Pakkisin kotid ja tegin minekut!

von-baer-graveering-initsiaalid-valentinipäev-kaarditasku-kingitus-reis-kott-lanzarote-merilin-taimre-paljas-porgand

“Ma ei oska enam vanaviisi. Ma ei tea veel uutmoodi. Ma olen justkui kahe “minapildi” vahel lõksus, nii üksi, nii õnnetu ja ma ei tea enam, mis edasi. Kõik ümbritsev tundub ühtäkki nii mõttetu, tühine ning ma tahaks lihtsalt silmad sulgeda… ja saada eemale kõigest”

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

27 Comments

 1. […] minema, siis tean, et reisimine on mu vaimsele tervisele tõeline reset (loe lähemalt SIIT!). Kui nüüd sinna veel raha ka lisada. Just nimelt see tasuta raha, mille nimel ei pea vaeva […]

 2. […] on palju põnevam! Oleme rääkinud kakast, seksist, naise tupest, päevadest, nahahaigustest, depressioonist, toitumishäiretest, meestest. Aga räägime siis pornost ja masturbeerimisest […]

 3. Mariake says:

  Need esimesed lõigud su postituses… ma täiesti mõistan sind! Appike, mul endal oli ka veel hiljuti midagi sarnast ja mis kõige hullem: ma ise ei mõistnud seda. Õnneks teine pool oli seekord targem ja astus vahele. Esimene samm oli kõigest eemale saada, nii et olin nutivaba terve nädala ja teine samm oli keha ja vaimu lõõgastamine. Viis mind veidikeseks spaasse vedelem. Ma pean ütlema, et kui ma esimest korda näppude vahel tema plaani nägin, siis see ehmatas. Aga tegelikkuses vajame me kõik aegajalt puhkust ja rahu nii hingele kui kehale. Ja kui alati ise seda ei taipa, on hea kui seda partner teeb. Seega, minu soovitus kõigile- kui märkate, et keegi on üleliia stressis või tundub veidike off, siis astuge see samm tema heaolu suunas. Spaa töötas väga hästi, aga usun et mistahes eemaldumine ja rahulik olemine teevad ainult head :)

 4. Liina says:

  Tere!
  Huvitav, et postitus algas eriti diibilt. Rääkisid kõrgema mina leidmisest, avanemisest ja sellest, kuidas kõigel materiaalsel ja (välisel?) ilul pole üldse tähtsust, olid madalpunktis, kus nutt ei paistnudki lakkavat…. Ning siis tõmbad kolinal sellele kõigele vee peale mingi kotireklaamiga?? Really?! Kui nii hädasti pead reklaami tegema, siis vähemalt oleks võinud teha sellest eraldi postituse, kus ülistad neid kotte ja vöösid. See post on ikka totaalne ämber ja kui lugema hakates õhkas see sügavusest ja värskusest, siis peale teise poole lugemist õhkus sealt vaid hunnik võltsi ja labast reklaami.

  • Huvitav, et asju nii teistpidi näed. Kingiideest kirjutamine oli mul plaanis nii või naa. Kuna ma tellisin sealt endale reisikoti, kuhu peale lasin teha minu jaoks väga inspireeriva logo ja selle kotiga ka reisile läksin, siis vajas mu reisileminek ka sissejuhatust ja rääkisin teile seepärast sissejuhatuseks ausalt ära, mis seisus olen ja miks ma eemale pean saama. Mitte vastupidi, et tulin blogisse halama ja viskan reklaami otsa. Enne sai sponsoreeritud postitus ja jagasin teiega etteotsa ka väikest osa endast, mis mul hetkel peas toimumas. Aitäh selle emotsionaalse purske eest.

 5. ann says:

  Tean seda tunnet :/ Mul sama lugu 2a lapse kõrvalt ,tahaks kõigele käega lüüa,mured,takistused ja läbipõlemis tunne peal :( Ei oska enam miskit tehagi, sa võiks vb rohkem kirjutada depresioonist,stressist ntex :)
  Aga kallid ja paid sulle, sa nii vapper ja tubli 💞

 6. Miii says:

  Kas sa pole plaaninud reklaampostitusi vastavalt loo alguses ära märgistada? Hea oleks loo alguses teada, kas tegemist promotekstiga või mitte ning selle põhjal ka otsustada, kas teema pakub lugemiseks huvi.
  Hetkel tundub nagu kerge pettusena, kui esimesed lõigud on Su enda isiklikust sisemaailmast ja siis kavalalt keerab reklaamiks ära.
  Või oled pigem suuna valinud,, et tegemist ongi sisuturundust tootva blogiga? Mis iseenesest on ka fine, aga siis võiks see olla kusagile ära märgitud.

  • Hei, siin on mõlemat. Nii sisuturundust kui ka isiklikku elu. Aga sisuturunduslik osa on ka seotud vaid mu endaga. Ehk siis asjad, mida tõepoolest vajan, kasutan, mida pooldan, enda jaoks avastan jne. Aga ma püüan midagi välja mõelda selles osas :) Aitäh!

 7. Kelluke says:

  Tundsin end sinu loos ära..oii kui kaua ma tunnen,et ei jaksa selles maailmas niimoodi jätkata,,et Miks ometi. Mulle meeldis see dialoog.. polegi takistust peale iseenda. Kõik on võimalik !
  Jõudu ja jaksu edaspidiseks.

 8. Riza says:

  Kas see madalseis oli suuresti tingitud negatiivsest tagasisidest reisisaatele? Mil viisil need kommentaarid sind mõjutasid?

  • Mkmm, absoluutselt mitte. Ma pole ühtegi kommentaari lugenud :D Igaühel on oma arvamus. I know who I am & I don’t need others to judge me. Pigem just minu oma mõtted, mis peas tiirlevad. Kuidas iseennast näen ning teades kõike, milleks olen võimeline ja mida ihkan, et miks ma ei tegele sellega… Ega me ei saagi kunagi kellegi teise peale pahased olla. Ikka ainult iseenda.

  • Kadi says:

   Mulle isegi meeldib porgandi Itaalia saadet vaadata AGA reklaamid on ka pikemad, kui saade ise. Jube tüütu minu arvates, et suts saadet, reklaaaaaam, 2 minutit veel saadet ja läbi ta ongi :D

 9. Loore says:

  Kas sa ei luba enam selliseid kommentaare üles, mis sind ei ülista ja takka kiida?

  • No jumal hoidku, su kommentaar on “kiida heaks” kaustas, et saan samaaegselt sellele vastata kui üles lasen. Ma teen seda kõikide kommentaaridega siis kui parajasti päikest ei naudi. Ps. Soovitan sul ka elust rohkem rõõmu tunda mitte oma depressiivsust käia levitamas ;)

 10. palgatööline says:

  Ma ei jaksaks ka sotsiaalmeediat teha sinu asemel, täiesti mõistan. Sa oled nii kaua selles maailmas olnud ja tundub, et vaimsed väärtused (mitte materiaalsed asjad) pakuvad sulle aina rohkem naudingut. Tegelikult sa oled isegi kaua suutnud selles maailmas ellu jääda – maailmas täis kriitikat, reklaame, riideid, ehteid, firmasid ja nende soove, ootusi sinule. Teinekord tundub, et palgatöö on nii rutiinne, aga palgatöö on tihtipeale just see, mida sa ei pea koju kaasa võtma. Igal ametil oma plussid ja miinused.

 11. Siiri says:

  Tubli kullake.
  Puhkahe mõnuga ja nautige täiel rinnal.
  Ja tee seda, mis teeb SIND õnnelikuks.
  Oled läbinud väga raske etapi ja ma ei saa öelda, et kergemaks läheb, sest vaimne tee pole kunagi kerge tee minna. Sellepärast inimesed seda kardavadki, aga võin sulle kinnitada, et elu läheb aina selgemaks ja põnevamaks ja sellega seoses ei tundu see enam nii kole, hall ja vihane.

  Kallid sulle printsess 😊😘
  It’s me, S .

 12. Aivi says:

  Tubli tüdruk! Puhka ja naudi!

 13. Loore says:

  Ja sa mõtled, miks su lugejad sulle ette heidavad, et sul on ainuly reklaampostitused. Sa tegid mingi nutuse live’i instas, kuidas sa oled kõigest sellest väsinud, kirjutasid nüüd postituse ja siis ikka oli vaja, et üle poole mahust oleks reklaam?

  • Ella says:

   Paraku blogi pidades ja sellest elatudes on reklaam postitutes paratamatu. Kui sellised postitused ei meeldi, siis keegi ei sunni ka lugema. Pole vaja kritiseerida teemal mis juba ammu ära leierdatud. Jagame positiivsust! 😊🤗

  • Ainult sinusugused heidavad ette oma kitsa maailmapildiga. Küsi endalt: MIKS sa mind loed? MIKS sa mu instat jälgid? MIS paneb sind kommenteerima? MIS paneb sind viha levitama? MIKS sa oled nii õnnetu? Ja otsi vastust ikka enda seest, mitte väljastpoolt. Mina end sinule selgitama ei pea. Armastust!

   • Loore says:

    Okei, las jääb nii. Olen depressiivne ja õnnetu inimene. Vähemalt ei tembeldatud seekord kadedaks.

    Aga kui sa arvad, et ainult minule tundus, et see oli veidi üle võlli postitus, siis ava oma silmad ja loe natuke ringi. “Ma pean ütlema, et see Palja Porgandi postitus, millest Sa ilmselt räägid, oli tippsaavutus omaette. See võiks mingile blogijate vaarikale kandideerida. Postitus, mis algas jutuga kõrgema mina seisundist, üksi valgusenergias olemisest, kõige materiaalse hülgamisest ja lõppes kõige labasema kotireklaamiga. See oli tase. Ma olin ka ikka täitsa tummaks löödud.”

 14. KJ says:

  Super. Just vaevasin pead, et mida mehele osta, jõuludeks sai rahakoti aga püksirihm… Ja kuna ta ka pole mingi epu-pepu 😁, siis kindlasti VB-st leian sobiva ☺️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.