Puhas tervis: Kirsi-banaani jäätisemaius (VIDEO!)

paljas-porgand-merilin-taimre-retsept-tervislik-banaani-kirsi-jäätis-maius

paljas-porgand-merilin-taimre-retsept-tervislik-banaani-kirsi-jäätis-maius

“Porx, mis toimuuub? Sa ei saa öelda “Puhas tervis” ja siis visata meile siia mingeid isutavaid jäätise pilte. See on jäätis, see on kalorid, see on rasv me tuharatel!” Hehee, saan küll, sest pole nii. See rasv te tuharatel võib küll jäätisest olla, aga valest jäätisest. Minu lihas tuharatel on sellest jäätisest siin!

tervislik-suvine-kerge-lihtne-jäätis-retsept-rasva-suhkru-laktoosi-gluteeni-vaba

Ei usu, et see on tervislikult valminud IGASUGUSE vaevata, nii poole minutiga? Tšeki mu retseptivideot, kuidas valmistan seda äsja ärganult, poolunise-segase bedheadiga ja siiski pull-offin selle suurepäraselt. Nom-nom!

Ainus asi, mis selle jäätise ettevalmistamisel üldse tegemist vajab, on banaanide koorimine, poolitamine ja külmutamine. Kui olete väga laisad, siis ok, ära poolita. Aga sel juhul vajad ühte piiiikkka karpi ja suuremat sügavkülma kui mul on, haha! Igatahes, what I’m trying to say here, niii laisk lihtsalt ei saa olla, et see jäätis jätta järele proovimata.

greenis-versapers-4g-jäätis-lihtne-tervislik-vitamiin-kalorivaene-suhkruvaba-laktoosivaba-vegan-toor-paleo-jäätis
Aa, sul pole aeglast mahlapressi nagu minu imetore kõikvõimeline Versapers 4G? Pole probleeeemi! Viska kõik koostisosad blenderisse või köögikombaini ja saad tulemuseks ikka jäätise. See muidugi ei tähenda, et poleks viimane aeg endale üks täisväärtusliku mahla pressija muretseda, hihi! P.S. Ära isegi mitte PROOVI tsentrifugaalmahlapressi neid puuvilju visata. Tulemus võib olla… kergelt katastroofiline, heh! Kui sul nüüd tekkis suur huvi, mis see tulemus on, siis ok, proovi järele. Vaata, et snäpid mulle ka!

toor-vegan-paleo-tervislik-suvine-jäätis-kodune-retsept-paljas-porgand
Aga sellist jäätist nautides, on mul kevad juba rinnus, linnud peasopis siristamas (te ka ikka kuulete?) ja aasta võrra vanust pea jälle juures! Jeapp, märts on minu, gypsy, sünnikuu ja seetõttu säran rohkem kui tavaliselt. Kui kuulete linna peal kõrvulukustavat kilkamist või rõvedat rögastavat vanamehe naeru ja näete kedagi kargamas või pooletoobist mängimas, siis suure tõenäosusega olen see mina. Meeldiv tutvuda!

banaan-boost-yourself-workout-superfood-blend-jäätis-retsept-merilin-taimre
Paleo, toor, vegan, laktoosivaba, gluteenivaba, suhkruvaba, lihtsalt ja kiirelt valmiv, jahutav, magus, suussulav, kõhule kerge, sõltuvusttekitav, suvine.
Puhas tervis: Kirsi-banaani jäätisemaius
 
Ettevalmistus
Küpsetamine
Valmistamisaeg
 
Kõigest kolme koostisaine ja aeglase mahlapressiga valmib igati tervisest pakatav ja toitev jäätis, mis on iga tervise-, magusa- ja jäätisesõbra parim sõber! Laktoosi-, suhkru- ja gluteenivaba vegan banaanijäätis!
Autor:
Retsepti tüüp: Magustoit
Kogus: Kahele
Koostisained
Valmistamine
  1. Aseta kõik koostisained vaheldumisi aeglasesse mahlapressi*, kasutades kõige jämedamat sõela, ja press teeb oma töö!
  2. Naudi värskete marjade ja oma lemmiklisanditega!
Märkused
*Kui aeglane mahlapress puudub, siis kasuta selleks köögikombaini või blenderit!

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

2 Comments

  1. Liina says:

    Tere!
    Kas metsapähklipiima võib asendada ka tavalise piimaga või annab see pähkli osa just maitsele õige maitse?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anna oma hinne:  

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.