Premium Porgand 🥕

Tervis on täielik vaimse, sotsiaalse ja füüsilise heaolu seisund, mitte ainult haiguste ja nõrkuste puudumine.

Kellele?

  • kes pole meditsiinisüsteemilt oma murega abi saanud
  • kes soovib oma tervist parandada ja tervislikumalt toituda
  • kes soovib end harida ning vaimselt avarduda
  • kes usub oma kehasse ja loodusesse
  • kes soovib ka edaspidi end minu elu, mõtete ja arenguga kursis hoida

Mis?

  • ligipääs blogipostitustele tervisest, suhetest, enesearengust ja muust
  • close friends privaatsed Instagram storyd tervisest, harivast materjalist ja minu privaatsest elust
  • garanteeritud vastused kõikidele küsimustele, mis esitatud DM-i, e-maili või kommentaari teel
  • eelisjärjekorras teadaanne tulevastest üritustest ja raamatutest

1

Kuidas tellida?

Vali tasuline artikkel
2

Tutvu!

Loe läbi tingimused
3

Telli!

Loo automaatne kuutellimus ja tühista igal ajal!
Tänu Merilinile sain teada, kui kahjulikud hormonaalsed vahendid päriselt on. Olin hormoonidel kokku 8 aastat, mille tüsistustega alles nüüd kursis olen, mis mulle siiani kätte maksavad. On tohutult kurb, kui kergekäeliselt neid asju välja kirjutatakse.
Peale antibiootikumikuuri olen maadelnud ka seedimisega ja käinud arstide vahet, lasknud igasugu teste teha, mille peale arstid vaid ōlgu on kehitanud ja öelnud, et minuga on kōik hästi… No ikka ei ole küll, kui pea iga ōhtu nagu ōhupall magama lähen. Merilini teekond soolestiku ravimisest jōudis minuni nii ōigel hetkel. Enne seda ei olnud mul soolestiku mōjust meie kogu kehale aimugi. Peale seda olen tegelenud oma soolestiku tervendamsega aina teadlikumalt ja olen osanud pöörduda inimeste poole, kes mind aidata oskavad. Tunnen end palju paremini, kuigi teekond täieliku tervenemiseni veel kestab. Ülimalt tänulik Merilinile, et ta vajalikke teadmisi ainult enda teada ei jäta!

Jete Nelke

Ma olen Palja Porgandiga juba aastaid koos kasvanud – alguses jälgisin teda, et saada häid trenninippe ning näha tema soovitatud harjutusi, mis andsid alati uut motivatsiooni ja tegid jõusaalis käimise lõbusamaks; nüüd vaatan suure huviga tema retsepte ning teekonda parima võimaliku terviseni. Ma usaldan teda, sest ta on üks vähestest suunamudijatest Eesti maastikul, kes näeb (meditsiini)süsteemist läbi ja räägib tõest avalikult. Keha tervendamine on ülimat pühendumist nõudev teekond ja sellel rajal kõndimiseks on suureks abiks kodulähedane eeskuju – eeskuju, kes ei väsi kordamast; umbes tuhandes kord, kui oli teemaks gluteeni kahjulikkus, jõudis see mulle lõpuks päris põhjalikult kohale ja säästan ma selle arvelt nüüd nii enda kui oma väikelapse tervist. Ootan huviga järgmiseid kohalejõudmisi!

Säde-Helin Kiis

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.