Rindade suurendamine – elu uute rindadega

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Pärast.

30825531766_c2c5e91b65_o

Täpselt 3 kuud on möödunud päevast, mil ütlesin head aega oma ilusale, kuid väikesele A korvile, lasknud korrigeerida oma büsti Medemis Clinicus dr. Mare Malva käe all. Miks ma selle otsuse vastu võtsin, loe SIIT! Kuidas mul operatsioon ja opijärgne taastumine läks, loe SIIT! Te olete mul vast ühed kannatamatud lugejad, hehe! Küll ma alles sain palju kirju stiilis “noooh, kaugel postitus?” ja vahel isegi tundus nagu ma oleks teid alt vedanud, et veel kirjutanud pole, kuigi lubanud ka otseselt polnud enne 3 kuu möödumist midagi kirjutada. Miks just 3 kuud? Sest see on umbes selline esimene taastumisperiood, seejärel juba 6 kuud ja siis aasta. Aga lahkame mu elu uute rindadega nüüd tükiti lahti.

Tunnetus

Kui võtta täiesti üldpildis, siis ma ei tunne minapildi muutust. Ma ei tunneta teadlikult vahet, kas mul on nüüd riiete all paar korvi suurem tiss või mitte. Kindlasti mängib olulist rolli praegune kliima, sest kes see tisse selliste ilmadega ikka välgutamas käib. Sellegipoolest isegi üritustel vähegi avarama dekolteega ei tunne ma, et mu A-korv ei tulnud toime ja enesetunne nüüd nii palju parem oleks.

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Enne. Foto – Petra Maria Poola

Kui aga rääkida pesu kandmisest, siis siinkohal on jutt hoopis teine. No tee, mis sa teed – täidlane rind kaunis naiselikus pesus on teine asi. Tegeledes rohkelt ka modellindusega, on mu tunnetus kaamera ees kandes pesu või napimat riietust hoopis teine. Mitte otseselt, et nüüd ma oleks enesekindlam, vaid pigem tunnen endas rohkem seksuaalsust. Ja kui kaamera ees tunnen end nii, siis mõelgem nüüd magamistoale, hehe! Ma armastan magamistoas oma uusi rindu. Ma saan neid kaunistada nii paljude seksikate pesudega. No more push-up bras ning rinnahoidjate eemaldamist KOOS visuaalselt loodud rindadega.

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Pärast.

Aa, te tahate vist hoopis teada, kuidas nad katsudes on? Nagu üks noormees mulle Instagramis DM-is kirjutas: “Noh, kuidas härrale meeldivad? Tahan teada, sest ma ei tea, kuidas suhtuda oma naise soovi lasta rindu suurendada.” Nooo, ütleme nii, et seda võiks aasta pärast uuesti küsida, sest nende kõige “loomulikum” vorm on saavutatud just siis. Nad lähevad ikka aina pehmemaks, aga loomuliku rinnaga veel võrrelda ei anna. Mind see aga metsikult ei häiri, sest pärast bikiinifitnessit polnudki väga loomulikku rinda järel ja seega ka midagi väga katsuda, hehe!

Igapäevaelu

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Enne. Foto – Petra Maria Poola

Kui esimesed 10 päeva pärast oppi tegid rinnad mu igapäeva elu lausa põrguks, siis enam ei tunne ma kuidagi, et need mu igapäeva elu segaks. Jah, ma pidin lahti ütlema ka oma kõige kaunimatest rinnahoidjatest, aga see on vaid materiaalne kaotus. Rinnad kuskile ette ei jää ja ma nagu pinksipall nendega seinast seina päris ei põrku.

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Pärast.

Kas ma neid aga koguaeg tunnen – justkui võõrkeha? Ei. Esimesed kaks kuud võttis parem rind kuidagi kauem harjumist ja tihtipeale tekkis tunne, et tahaks seda juskui kohendada, katsuda ja mudida. Aga seegi on üle läinud ja ma saan KÕIKE täpselt nagu varem teha… jah, ka kõhuli magada!

Trenn

Enne. Foto - Petra Maria Poola

Enne. Foto – Petra Maria Poola

Trenni naasin ma üsna pea, mis ei tähenda, et see kõigile sobima peaks! Kindlasti konsulteerige enne oma kirurgiga ning oodake tema kinnitust. Ma käisin dr. Malvaga rääkimas, et ma ei suuda istuda paigal ja olla trennita. Ta lubas mul juba 10 päeva möödudes alustada kardioga – rattasõit ja kõnd siis eks… mitte päris HIIT jooks või sõudmine, hehe! Peamine nõudmine oli see, et ma ei higistaks. Sest sidemed olid veel peal ja igasugune mustus ja higi soodustab põletiku riski. Nii ma siis jalutasin ja väntasin… Tundsin kohe, kuidas igapäevane liikumine aitas mu taastumisele kaasa! Täitsa lollus, et peaksid voodis vedelema ja lootma, et keha siis kiiremini taastub. Me oleme ju loodud liikuma ja keha tunneb ära, kui sul on vaja seda teha. Liikumine parandab vereringet ja tuleb opijärgselt vaid kasuks. Tuleb lihtsalt oma piire tunnetada.

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Pärast.

Umbes 20. päeval pärast operatsiooni, olnud juba 10 päeva kardiot teinud, ei kannatanud ma enam vaadata, kuidas teised jõutrenni teevad ja mina seal vaid lihast kulutan. Läksin haarasin kõige lihtsamad hantlid ja alustasin käte ning jalgade treenimist, sest rinnalihase kasutus on seal minimaalne. Nii sain juba nädala pärast ka õlgu treenida, tundes rinnus küll ebamugavust, aga mitte valu. Ebamugavustunne kadus pea ja sain samm-sammult juba selga hakata treenima. Ja siin ma nüüd olen. Teen juba kõiki harjutusi, peale rinnalihaste treenimise muidugi. Lõuatõmmetega vaevlen enim ja teen neid vaid abiraskusega ja lõpetan kohe, kui tunnen valu.

motivatsioon-selg-harjutused-merilin-taimre-trenn-sport-fitness-fit-bikiini-adidas-sparta-spordiklubi-video-tervislik-tervis-elustiil

Foto – Rasmus Kooskora

Ja ohhh, kui õnnelik ma olen! Pärast operatsiooni ei tohi ju joosta. Juba mõte sellele tekitas hirmsat valu. Aga mulle kõlas see lausa kergendusena, sest bikiinifitnessi viimasel kuul pidin ma HIITi jooksma pärast iga jõutrenni lausa 45 minutit. Seega oli jooksmine viimane asi maamunal, mida ma teha soovinuks. Kui sa pole jooksnud juba aga 3 kuud, siis keha hakkab puudust tundma küll meile nii loomupärasest tegevusest. Võtsin ma siis nädal tagasi järsku julguse kokku, läksin lindile ja tegin korraliku 15-minutilise HIIT treeningu, joostes lausa 13 km/h. Vääga veider tunne oli rindadel, aga nüüd olen jooksmist oma igapäeva püüdnud mahutada ja tunne on hea! Võtab tavalisest kohe rohkem higistama ka, sest võhm pole enam päris sama.

Armid

Paljud, kes on mu blogipostitustes leidnud julgust ka enda soov täide viia, on uurinud just armide kohta. Kui väga neid näha on? Kas need on inetud? Kas ma ka kannan neile peale spetsiaalseid kreeme? Minu sisselõiked tehti rinna alt (võimalus ka nibu ümbert või kaenla alt). Kui just rinda ei kergita või mees sulle rinnuni pole, siis ega seda armi niisama lihtsalt tähele ei pane. Nendega läheb kindlasti aastaid, et nad peituksid, aga päris ära nad ei kao kunagi. Praegu avalduvad need tumedamate sentimeetripaksuste ja nii umbes tikutopsipikkuste triipudena.

medemis-merilin-taimre-paljas-porgand-rind-rinnad-implantaadid-silikonid-kunst-lõikus-operatsioon-mm-kliinik-mare-malva-ilu-plastiline-kirurgia

Armiraviks kasutan ma Dermatix Ultra toopilist silikoongeeli. Aga ütlen ausalt, et mingit märgatavat vahet see ei ole küll taganud, kuigi hind oli krõbe 25 eurot pisikese 6-grammise tuubi eest. Pärast dušši määrin rindadele hoopis kookosõli, sest ma usun looduse võimetesse palju rohkem.

Kokkuvõttes on mu rinnad saanud vaid positiivseid kommentaare sõpradelt ja lähedastelt, meeldivad ka härrale ja mis KÕIGE TÄHTSAM kui mitte lausa AINUOLULINE, ma olen ise oma otsusega siiski igati rahul ja armastan oma rindu, kunstrindade puudustest olenemata. Sest kõigel on alati puuduseid ja miski pole kunagi perfektne! Oma loomulik rind on alati pehmem ja muidugi… eee… loomulikum. Kunstrind aga alati pringim ja väikese rinna puhul tihtipeale soositud. Aga kõike head ei saa ja me peame olema endaga rahul olgu mis on ja saagu mis saab!

Ootan asjalikke küsimusi ja kommentaare väga! Niisama tühjale kriitikale mu otsuse osas ei kavatse ma vastata. Selle sõja pidasin ma juba eelnevate postitustega maha ja võite oma kurjust seal rahuldada. Aitäh kõigile, kes on mulle selle raske otsuse teostamisel ja veel enam hilisemal taastumisel toeks olnud. Olen tõesti tänulik kõigile kaunite soovide ja sõnade eest!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

49 Comments

 1. An says:

  Tere! Käisin Mare Malva juures konsultatsioonil, kõik muidu meeldis väga ja tõepoolest väga meeldiv naisterahvas ja tekkis usaldus ta vastu, et ei karda ennast tema kättese usaldada, aga nüüd kui suur ärevus on möödas ja hakan konsultatsioonil öeldut meeldetuletama ja analüüsima jäi üks asi kripeldama. Malva mainus et implantaadi äärt jääb tunda, kas tõepoolest katsudes saab implantaadi küljedelt tunda ning näha? Olen välismaa foorumitest palju lugenud et kui osavalt paigaldatakse siis tava inimene küll seda implantaati tunda katsudes ei tohiks. Kuidas Teil on ?? Veel üks küsimus kas teie arm on ilustj rinna all nö loomulikus rinnavoldis?, seda ju ei peaks näha olema?

 2. N says:

  Mittu korda peale oppi te Malvaga kohtusite? Oleks tore nöha teie nüüdsest tulemust, kui üle poole aasta möödas oppist on kuju kindlasti muutunud võrreldes nende piltidega :)

 3. K says:

  Tere, minul tekkis küsimus kuna ma enda arstilt vastust normaalselt ei saanud, et kui kaua ei tohiks kasutada traadiga rinnahoidjat? Millal sa tavalisi hakkasid kandma? Ei leidnud sellele su blogist vastust, vabandan kui oled juba sellele vastanud.
  Aitäh! :)

 4. Anna says:

  TERE!
  Tore, et keegi oma kogemust niimodi jagab! Soovin ise sama teekonna vastu võtta. Olen kuulnud Malvast positiivset. Ütle palun millal need pildid `pärast` tehtud on? Kaua selleks hetkeks möödas oli? Vaadates praeguseid, värskemaid pilte tundub et rinnad on palju palju ilusamaks läinud, kui kaua võtis aega et see nii nimetatud palli efekt, mida kõik väga kardavad kadus? Kas praeguseks hetkeks on rind juba loomulik?

  Olen väga tänulik kui vastuse saan :) Kuna väike hirm on endal ikka sees et see palli kuju jääbki.

 5. Anna says:

  Tere !

  Väga suur blogi lugeja üleüldiselt pole, aga kuna googeldasin , et mis kogemus kellegil on rindade suurendamisega, siis leidsin Teie blogi ja ma olen vaimustuses järjekordselt antud teemal :) .
  Kunagi oli minul suurem rind , mitte väga, aga siiski .. nüüdseks sünnitanud ja imetanud kaks last .. on rind olematu ning ära vajunud ja kahjuks suhteliselt tühjad seest . Enesehinnangule on pannud see päris korralikult ära . Kunagi ei olnud mina siis paks , aga mitte ka peenike . Tänaseks siis suhteliselt peenike .. lühikest kasvu jne . Muidu olen endaga VÄGA rahul, armastan end tõepoolest ja imetlen end peeglist koguaeg .. kui rinnad ei oleks imetamise pärast sellised , siis võibolla ei mõtleks sellele .. aga kuna nii on hetkel elu läinud, siis juba pikemat aega olen rinna operatsioonile möelnud . Mees on vägaa toetav .. ütleb, et tähtis , mis mind õnnelikuks teeb ja enesekindlust annab :) . Vahepeal suutsin juba mõtte maha matta, et ehk võtan kaalus juurde ja siis kasvavad tagasi jne :D , aga eiiiii .. ma olen ju enda kehaga rahul , ma eitaha juurde võtta, pigem trimmi rohkem ajada ja tõesti .. niiiii väga tahaks rindu . Pärast sinu blogi lugemist on mul jälle selline tunne, et nüüd ei suuda enam muust mõelda ja teeks juba ära , siis oleks ka tehtud jjne .. aga ma ei tea .. kahtlen ikka .. pigem sellepärast, et kardan, kas ikka tlevad ilusad jnejne.. aga ega ma niii loomulikku taga ei aja , sest kas suurem rind ja mittepäris või olematu ja loomulik .. :)

  Igaljuhul, Sina oled äääretult julge naine ning imetlen sind selle eest. Said kinndlasti endale nüüd ühe blogi lugeja juurde :)
  Edu kõiges !!

  • Hoia idee soojas, kuni kahtlusi veel esineb. Vii end võimalikult kurssi asjaga. Mina ei kahetse :) Aga olin ka 100% oma otsuses kindel. Ega see võimalus sul kuskile ei kao, peaasi et kahetsema ei peaks!
   Suurimad tänud armsate soovide eest :)

 6. Ketu says:

  Miks valisid just Motiva? Kas kaalusid ka B-lite implantaate? Kui jah siis miks ikkagi nende kasuks ei otsustanud? Kaalun ise ka operatsiooni sellepärast uurin, hetkel tundub B lite parim variant.

 7. Kerli says:

  Hei, kas sul paigaldati rinnaimplantaadid lihase alla või peale? miks? päikest

 8. Kerli says:

  Hei, küsin üle, kas sinul paigaldati rinnalihase peale või alla? Päikest

 9. K says:

  Käisin operatsioonil 2 kuud tagasi. Arstiks sai valitud doktor Jaan Troost. Olen tulemusega väga rahul juba praegu. Mulle paigdati samuti Motiva implantaadid, küll aga väiksemad – 259 ml ja ergonoomilised. Olen ka sünnitamata naine ja imetamist ei pelga, sest siiani kõik implantaatidega sõbrannad saanud seda teha ilma probleemideta. Armid on praktiliselt olematud ja rinna vajudes jäävad rinna alla täiesti peitu :)

  Paljasporgand kas sul vajusid rinnad ühtemoodi ja ühe kiirusega? Mul parem juba ilusti vajunud, kuid vasak vajub palju aeglasemalt..tean, et veel nii vähe aega möödas, aga ootan kannatamatult, et mõlemad oleks omal kohal juba.

  • Mul vajuvad küll jah ühtemoodi, aga tunnetus oli paremas rinnas alati kehvem. Nüüd, mida aeg edasi, seda paremaks on läinud :) Küll nad jõuavad Sul oma koha peale kenasti, anna aega!

 10. K says:

  Milliseid rinnahoidjaid jooksuks kasutad? Peavad nüüd olema ju eriti toestavad.

 11. kats says:

  Minul pandi implantaat näiteks poolikult, pooleldi rinnalihase alla, pidavat parem ja loomulikum olema,
  Kohe alguses olid mul rinnad sellise kuuga nagu teiste al 6 kuu v aasta pärast, sellega kaob ära see lihase täielikult pinges olek ja ei tõsta rinda kurgu alla ja ei ole konkreetseid rante nii öelda.
  Väga loomulikud on, ses suhtes vedas mul arstiga (kes oli mul teine) Tema kirurgi silma usaldan pimesi ja väga häid otsuseid paljude mu sõbrannade suhtes teind, kelledele mujal oleks kehvem töö tehtud.
  Oma poolt ei soovita kellelegi, kel lapsed on pähe määrida endale ergonoomilisi implantaate, ainult juhul kui rind on suht nullis,pole vajunud rinda ega tühja nahka, vastasel juhul jääb kohe vajunud mulje.
  Mind pani imestama, et kuidas sa nii vara trenni said teha, ma siiani ei saa teha plankingut vms, siis tuleb siuke imelik kahin rinnust kuruni, algul arvasin et midagi muud viga organismil, aga tundub,et siis teatud asendis v harjutustega surub lihas implantaadile ja kopsudele vms? Väga naljakas ja imelik kohin tuleb välja igatahes.
  Sulle aga head paranemist ja kõike muud head!

 12. Teele says:

  Minul on uued tissid varsti juba terve aasta olnud :) Pole seda otsust mitte ealeski kahetsenud sest sain nendega tagasi oma kaotatud naiselikkuse ja mis siin salata, ka riided istuvad paremini.
  Hetkel tunduvad Sinu tissid tõesti veidikene alles nagu “melonid”, kuid võin kõigile blogilugejatele garanteerida et need alles võtavad oma lõplikku kuju. Umbes 6 kuuga vajusid mul paika (alguses hoiab rinnalihas neid “kinni” ja siis tunduvad nagu melonid), ei olnud enam nii punnis ja prinkis ja näevad välja nagu perfektsed loomulikud tissid :)
  Tore on Sinu tissi-teekonda jälgida ja olen saanud aina rohkem kinnitust sellele et selline asi ei ole enam tabuteema ja muutub aina tavalisemaks…
  Minu enda tutvusringkonnas paljud ja näiteks ka vanemad (ma arvan) ei teagi et mingi opi olen läbinud, kuigi mul on 355cc implantaadid. See lihtsalt ei paista tavaolekus niiväga silma ja ma igapäevaelus eriti ei ole rõhutanud ka oma uut partiid (väljas käies vahel ikka :P).
  Igatahes kõik kes seda operatsiooni kaaluvad, panen teile südamele et külastage enne kirurgi, tema konsultatsiooni käigus saate vastused kõigile oma küsimustele :)
  …ja pean ka ütlema tänapäeva “sililoonid” on väga ohutud ja ei pea kartma et kui pikali kukud siis lähevad tissid katki nagu õhupallid ja terve keha on silikooni täis :D Veelkord- minge konsultatsioonile ja saate silikoone ise katsuda, need ei ole vedelikku täis ja on pigem nagu stressipallid :)

 13. H says:

  Mina lasin opi teha nüüdseks juba 3,5 aastat tagasi ja tol ajal ei olnud selliseid blogipostitusi antud teemas. Väga hea, et keegi kirjutab avameelselt. Minul on 330ml madala profiiliga implantaadid lihase peale pandud. Loomulik pehmus ja nn omaksvõtmine tuli kuskil 6 kuud pärast oppi, siis tundusid väga loomulikud ja liikuvad, enne olid kuidagi liiga püstised ja ümarad. Käisin ka dr Malva juures onsultatsioonis, kuid siis ta oli ühes teises kliinikus, mis jättis väga halva mulje ja dr Malva konsultatsioon oli väga ettevalmistamata ja jättis sellise mulje, et mind on kuskile teiste aegade vahele topitud ja ta on kuskil võõras kabinetis, midagi ta ülesse ei leidnud ja tal polnud üldse aega rääkida. Mina langetasin otsuse dr Katrin Krüünvaldi kasuks kliinikust Ars Medica. VÄGA RAHUL. Super. Mees ka rahul ja kõikidele meestele, kes siin nüüd loevad, võtke teadmiseks, kui te ei tea, et on implantaadid ja te pole varem neid katsunud, siis te ei oska neil vahet teha :)

 14. Ma says:

  Olen isegi möelnud, et mu olematu A vöiks suurem olla…AGA,
  Ütleme, et juhtub önnetus (kukud, avarii jms) ja nii önnetult, et otse rinnale tuleb löök,
  Et mis siis juhtub? Kere silikoni täis?

 15. armid ei kaogi says:

  Mulle tehti operatsioon 8 kuud tagasi. Kasutasin kõikvõimalikku armiravi: laserteraapiat, seda Dermatix geeli (mis on mõttetuse tippsaavutus), armiraviplaastreid (need aitasid õige pisut), kuid arm ei kadunud kuhugi. Mina ei ole rahul oma otsusega operatsioon teha. Ma põen armide pärast rohkem kui olen rahul opijärgse tulemusega.
  Mina olen üsna veendunud, et vabatahtlikult ei lähe ma iial enam ühelegi lõikusele. Minu pärast võivad need rinnad olla ka vajunud, aga vähemalt mitte armilised.

 16. Lisell says:

  Armi laius hämmendas ka mind, et sul on sentimeetri laiune, endal samamoodi paar milli lai. Ja seda tahtsin ka veel küsida, kas sul on siis arme näha? Näed sa neid peeglist voi kas näevad teised neid kui alt vaadata nagu kirjutasid :D mul on täiesti peidus, oma tiss peal ja varjab ära. Aga lahe, et seda teistega jagad! Päris paljudel on rinnad pandud ja ma naeran kuidas see paljude jaoks nii ilmaime ja nii palju kritiseerimist. Sul ju toesti polnud endal midagi! Ja palju naiselikum nüüd! Mul on 7kuud möödas ja peab tödema, et nüüdseks juba nii pehmed et ei saa arugi katsudes ;)

  • Arme on väääga vähe näha. Haavajälg on jah minimaalne, aga teist tooni nahaosa on umbes sentimeetrine. Sefa pidasin silmas. Kui päevitaksin paljaste rindadega, siis ilmselt kaoks täitsa ära see toonivahe. Hea meel :)

 17. J says:

  Kas plaanid ka kunagi lapsi saada? Mida sa oskad öelda imetamise ja kunstrindade kohta? Tahaksin ka endale kunstrindu panna aga olen lugenud, et enne lapsed ja siis uued rinnad, et muidu kui paned enne, on need pärast imetamise lõpetamist koledad.

  • Sellest on pikemalt juttu mu eelnevates rinnapostitustes. Aga lühidalt: see ei mõjuta kuidagi imetamist. Küll aga nagu tavarind, venivad ja moonduvad ka kunstrinnad kahjuks.

  • karinnad says:

   Mul on kunstrinnad ja nüüd kaks last . Imetada ok. Ära vajuvad küll, aga samas on nüüd 100% loomuliku väljanägemisega. Saan veel ühe lapse ja siis vahetan välja (5a pärast) . Mul pandi läbi nibu. Armi ei ole üldse näha ja imetamisega ei olnud mingit probleemi. Rinnad olid ainult imetamise alguses jube suured ???

 18. Tiina says:

  Kuskilt jäi kõrvu, et u 10 a pärast peab minema uuesti rindu kohendama. Vastab see tõele või on nüüd elu lõpuni mureta?
  Ja ei pannud tähele, kas rääkisid ka imetamisest? Kas imetamine on nüüd välistatud?

 19. Liinushka says:

  Hei!

  Tore,et oled kenasti taastunud ja tegus. Mul on kohe konsultatsioon tulemus ning isegi opiaeg kirjas. Minu põhjus – peale kahe lapse imetamist on järel vaid…katastroof. Mul oleks mitu küsimust,kui Sa pahaks ei pane.
  1) Tean,et eelistada tuleks eest lahtikäivat spordirinnahoidjat, kuid kuidas ette nr valida? Kui muidu ostaksin S, kas peaksin M või L valima? (Soov a-st c-ks ja ehk 300cc). Ilmselt raske vastata.
  2) Kas Sinu implantaat on kiibiga? Kas hinnas oli vahe? Või kui ei ole, kas kannad igapäevaselt dokumente kaasas…just in case?
  3) Panin ka mammograagi juurde aja kirja. Panin tähele,et Sinu rind asetati plaatide vahele,kuid mulle öeldi,et nii noortele (ma 30) tehakse ikka ultraheliga uuring …
  Tänud!

  • Hei,

   Soovitan võtta ikka kirurgide poolt soovitatud spets opijärgse tugirinnahoidja. Nad ise valivad sulle suuruse.
   Minul kiibiga. Kas mitte kõik Motivad pole mitte kiibiga? Ei kanna otse loomulikult :D Nad ei vaja ju kuskil “näotuvastust” :P
   Mammograafiat ma ei vaja nii noorelt. Aga eesmärk pole otseselt vähki avastada, vaid opi jaoks tulemus saada. See ka ainus vahe :) Sinna pole järjekorda ja kui ütled, et rinnaopi jaoks, siis saab ka nooremana minna.

 20. k says:

  kas sulle ei tundu, et tissid on liiga kõrgel ja liiga keskel?

  (üldse mitte pahaga)

 21. Meeli says:

  Sentimeetripaksune arm? Kuidas nii? Mul on küll maksimum 2mm. Ja 2 kuud opist.

 22. Kiks says:

  Tere!

  Vabandan, kui see kõlab niisama torkimisena aga ma mäletan, et kuskil kirjutasid, et sa tahad loomulikku rinda, mitte “meloneid” Hetkel pildi pealt tunduvad sul just melonid olevat. Kas see läheb siis ajapikku veel loomulikumaks?

 23. Laura says:

  Kas sa hakkad millalgi veel rinnalihaseid treenima?
  Ma olen vaadanud erinevaid videosid YouTube-is, kus naised on käinud opil ja räägivad sellest ning üks fitness-tädi ütles et rinnalihaseid pole naistel väga vajagi treenida ning peale oppi on see pmst välistatud.

 24. Liisa says:

  äh uus härra on Sul ja meie ei teagi? :) hea meel Su üle
  sa kuskil vastasid mu kommentaarile, et sul on hea meikaritelt saadud nipp kuidas huuled paistaksid täidlased.. jaga palun! :)

 25. P says:

  Kui kaua opijärgset rinnahoidjat kandsid? Olen lugenud, et traatidega ja push-up rinnahoidjaid ei tohi kanda 3 kuud peale oppi, kas see on tõsi? (Sul piltidel olid seljas juba traatidega rinnahoidjad). Kas su rinnad vajusid ise või kandsid opijärgsete rinnahoidjate küljes olevat paela nende alla surumiseks?

  • 3 kuud nagu kirurg ette kirjutas. Ei tohi jah :) Pildi jaoks panin. Kandsin spetsrinnahoidjat jah, aga paela vaid esimene poolteist kuud, et mitte liiga kühule vajutada, sest vajuvad veel edaspidi ka ise.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.