Minu põrgulik UNISTUSTE kodu (vol3)

magamistuba-voodi-garderoob-mööbel-sisustus-disain-kujundamine-merilin-taimre-paljas-porgand-kolimine-korter-kinnisvara-blogi

Nii, kus me pooleli jäimegi? Magamistuba? Voodi? Ahjaa, mul lagunes voodi alt ära esimese ööga! Et saada sellest emotsionaalsest rollercoasterist maksimumi, siis loe ka mu vol1 ja vol2 postitust! Selles postituses kustutame magamistoa põrgutuled jäädavalt ära, kuid enne tuleb meil neist läbi minna. Vaatame, mis sellest magamistoast siis lõpuks sai!

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

6 Comments

 1. Leena says:

  Hei! Vaata, et riided ära ei pleegiks avatud garderoobis, mul osade särkide küljed (mis akna poole) pleekisid

 2. Sirje says:

  Mulle hullult meeldib su korter, täpselt selline minu tüüpi korter, just kui oleksid mu mõtetest selle välja võlunud – uskumatu. Kiidan igal juhul seda ruumi lahendust ja kasutust.
  Megalt mõnus ja ilus kohakene.

 3. Maila says:

  Hei! Kas voodi on koos madratsiga komplektis? Ei leidnud seda infot kuskilt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.