Minu põrgulik UNISTUSTE kodu (vol4)

köök-söögituba-laud-toolid-mööbel-sisustus-disain-kujundamine-merilin-taimre-paljas-porgand-kolimine-korter-kinnisvara-blogi

Foto - Karli Saul (Kroonika kodu-eri)

Viimane hapupiimane postitus on teie ees! Räägime nüüd ühe tõelise koka meelispaigast – köögist – ja minu õudusunenäoks osutunud söögitoast. Nagu eelnevates postitustes mainitud, korteris oli olemas köögimööbel, söögitoolid, peegel ja valgustid. Seega suurem osa tööst oli juba minu eest ära tehtud. Mis sai mul siis veel nii jubedalt viltu minna?

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

6 Comments

  1. Regina says:

    Mulle väga meeldib köök, kõik vajalik ja ei ole üleliigseid asju.

  2. Moonika says:

    Niiii ilus kodu 😍😍. Eriti meeldib see suur peegel söögilaua juures, nii hästi sobib. Peab kähku nüüd rikkaks saama, et saaks oma kodus ka lõpuks ümberehitused ära teha ja hakata ilusat kvaliteetset mööblit kokku ostma 🙄😄.

  3. Käts says:

    Su kodu on üliilus ja maitsekas! AGA kõik see must ja kuld ja läikiv jne.. kuidas sa seds kõike puhtana hoida suudad? :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.