Sain kogu jamast lahti kodust lahkumata!

Mul käis just kuller ning kirjutan selle postituse ise veel vähe hämmingus olles. Ma jagan teiega kohe üht uut teenust, mille ideele tahaksin anda 5 tärni! Kas sa ei saa maha veini-, vere-, värviplekke? Kas sa näed vaeva, et end kokku võtta ja riided keemilisse puhastusse viia? Kas sa ei tea, kuhu mustade jalanõudega pöörduda ja kardad, et need rikutakse pesemise käigus? Veel enam, sa ei tea, kuidas kodus nendest plekkidest ise lahti saada, kuid ei leia ka aega, et asjad keemilisse puhastusse viia? Sul pole autot ja ei taha oma musta madratsiga, diivanipatjade, teki, hiigelmõmmi või muu suure esemega mööda linna ringi hullata? Lõpuks on lahendus olemas ja ma jagan seda teiega!

Washi – keemilise puhastuse takso

Mäletate veel postitust, kus kirjeldasin uut koristusteenust Moppi. Kasutan seda mugavuse ja kiiruse nimel siiamaani kord kuus ning olen teenusega väga rahul! Washi on taolise kontseptsiooniga puhastusteenus, mis on keskendunud ennekõike professionaalse abi pakkumisele, samas hoides kokku kliendi aega ja vaeva. See on platvorm, mis võimaldab kliendil saata puhastusse riided, jalanõud, kodus leiduvad tekstiilid, lapsevankrid, mänguasjad jne, st praktiliselt kõikvõimalikud määrdunud esemed.

Kuidas see toimib?

Palju määrdunud riideid, mis vajavad professionaalset abi? Lähed aadressile washi.ee ning tellid endale puhstuse. Sisestad, mis esemeid soovid puhastusse saata ning näed koheselt ära nii maksumuse kui ka aja, kaua nende puhastamiseks kulub. Seejärel tellid sobivaks ajaks endale koju kulleri, kes tuleb kohale ja tagastab sulle koju puhtas asjad Harjumaa piires täitsa tasuta, kui tasud teenuse eest vähemalt 15€. Või kui oled ekstra laisk, siis tellid lihtsalt kulleri, kes viib kõik su mustad pesud, esemed minema ning Washi töötajad komplekteerivad su asjad ise, mille peale saadetakse sulle vastav arve.

merilin-taimre-paljas-porgand-puhastus-keemiline-pesu-washi-platvorm-online-kuller-mugav-plekid-blogi-postitus

Erinevate toodete puhastamiseks kulub eri palju aega. No nagu keemilises ikka. Mida raskemini puhastatav ese, seda kauem üldiselt kulub. See kõik on kenasti Washi platvormil ka välja toodud ning aja mõistes on nad väga täpsed. Kuller tuleb pesukottidega ukse taha, nii et määrdunud asju sa ise pakendama ei pea. Viskad kõik asjad talle kottidesse ning samamood mugavalt tuuakse kõik triigitult, kiletatult ja kokku volditult tagasi.

Eksperimendi tulemused

a pole seni olnud kunagi keemilise-puhastuse-inimene. Kohe ei viitsi asju sinna vedada ning püüan ikka kodus ise hakkama saada oma plekkidega. Küll aga on mul esemeid, mis ei olegi rohkem kasutust leidnud, sest plekid no ei tule maha, ükskõik mis koduseid nõianippe vanaema ka ei jagaks või kui mitu korda ma neid ema keemiavabrikusse ka ei saadaks. Trennitossude pesemisega olen ma õnneks juba vilunud ning neid puhastan kodus ise. Küll aga on mul ühed jalanõud lõpetanud pärast ebakorrektset pesemist prügikastis ning mu Timberlandid pole kasutust leidnud pärast suuremat määrdumist. Seega üheks esemeks, mille pessu saatsin olid Timberlandi saapad.

Ütlen ausalt, et ma ei oodanud, et need puhtamana tagasi tulevad, kuid ennäe imet! Need saapad tulid tagasi nagu uued ning isegi uued originaalpaelad pandi kaasa, sest mu omad olid lootusetult surnud. Nähes oma justkui uhiuusi saapaid, seadsid nad mu lati väga kõrgele. Ei oodanud ka teistelt esemetelt vähemat…

Veel saatsin pessu oma kattemadratsi, mis oli täiesti kollane. Ei, ma ei lasknud alla, haha! Nagu teate, siis ma ei suvel ei päevita, vaid kasutan isepruunistujat. Selle aasta leitsakuga oli mul kodus lausa 40 kraadi ning öösel higistasin kogu oma päevituse voodisse. Siis ei olnud veel Vita Liberata mittemäärivat pruunistajat turul ning nii mõnedki valged esemed leidsin oma lõpu! Ja Washi tegi 1:0 ka sellele hiigelplekile, millest ma ei suutnud ise lahti saada!

Järgmiseks väljakutseks oli mu parka jope, mille kapuutsisisene karvkate oli määrdunud. Lisaks oli ka varrukal mingi veider plekk, mis ei olnud maha tulnud ka pärast viit pesu. Nüüd on mu parka kapuuts taas originaalvärvi ning plekk käisel kõvasti märkamatum. See ei tahtnud ikka täielikult välja tulla, aga mul on kahtlane tunne, et see on millegi väga kurjaga kokku puutunud ning võtan seda pigem kui sõjaarmi, mis kaunistab selle kandjat!

Juuksevärvi armastab mul endasse imada ka padi, millele olen mõtlemata oma märja pea heitnud. Kuigi padjapüüridelt tuli värv ilma lahinguta maha, siis patja ma pesumasinasse toppida ei julgenud. Washi võttis selle vastutuse hõlpsasti oma kaela ning tagastas mulle mu kalli padja justkui uuena!

Järgmise elemendi keemilise puhastuse vajadust mõistavad kõik kassivanemad. Mul on selline kaunis laudlina, mida ma olen 100 korda pesnud, kuid karvad ei teinud riidekiude vahelt minekut. Kassid on mul ilmselgelt laual kondajad, kui pereema kodus pole. Ka see mure sai lahendatud Washi poolt ning mu laudlina ei seostaks detektiiv ka kassidega. Paistab, et pean ka oma diivanikatted Washisse saatma enne väljakolimist, et üürileandja mu kassidest haisu ninna ei saaks, haha! Vaibaomanikele ka kindlasti meeletult mugav variant.

Ühesõnaga jäin ma nii kasutajasõbralikkusega online-is, kulleriga, teenusega kui ka kvaliteediga 100% rahule! Seepärast julgen ka kõigile teistele soovitada ning anda tutvumiseks eriti hea võimalus raha säästa – sooduskood “PP18” annab aasta lõpuni -10%! Osale ka Facebooki mängus, kus loosiõnne korral saad 50-eurose Washi krediidi.

Kui tihti kasutad sina keemilist puhastust ning mis esemetele? Kas sul on juhtunud, et mingi plekk ei olegi kunagi välja tulnud? Kas oleksid huvitatud antud teenust proovima?

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

3 Comments

  1. Maarja K says:

    Mul keemilisega kahjuks ainult halvad kogemused, sulemantlit ju ise ei julge pesta,viisin keemilisse…esimene kord tehti vöö katki ning selle pandlalt tuli värv maha….viisin teise korra veel ja suled kõik ühte kohta kokku läind,et tagumik “paljas” 😄 aga see teenus tundjb väga proffessionaalne ja polnud varem kuulnudki🤔

  2. M. says:

    1-2 kord aastas mantlitele kasutan keemilist pesu.

    Valgetelt riietelt ei tule kaenlaaluse kollased plekid ära kui pesumasinas pesta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.