Milline au ja rõõm ja kohati ka hämmastav tunne on hõisata: “Mu KUUES retseptiraamat on täie rauaga väljas!” Kohe nii väljas, et päev pärast ilmumist on juba 200 raamatut MÜÜDUD! Eks hea asi paistab kaugele, hehe!

Aga täitsa tõsiselt “Mu süda kuulub magusale – täistaimsele ja gluteenivabale” on vast kõige kirglikumalt ja õnnestunumalt sündinud raamat seni! Ma valasin sinna oma hinge ja südame, et tuua teieni kõik lemmikud, mida te arvasite, et tervislikult süüa EI OLE VÕIMALIK! Nagu alati, on minu ülesanne tõestada teile vastupidist. Et tervislik magustoit on MAITSVAM, kaalusõbralikum, tervisesõbralikum, jätkusuutlikum ja igas mõttes parem kui suhkrune nisujahune kuri teisik. Kõik on võimalik, kui natuke vaeva näha! Aga mina tegin teie eest juba kogu töö ära… Sinul jääb üle vaid tellida minu uus raamat ja järgmine hetk võid juba patuvabalt patustama hakata!

 

Retseptiraamatust leiad järgmised retseptid:

 1. Napsised ahjuõunad
 2. Rikkalik šokolaadikook
 3. Valelikud küpsisetainaruudukesed
 4. Suhkruvabad Bounty batoonid
 5. Saladuslik brownie
 6. Suussulavad Banoffee tassikoogid
 7. Suhkruvaba soolakaramellikaste
 8. Reese’i tervislikumad maapähklivõikorvikesed
 9. Rikkalik šokolaadi-vaarikapuding
 10. Suhkruvaba banaanileib
 11. Parim kodune müsli
 12. Täisväärtuslikud hommikuvahvlid
 13. Mandline stracciatella jäätis
 14. Tiramisu
 15. Originaalist parem suhkruvaba Snickers
 16. Seest pehmed šokolaaditükkidega küpsised
 17. Fake-trühvlid
 18. Soojalt parimad kaneelirullid
 19. Oluliselt tervislikum Kirju Koer
 20. Maailma parim rabarberikook

Kõik retseptid on täistaimsed, gluteenivabad ja valge suhkru vabad. Enamus on lisaks ka igasuguse lisatud suhkru vabad, kuid mõnesse retsepti olen lisanud kookossuhkrut, vahtra- või agaavisiirupit, kus muudmoodi ei saanud. Kokkuvõttes usun, et kui toit on puhas, orgaaniline, täistaimne ja armastusega tehtud, siis mingi kalor ei loe! Loeb rõõm ja armastus, mida see toit Sulle pakub! On viimane aeg, et armastus hakkaks makrotoitainete hulka kuuluma, hehe!

Raamatu silmailu eest kandis hoolt toidufotograaf Merilin Siimpoeg, kes tõi kaante vahele täpselt sellise stiili, mida ma vaimusilmas ette kujutasin ja pidevalt visualiseerisin. Ma ei oleks osanud rohkemat tahta, sest kõik pildid ajavad suu vett jooksma ning tekitavad sossu tunde südames!

“Mu süda kuulub magusale – täistaimsele ja gluteenivabale” saad tellida otse minult läbi Yaga keskkonna, Apollost või Rahva Raamatust! Pean veel ütlema, et ma pole kunagi söönud rohkem, olnud rohkem rahul oma välimusega, armastanud end rohkem ja olnud õnnelikum kui TÄNA! Pole midagi ilusamat kui orgaaniline täistaimne täistoit. Tõepoolest, Sa oled see, mida Sa sööd!

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.