Mitte miski pole enam endine!

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-kass-elli-liisu-vaimne-rännak-hüpnoos-personaal-treener-bikiini-fitness

Ega ma ausalt öeldes ei mäletagi, millal ma viimati teile life update‘i andsin ja ega ma ei tea, kas see kedagi reaalselt üldse huvitab. Kuid ma tahan teiega jagada muutusi oma elus, et te suhestuksite minuga ja ei tunneks end kõrvale jäetuna, sest minu jaoks olete te pere! Kõige paremini tunnevad mind kindlasti need, kes loevad nii blogi kui jälgivad mind ka Instagrami vahendusel. Mitte lihtsalt mu pildipostitusi, vaid ka story‘sid, mis on mul ka kõige elulisemad ja vahetumad.

Paljudel on nende peale tekkinud küsimusi: “Kuidas ma sattusin oma vaimsele rännakule? Kuidas nägi välja hüpnoos? Mis raamatuid ma parajasti loen? Kas ma olen nõus oma kaalulangetusteekonda teiega jagama? Kas ma olen Roometiga lahus?” Võiksin avada ennustamismängu, kus kõik saavad vastusevariantidele panustada ning postituse lugemine oleks kohe palju põnevam, hehe! Need ja paljud muud küsimused hakkasid muutuma aina tihedamaks, mistõttu võtsin end kokku, et siia kribama tulla – teile kõigile üheskoos! See tuleb päris põnev postitus, sest ma ei tunne end äragi, kui vaatan veel eelmise kuu mina!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

33 Comments

 1. Else says:

  Ma lihtsalt jumaldan su emotional intelligence postitusi. Saan sinuga samastuda, sest olen samal rajal hetkel. Kuigi mulle tundub, et sul läheb paremini kui mul :p
  Anyway…see sinine adi komplekti on nii ilus :D

 2. Fe says:

  Just see, et paarisuhtest hoolimata endiselt ka oma Mina säilitada, puudutas eriti. Ma vahepeal tundsin, et olen suhtesse ära kadunud. Ja mitte valesti aru saada – mu elukaaslane on suurepärane inimene ja ma ei taha enda kõrvale kedagi teist aga ühel hetkel tabasin end mõttemustrilt, et kui tema ei taha minuga koos midagi teha, siis ma ka ei tee. Nüüd aga otsin enda Mina ja teen asju ka üksinda, et siis päras koju tulles kallimaga emotsioone jagada. Järgmine asi, mida üksinda proovin, on selline meelelahutuslik õhtusöök (https://www.kingitus.ee/kingitus/kabareeohtu-restoranis-merineitsi) Muidu käin restoranis ikka kellegi teisega, aga nüüd Mina ja Mu mõtted

 3. Liisi says:

  Oled mõelnud toitumiskavade koostamisele tulevikus?
  Usun, et paljud oleksid huvitatud (Mina oleksin kindlasti huvitatud :D)

 4. Riides Redis says:

  Välimus, mitte keegi ega miski pole oluline – vaid spirituaalsus ja meditatsioon!
  Aa, ja siis ma pean räigelt dieeti, pildistan ennast päevad läbi, et taasluua ebarealistlikke kehaootusieid ja hakkan teid treenima peagi ka!
  Palju õnne kõigile jüngritele, see on tõeline eluõpetus, kuidas endaga mitte kunagi rahul olla!
  Ah jaa, armastuse ekspert olen ka, tervelt kolm kuud olen deitinud.
  Psühhiaatritele saab siit head kraami igatahes.

  • Ignorantsus. 5 minutit minuga siin postituse juures ja sa arvad, et tunned mind, minu eesmärke, sisemaailma ja kõike, et võtta niimoodi sõna. Ma loodan, et leiad abi olla endaga sisemiselt rahul, et mitte teisi tümitada. Me kõik oleme samamoodi inimesed pidevas arengus ja otsingul. Austa seda ja hinda inimesi enda ümber, hoia neid, kui tahad, et ka sinust lugu peetakse.

  • Kerli says:

   Miks ei või spirituaalsus ja hea füüsiline vorm ning välimus koos käia? Minul näiteks ilma jõusaalita on rüht väga kehvas olukorras ja keha on ilma lihaseta üsna kribu. Samas see, et jõusaalis käin, ei keela ju mul tegeleda ka vaimse maailmaga… See on umbes sama tobe võrdlus, et ma ei söö köögivilju, ainult liha, sest ma ei ole vegan ja nemad söövad ainult köögivilju. Reaalsuses söövad ka lihasööjad poole oma toidulauast muud, kui liha (riis, kartul, kurk, tomat jnejne). Neid näiteid saab siin väga palju tuua.
   Vastik on kuulata, kuidas teised peavad kellegi kepi järgi käima. Ise enda elus midagi saavutanud ei ole, aga teiste elu on vaja korraldada ja sättida, sest muidu sa oled selline ja selline… hmm.

 5. Anete says:

  Seletamatu kaalutõus võib olla põhjustatud silikoonrindadest. Facebookis grupp breast implant illness and healing by Nicole, uuri ja loe. On kindlasti ka neid, kellel need mingeid vaevusi ei põhjusta ….

 6. Gerda says:

  Mulle vàga meeldivad sellised postitused, tee taolisi rohkem :) vàga hea vaheldus reklaamidele.

 7. Liisu says:

  ”Kes teab järsku võtan endale mõne ”õpilase”” — ma pretendeerin selleks õpilaseks.

 8. Anete says:

  Inimene, Naine, eelkõige saanud hakkama oma elus oma Loo järgi käimise innu! Ma jälgin sind nagu kui insipiratsiooniallikat, kuulan ja vaatan ning imestan, how you do this all ?! Aga siis taipan kuula oma südant ja saadki kõike mida hing vaid ihaldab :) Sa oled noor aga 1000x targem kui need mõned prouad kes väidavad teadvat kõike ja suurelt õpetavad elu elama. Mis puudutab elus iseennast kuulama ja armastama õppima, siis see teekond on imeline ka teistele kõrvalvaatajetele. Mina kui selle terkonna alguses aga kunagi pole hilja :). Ükskord ammu juba mõtlesin, et kirjutaks ja küsiks millal saab sind kui personaaltreeneriks ja vaimse tarkuse nõuandjaks eraldi :D whuup varstiii !!! Su imeline anne on paljudele eeskujuks, sõites ühistranapordis kuulen noorukeste sõnu:” Ta on nii mina ja minu eeskuju”! Sa oskad õigesti läheneda ja müts maha kõige eest ;)
  Mis puudutab eraelu siis seda ei tohigi näidata igastküljest koguaeg, meie ümber kahjuks on paljud kes keeravad hea meie vastu ja sõnuvad liiga palju kurjust. Hoia end ja oma inimest ja oma Kiisusid ❤ !
  Aitäh Sulle suure südame avamise eest !

  • Appppikkeee, mu lemmik kommentaar :O Ma olen nii tänulik nende soojade sõnade eest. Otse südamesse ikka! :) Saadan Sulle palju valgust ja armastust!! Hoian kõiki :)

 9. K. says:

  Sa oled nii armas inimene. Lugedes seda, kuidas sa üritad kiisukestega tugevamat sidet luua, on hämmastav. Oled kindlasti suur eeskuju noortele tüdrukutele, kes su blogi loevad.

  Liitusin eelmine nädal spordiklubiga (uuesti) ja üritan ennast peale mitmeid ja mitmeid langusi uuesti käsile võtta. Oled siin kohal mullegi suureks eeskujuks. Mina muidugi teen seda rohkem kaalu langetamise eesmärgil, kuid olen ka aru saanud, et lõppkokkuvõttes on siiski tähtis hea enesetunne. Ideaalkaal on ainult boonuseks. Iga päev kui jõusaali lähen, mõtlen alati peale soojendust “mida Merilin teeks?” 😁 Kuigi enamused sinu harjutused on minu jaoks liiga intense. Aga siiski vaatan su videoid ja ammutan ideid. Ootan iga päev, et saaks õhtul jälle trenni minna. Oled mulle palju jõudu andnud, et edasi minna. Aitäh ☺️

 10. Eliise says:

  Issand kui hea meel mul Elli üle on !!!😻ja muidugi Liisu üle ka. Aitäh, et oled neile kodu pakkunud ja Elliga kannatlik olnud ❤

 11. Laura says:

  Mulle on ka natuke see bikiiniprepi tegemine arusaamatu, kui pole soovi lavale minna. Sest tegelikkuses pole selline dieet ju jätkusuutlik ja eriti just dieedi lõpufaas on tegelikult ebainimlik ja lavavorm polegi püsivaks tulemuseks mõeldud. Ehk et pigem äkki ei saa seda nimetama bikiiniprepiks vaid lihtsalt.. uuenenud toitumis- ja treeningkavaks eesmärgiga kaalu kaotada? Lihtsalt kuidagi vastuoluline on minu jaoks see, kui tahad näidata eeskuju eelkõige tervisliku eluviisi osas ja siis võtad ette bikiiniprepi ilma eesmärgita lavale minna. Sellega sa minu silmis ei propageeri mitte tervislikku eluviisi vaid lihtsalt kinnisideed enda keha väljanägemise osas. Väike reminder, et see ei ole ju ometi kõige olulisem:)

  • Te pole kursis ju minu ja treeneri soovidega :) Ma ei peagi seda jah bikiiniprepiks kutsuma, kuid teen seda, kuna ajaliselt oleme arvestanud sinnakanti ja treeningud on samasugused ning treeneri tugi on sama suur. Ja ma teen jätusuutlikku dieeti, don’t worry :) Ma juba ka kirjutasin, et ei lähegi lõppfaasi. Kavatsen minna täpselt nii kaugele, kui mul mugav on.

 12. Kat says:

  Sinu postitus on nii põnev ja sa oled ise väga inspireeriv! Olen sarnaselt sinule alustanud rännakut ensesesse ja avastanud enda jaoks mediteerimise (seda küll nn guided meditation äppide näol, aga algus seegi☺). Pärast järjekordset lahkuminekut tundsin väga tugevalt, et ilma enesearmastuseta ei saa ma luua ka püsivaid suhteid. Ehk on see samuti ka minu eluõppetunniks?

  Oskad sa ehk soovitada antud teemal mõnda head raamatut/kursust/filmi?

  • Hei! :) Aitäh sulle. Jah, minu lemmuteks teejuhtideks olid Sanaya Romani järjeteosed – “Ärkvelolekust tulenev vägi”, “Elamine rõõmus”, “Vaimne kasv”

 13. Mirjam says:

  Sa võiksid natuke rohkem oma suhetest rääkida, mida keegi sulle õpetanud on, mida keegi valesti teinud on. Aitab äkki ka teistel näha mustreid, mida ise kohe ei oska näha :)

  • Tegelikult ei tee keegi midagi valesti. Kõik läbivad oma elu õppetunde ja annavad oma reaalsuses parima, mis oskavad. Kindlasti kirjutan oma õppetundidest kord ka lähemalt!

 14. mul tekkis jäänipäeva videost küll mulje, et seekord võtate öö vastu mitte alkoholi vaid kuidagi eriliselt kohviga :)

 15. L says:

  Miks peab inimene lihtsalt niisama välja nägema nagu “kõõlus”, kui pole soovi bikiinifitnessil osaleda? Mis siis edasi, kui tähtaeg ületatud? Sul on tegelikult juba praegu väga ilus figuur. Ma annaks kõik, et veidi pehmem olla ning ei saa aru, miks niigi saledad inimesed kardavad igat väiksemat pekikillukest ning end paksuks peavad

  • Nii pole ilus öelda kõhnade inimeste kohta :) austame palun igat kehatüüpi. Soovin jõuda oma mugavama parimani ja siis tulemust hoida 😊 sa paisutad praegu asja veidi üle. Keegi pole siin rääkinud kartusest ja paksuks kutsumisest ;)

 16. Gerli says:

  Te Roomeriga olete ikka kokku loodud 😍
  Uudis et sa teed personaaltreeneri paberid on 👌 ma juba pikemat aega olen mõelnud et sa võiks olla personaaltreener 😊 edu sulle sellega!

 17. Kristina says:

  Nii põnev lugemine. Kindlasti räägi pikemalt ka sellest vaimsest poolest. Sa võib-olla tõesti kaalud rohkem kui varem aga ausalt, mina seda piltidel küll ei näe. Väga kaunis ja ilusa kehaga naine oled! Ja kiisud on ka nii nunnud! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.