Paljas Porgand esitleb: Intiimsed blogijutud

merilin-taimre-blogi-jutud-paljas-porgand-intiimne-naised-enesearmastus-enesekindlus-naistejutud-oivaline-katrin-saali-saul-kristel-rannamees-seminar

Kallid naised, me oleme juba aastaid istunud üheskoos siin minu blogis ning arutlenud oma olemuse, naisteasjade ja armastuse üle. Pole juhtunud kordagi, et keegi ei oleks tõsistel teemadel sõna sekka öelnud. Mõne postituse kommentaariumist võiks lausa eraldiseisva postituse teha. Teid on nii palju ja teil on nii tugev hääl. Kuigi ütlete paljud, et mul on olnud suur ja tugev mõju teie tervisele, enesearmastusretkele ja toitumisele, siis veel suuremat mõju olete avaldanud teie hoopis mulle! Mul on au olla nii suure ja kokkuhoidva naiskonna ees. Kuna virtuaalselt ei saa ma aga kunagi olema võimeline edastama oma sõnumit ning astuma teie kõigiga vahetusse kontakti nii nagu ma seda sooviks, siis on tagumine aeg istuda üheskoos maha ning puudutada kõige sügavamaid probleeme, mis meid, kauneid naisi nii ebakindlaks teevad.

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-mees-naine-suhted-standard-kirg

On aeg vabastada end hirmudest, mis hoiavad sind tagasi olemast tõeline SINA, ja saavutada piiritu sisemine armastus, mis kiirgab sinus seesmiselt ja loob armastusvälja ka ümberringi!

On aeg seada end prioriteediks ning luua endaga suhe nagu ei kunagi varem.

On viimane aeg õppida end armastama läbi selguse, arusaama ja aktsepteerimise – “kes ma tegelikult olen?”.

On aeg vabastada end hirmudest, vihast, kadedusest ja kõigest, mis hoiab Sind tagasi olema kõige tõelisem versioon SINUST!

On aeg kaevuda sügavuti iseendasse mõistmaks oma tundeid ja emotsioone ning professionaalide abil taasleidma oma tõelise olemuse – tõelise SINU!

Tõelist SINA on vaid üks ning parim aeg selleks on NÜÜD! Tule ja avasta tõeline MINA!

Olen kaasanud vestluspaneeli oma ala professionaalid:

1. Kristel Rannamees, kes tegutseb psühholoogiasuuna koolitustreeneri ja nõustajana. Seda juba viimased 14 aastat. Nõustamist viib läbi nii individuaalselt, paariteraapia kui grupiteraapia vormis. Kristel viib läbi ka perekonstellatsiooni, mis aitab näha suuremat tegelikkust ja mõista inimeseks olemise alateadlikke mustreid ja mõjutusi, mida nii suguvõsast kui ühiskonnast üles korjame. Oma koolituste ja nõustamiste käigus püüab ta aidata jõuda inimestel sügavama arusaamiseni, kuidas luua ainulaadne side sellega, kellega veedame oma elust koos kõige enam – ISEENDAGA. Kui mõistame ja toetame ennast, siis on teistega oluliselt lihtsam. Kristel puudutab järgmisi teemasid:

  • Lapsepõlve pärand ja selle mõjud. Sisemine Laps – kui kontaktis temaga olen? Emotsionaalne küpsus. Poolik enesearmastus. Kõik, mida teised lapsena meis on tauninud, seda on raske endas täiskasvanuna armastada. Sisemine lõhestumine.
  • Andmise ja saamise tasakaal elus. Kui palju annan endast? Millise energiaga? Kui palju vastu saan? Kas olen valmis vastu võtma? Või olen lukus ja kardan võlgu jääda?
  • Emotsionaalsed hingehaavad – kas tean ja tunnen need endas ära? Hingehaavadest tervenemine – üks elu peamistest õppetükkidest.

 

merilin-taimre-paljas-porgand-iluversum-e-pood-fitness-tervis-patuvaba-toit-ilu-hügieen-nipid-elustiil-blogi

Rohkem infot Kristeli tegemistest www.sisemineareng.ee

2. Katrin Saali Saul, pereterapeut ja holistiline terapeut, lektor ning raamatute „Naiseks olemise kunst“ ja „Eluterve kärgpere käsiraamat“ autor, on üle 20-aastase töökogemusega hingeprobleemide ja suhte sasipundarde harutamises. Tema laiapõhjaline psühholoogia-alane väljaõpe võimaldab aidata naisi kõiges, mis puudutab armastust iseenda, kaaslase ja lähikondlaste vastu. Katrin annab meile põhjaliku ülevaate arhetüüpidest, mis on igas naises olemas… või noh, peaksid olema, kuid olema ära kaotanud, mis ongi tihtipeale probleemiallikaks sisemise rahulolematuse tekkeks.

merilin-taimre-paljas-porgand-iluversum-e-pood-fitness-tervis-patuvaba-toit-ilu-hügieen-nipid-elustiil-blogi

Rohkem infot Katrini tegemistest www.katrinsaalisaul.ee

3. Gertrud Vardja, minu pikaajaline koostööpartner, kes on asutanud imelise poe Pure Cosmetics. Gertrudi missioon on toetada sisemist armastust välisega ehk hoolitseda lisaks vaimule ka oma keha eest. Gertrud teab hästi, kuidas hoida oma füüsilist keha, seda ravida ning millised on põhitõed saavutamaks terve ja särav välimus. Kõik osavõtjad saavad tutvuda Pure Cosmeticsi hinnatuimate toodetega ning soetada neid kohapealt ka eriti sõbralike hindadega.

merilin-taimre-paljas-porgand-iluversum-e-pood-fitness-tervis-patuvaba-toit-ilu-hügieen-nipid-elustiil-blogi

Rohkem infot Gertrudi tegemistest www.purecosmetics.ee

Lisainfo

merilin-taimre-blogi-jutud-paljas-porgand-intiimne-naised-enesearmastus-enesekindlus-naistejutud-oivaline-katrin-saali-saul-kristel-rannamees-seminar

Paljas Porgandi intiimsed blogijutud toimub juba 24.04 kell 18:30 kohvikus Oivaline (Tööstuse 47B, Tallinn), kes pakub väikese pausi ajal imemaitsvaid koogiampse, kohvi ja teed. Meie umbes 2,5-tunnine seminar pakatab positiivsusest, feminiinsest energiast ja eneseabist, mida pakuvad oma ala professionaalid! See on koht, kus kohtuvad naised, kes on piisavalt tugevad, et tunnistada endale soovi õppida iseennast tingimusteta armastama! See on midagi IGALE NAISELE! Võta soovi korral ka sõbranna kampa ja registreeri end kohe, sest kohtade arv on vägagi piiratud – kõigest 40! Facebooki ürituse leiad SIIT!

VAID BLOGI LUGEJATELE KOODIGA “PALJASPORGAND30” PILET -30%! Pileti saad osta siit: https://purecosmetics.ee/toode/pilet/

Kõikidele osalejatele kingituseks tervislik kotike, mida täitmas:

  • Be More Superfoods supertoidupulber
  • HappyCoco vegan kookosjogurt
  • Yoko matcha jook

Ootan suurima rõõmuga kommentaaridesse soove, mis teemasid võiksime kindlasti puudutada, küsimusi, millele otsite vastuseid ning ettepanekuid, mida ürituselt veel ootaksite. Nii saame kindlaks teha, et katame just teemasid, mis teid kõige rohkem huvitavad! Sellega õhtuga, mille me koos veedame, saate rohkem vastuseid, positiivset energiat ning uut teavet iseenda kohta, kui mistahes nõustaja külastusega. Seega kohtume juba teisipäeval, 24. aprillil!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga