Premium Porgand 🥕

Tervis on täielik vaimse, sotsiaalse ja füüsilise heaolu seisund, mitte ainult haiguste ja nõrkuste puudumine.

Kellele?

  • kes pole meditsiinisüsteemilt oma murega abi saanud
  • kes soovib oma tervist parandada ja tervislikumalt toituda
  • kes soovib end harida ning vaimselt avarduda
  • kes usub oma kehasse ja loodusesse
  • kes soovib ka edaspidi end minu elu, mõtete ja arenguga kursis hoida

Mis?

  • ligipääs blogipostitustele tervisest, suhetest, enesearengust ja muust
  • garanteeritud vastused kõikidele küsimustele, mis esitatud e-maili või kommentaari teel
  • eelisjärjekorras teadaanne tulevastest üritustest ja raamatutest

1

Kuidas tellida?

Vali tasuline artikkel
2

Tutvu!

Loe läbi tingimused
3

Telli!

Loo automaatne kuutellimus ja tühista igal ajal!
Tänu Merilinile sain teada, kui kahjulikud hormonaalsed vahendid päriselt on. Olin hormoonidel kokku 8 aastat, mille tüsistustega alles nüüd kursis olen, mis mulle siiani kätte maksavad. On tohutult kurb, kui kergekäeliselt neid asju välja kirjutatakse.
Peale antibiootikumikuuri olen maadelnud ka seedimisega ja käinud arstide vahet, lasknud igasugu teste teha, mille peale arstid vaid ōlgu on kehitanud ja öelnud, et minuga on kōik hästi… No ikka ei ole küll, kui pea iga ōhtu nagu ōhupall magama lähen. Merilini teekond soolestiku ravimisest jōudis minuni nii ōigel hetkel. Enne seda ei olnud mul soolestiku mōjust meie kogu kehale aimugi. Peale seda olen tegelenud oma soolestiku tervendamsega aina teadlikumalt ja olen osanud pöörduda inimeste poole, kes mind aidata oskavad. Tunnen end palju paremini, kuigi teekond täieliku tervenemiseni veel kestab. Ülimalt tänulik Merilinile, et ta vajalikke teadmisi ainult enda teada ei jäta!

Jete Nelke

Ma olen Palja Porgandiga juba aastaid koos kasvanud – alguses jälgisin teda, et saada häid trenninippe ning näha tema soovitatud harjutusi, mis andsid alati uut motivatsiooni ja tegid jõusaalis käimise lõbusamaks; nüüd vaatan suure huviga tema retsepte ning teekonda parima võimaliku terviseni. Ma usaldan teda, sest ta on üks vähestest suunamudijatest Eesti maastikul, kes näeb (meditsiini)süsteemist läbi ja räägib tõest avalikult. Keha tervendamine on ülimat pühendumist nõudev teekond ja sellel rajal kõndimiseks on suureks abiks kodulähedane eeskuju – eeskuju, kes ei väsi kordamast; umbes tuhandes kord, kui oli teemaks gluteeni kahjulikkus, jõudis see mulle lõpuks päris põhjalikult kohale ja säästan ma selle arvelt nüüd nii enda kui oma väikelapse tervist. Ootan huviga järgmiseid kohalejõudmisi!

Säde-Helin Kiis

Olen aastaid Merilini jälginud ja selle ajaga olen temalt saanud palju inspiratsiooni ja häid ideid. Toidulaua mitmekesisemaks muutmine ja taimse toidu osakaalu suurendamine on üks parimaid soovitusi! Minu ja mu teismelise õe näonahka on palju aidanud kosmeetika mineraalkosmeetika vastu vahetamine ja analüüsimine, mis on tegelikult toodete sees, mida enda peale määrime. Lõpetasin omaalgatuslikult hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamise ning alles siis, ja suuresti tänu Merilinile, sain aru, mida need minuga tegid – peavalud, tujude kõikumised jne. Samas kui eelnevalt 14 aasta jooksul ei rääkinud perearst ega naistearst kordagi nendega kaasnevatest kõrvalmõjudest. Loodusele mõeldes, vahetasin Merilini soovitusel välja kodused nuustikud Luffa vastu. Muidugi olen saanud inspiratsiooni end rohkem liigutada ja treenida vastavalt enesetundele. Iga kord kui valin, kas minna trepist või liftiga, mõtlen automaatselt: “Mida Merilin teeks?”. Ta on tõesti mitmetele teemadele minu tähelepanu juhtinud, mille peale ise üldse ei tuleks.

Helena Kullamaa

Suur suur aitäh, Merilin, nii heade nõuannete eest! Olen saanud abi Candida raviks ja krooniliseks põiepõletikuks! Merilin on nii hinnaline nii paljude naiste elus! Ma arvan, et ta ise ei teagi kui palju ta tegelikult meid aitab ♥️ Ma olen paljude teemadega olnud varemalt ise ka kursis, aga Merilin annab mulle enesekindlust õiget teed pidi ise edasi liikuda, et paremat tervist tagasi saada! Aitäh, Merilin! ♥️

Anonüümne

Olen saanud kontrolli alla pärmseene vohamise, teadlikuks mis seda tekitab, kuidas ravida. Hakkasin tarvitama probiootikume. Olen ette võtnud paastumise, mis on mu elu üks paremaid otsuseid. 99% ulatuses vahetunud oma toidulaua orgaanilise vastu, rohkem puu-ja köögivilju, valikut suurendanud. Igasugu erinevad idud on mu salatites koha leidnud. Olen avastanud, et rukola on minu seedimisele väga suureks abiks. Lisaks toidulisandid ja vitamiinid. Olen saanud vastuse, miks on gluteen kahjulik. Pesuvahendid olen vahetanud kõik loodusliku vastu. Kraanivee vahetanud filtrivee vastu. Ma teadsin ju varem ka, et mingid asjad on kahjulikud, aga Merilin on andnud mulle tõuke palju asjade paremaks tegemiseks, oma elukvaliteedi üle järele mõtlemiseks ning selle muutmiseks. Olen hakanud rohkem ka ise uurima, kuigi Merilin räägib asjadest alati sügavuti mis, kus, miks, mitte ei jaga mingit pinnapealset infot. Aitäh, Merilin, et jagad oma teadmisi meiega!

Kerstin Kikkas

Kaotasin aastaid tagasi kontakti iseendaga ja tegin valikuid, mis minu tervist ega heaolu kuidagi ei soosinud. Just Merilin on toonud mind tervislikuma ja puhtama elustiili juurde tagasi ja ma olen kogu südamest talle selle eest tänulik! ❤️

Helina Kikkas

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.