Naiselikkuse ja mehelikkuse tasakaal ning dünaamikad

Paljas Porgand
Naiselikkuse ja mehelikkuse tasakaal ning dünaamikad
/

Podcast “Polaarcast” uus episood keskendub naiselikkuse ja mehelikkuse tasakaalule ning dünaamikatele. Räägime koos naiselikust naisest; mehelikust mehest; mida naised ja mehed teineteise juures hindavad; kuidas mõjutab suhet liigne mehelikkus või naiselikkus; tasakaalukus; stereotüübid; ja kuhu me ennast ise klassifitseerime.

Saates sai Merilini poolt soovitatud ka raamat nimega “Getting the love you want”, autoriks Harville Hendrix.

Podcast “Polaarcast” keskendub elulistele teemadele läbi mehe ja naise maailmavaate ehk polaarsuste. Mõtestame ja lahkame erinevaid teemasid nagu näiteks suhted, mehe ja naise polaarsus, eneseareng, vaimsus, tervis, igapäevaelu jne.

Jälgi meid:
Facebookis:
https://www.facebook.com/polaarcast
https://www.facebook.com/merilin.taimre
https://www.facebook.com/chriskkala/
https://www.facebook.com/paljasporgand

Instagramis:
https://www.instagram.com/paljasporgand/
https://www.instagram.com/chriskkala/

Kodulehed:
https://paljasporgand.ee
https://www.chriskala.com

Kuula Chris’i teist podcasti:
https://soundcloud.com/ausad-mehed

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *