paljas-porgand-fitness-trenn-blogi-vlog-video-lihasmass-tõstmine-jõusaal

Rääkides pringist tagumikust ning kuidas sellist tulemust saavutada, seostub enamusele vajadus kükkida. Ei, kükkimine ei ole parim harjutus tuharalihaste aktiveerimiseks ja töösse rakendamiseks. Kükkimine on küll ideaalne alakeha harjutus, kuid põhiliselt treenib siiski meie reisi. On olemas aga üks mõnus harjutus nagu seda on puusatõsted, mis treenivad otseselt tagumikku. Õigete vahendite abil on võimalik harjutust sooritada päris suure raskusega, mis on eelduseks lihaskasvule.

merilin-taimre-paljas-porgand-fitness-trenn-blogi-vlog-video-lihasmass-tõstmine-jõusaal

Tegelikult ega mul polegi plaanis pikalt rääkida, sest filmisime Myfitnessi personaaltreeneri ning jõusaali ja personaaltreeningute juhi Kadri Paadiga üles kõik, mida teadma pead. Visuaalselt suudame me rohkem keskenduda ja õpitut talletada, seega kõrvad ja silmad lahti ning tšeki seda imeharjutust ja korrektset sooritust juba allpool olevast videost. Ootan postituse alla kommentaare, kuidas teile sellised õpetlikud videod meeldivad, mida rohkem ja mida vähem näha tahaksite? Vaid nii saan pakkuda teile seda, mida soovite!

Fotod ja video – Dag Holmen

Minu muusika pleilist

Kui mult küsitakse, mis muusikat ma kuulan, siis mu vastus on alati sama – absoluutselt kõike! Kodus üht, peol teist, autos kolmandat, kodus armuvaludes , jäätisetops käes, neljandat ja trennis sootuks viiendat, hehe! Who can relate? Ootan kommentaare postituse alla!

merilin-taimre-paljas-porgand-fitness-trenn-blogi-vlog-video-lihasmass-tõstmine-jõusaal

Aga ilmselgelt ma teile oma pisaratõmmiseid ja päris peo anthemit ka siia loopima ei hakka, seega räägime muusikast, mida kuulan 90% ajast ehk siis muusikast, mida kuulan trennis. Ei, ma ei veeda 90% ajast trennis, aga kodus ma muusikat ei kuula. Ma hindan vaikust ja oma mõtteid rohkem. Vahel kui kodus end parasjagu sätin või koristan, siis muutun küll tantsivaks tolmuharjakesega tuhkatriinuks. Teine koht, kus mul alati muusika põhjas on ja ma kujutan ette, et olen rokkiv Beyoncé, on autoga ÜKSI sõites. Aga kuna mul autot pole, siis ei juhtu seda liiga tihti. Kord kuus varastan veel vanemate autot kui väga vaja! Peakski seda taas tegema, et oma adrelaksu vajadusi rahuldada, khmm.

merilin-taimre-paljas-porgand-fitness-trenn-blogi-vlog-video-lihasmass-tõstmine-jõusaal

Iiiiigaljuhuuuul, tagasi trennimuusika juurde… Panin kokku oma kõige lemmikumad palad, mis panevad trennis puusa nõksuma (, kuid mitte liiga palju!) ning on ehitatud enamasti üles dropile, mil siis uut setti lammutama asuda. Piisavalt upbeat ja tempokas peab olema, et mu listi pääseda! Visake siis listile follow, sest lisan uut muusikat pea iga päev! Aga palun – 35h puhast naudingut: https://open.spotify.com/user/12149992183/playlist/4LtV2hS6N6k2G8NpiZ4aqd?si=EFwtM727QzuhW00aZcJj3w

 

12 Kommentaari


  1. Fatal error: Allowed memory size of 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 262144 bytes) in /data01/virt71985/domeenid/www.paljasporgand.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

    Fatal error: Allowed memory size of 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 262144 bytes) in /data01/virt71985/domeenid/www.paljasporgand.ee/htdocs/wp-includes/load.php on line 679