Totaalne stiilimuutus!

Oli ka aeg! Teil pole õrna aimugi, kui kaua ma olen patse ihaldanud ja neid silmadega teiste peas õginud! Juba aasta tagasi läksin ma esimest korda patse tegema, kuid see polnud absoluutselt see, mida ma soovisin, ning lasin need koheselt ka lahti teha. Ma teadsin, missugust tulemust ma otsin ja et see tegija jõuab minuni, sest ma olin oma tahte Universumile välja andnud. Ja, noh, üllatus-üllatus, jõudiski… ja veel kõige ideaalsemal hetkel!

Räägin teile loo, miks ma patsid teha lasin, kelle juures, palju maksid, kui valus oli, kas ka rahule jäin, kas nendega magada ka saan, kas peanahale tekkis lööve, kuidas neid hooldada, mida Room neist arvab, millega need mind üllatasid ning kauaks need pähe jätta plaanin.

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

3 Comments

 1. […] eelminegi kord kulus patside punumiseks mitte vähem kui 9 tundi ja 4 kätt. Osaliselt oli abiks ka kolmas […]

 2. Janela says:

  Väga ilus tulemus igatahes! Olen isegi nende peale mõelnud, kuna need on hea võimalus stiili muuta ja midagi efektset katsetada, nt kui ei julge juukseid siniseks värvida, võid lasta teha sinised v misiganes muud tooni patsid :) Samuti hooldamise aspektid, et juuksed on koguaeg nn valmis, ja saad juurde pikkust ja volüümi.

  Miks ma neid siiani aga teha pole lasknud, on asjaolu, et mul on üsna õhukesed juuksed ja kardan natuke tulemuse pärast, et äkki on kolm patsi neljas reas ja hunnik paljast peanahka :D See on siiski üsna suur väljaminek, seega nõuab natuke mõtlemist ja kaalumist. Aga kui seda takistust ei oleks, siis vist juba käiksingi patsidega ringi :) Tore oleks, kui sa nt paari kuu pärast jagaksid (kas siin või Instas), kuidas elu patsidega on läinud, väljakasvamine, pusad vms asjad :)

  • Suur aitäh :) Japp, hea viis katsemaks ja särtsu toomaks!

   Kusjuures, õhukesed juuksed on suudetud nende päris hästi ära petta. Täitsa paksud tunduvad. Nägin nii mõndagi enne ja pärast. Tasub sul uurida otse tegijalt ;)

   Hoian teid ikka kursis :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.