Mineraalmeik, mille nimel ma vannun!

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-postitus-mineraal-meik-loodus-kosmeetika-naturaalne-puuder-bellapierre-akne

Suisa hirmutav, kui ammu ma pole blogis oma meigirutiinist juttu teinud. Sain aru, et on ka viimane aeg, sest üks tüüpilisi küsimusi, millega mu poole pöördutakse on: “Loen blogist, et kiidad Sampure tooteid, aga juba viimane poolteist aastat oled kasutanud Bellapierre’i. Kumba sa rohkem soovitad?”. Tõepoolest oli minu esimene mineraalmeik Sampure toodetega ja ma olin rahul – kattis hästi ja ei sisaldanud mu nahale ebavajalikku koostisosi. Küll aga, päeval, mil ma proovisin esimest korda Bellapierre’i mineraalpuudreid, sain ma aru, mida tähendab olla kohe VÄGA rahul! Vaatame lähemalt, miks just see bränd, ning loe lõpuni, et saada -30% vajaminevatelt toodetelt…

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

15 Comments

 1. Kersti Vompa says:

  Tere!

  Loen, et kasutate puudripintslit minivarianti, mis annab tugevama kestvuse. Sooviksin osta ka sellist pintslit, kuidas ma selle leida võiksin?

  Head
  Kersti

  • Sel juhul on vaja osta Bellapierre’ist Travel Size brush set. Aga võite uurida ka, kas on võimalik sealt ka mingi väiksem pintsel eraldi osta :) Või siis vaadata mujalt selline minipuudripintsel.

 2. Anete says:

  Hei! Veidi teemaväline küsimus, aga on Sul ka looduslike ripsmetuššidega kogemusi, toote soovitusi ja kriitikat? ;)
  Üsna kulukas katsetamine nendega. Ise proovisin viimati Dermosili ripsmetušši. Meeldis, et püsis kogu päeva ilusti peal, ei pudisenud ja maha võtmine äärmiselt mugav, lihtsalt teha sooja veega näpud kokku ja tõmmata nagu kummid ripsmetelt maha. Samas minu jaoks ei värvinud niivõrd hästi ja lõpptulemus polnud päris see, nagu mu poes leiduva lemmikuga. Värvides oli tunne, nagu ripsmetušš oleks pooltühi, alles hiljem aga lugesin kommentaare, et ripsmeid peab kiirelt värvima, kuna värv kuivab ruttu…

  • Hei! On küll kogemust, kuna tehes suurt detoxi oma kosmeetikale oli vaja ka ripsmetušš välja vahetada. Algul tellisin Kehapoest Kripa Pure Intensity Mascara kauapüsiva naturaalse ripsmetuši, aga no üldse ei püsinud. Nii õline, et justkui libises maha.

   Ma ise olen ka proovinud kunagi üht sellist, mis tuli nagu kummirull maha. Ei meenu nimi. Aga mugav oli. Praegu kasutan Bellapierre’i tušši. Värvib hästi, tulemus ilus ja tuleb ilusti sooja veega maha. :)

 3. […] kogu kosmeetikakoti puhta mineraalkosmeetika […]

 4. […] enam mingi uudis, et ma vannun mineraalmeigi nimel juba aastaid ja viimased poolteist aastat just Bellapierre’i nimel. See bränd on saanud […]

 5. Käthlin says:

  Hey. Võibolla on asi mu nahas vms. Aga viimasel ajal kui olen oma mineraalpuudrit kasutanud (micabella) siis hakkab nägu mõnest kohast kipitama. Mida enne ei ole olnud. Kas mu nahk on katki st mikrohaavad või on puuder pahaks läinud? Ja eriti hulluks kisub asi kui ma selle mitsellaarveega maha võtan. Põsed hakkavad õhetama ja lähevad hästi punaseks 😬 lugesin kuskilt et see vilgukivi (mica) võib tekitada allergiat. Aga kui tõenäoline see on et see ka nii on?

  • Hei! Ma ise pole Micabella kasutaja, seega ei oska kommenteerida. Kaua kasutanud oled? Kas varem ei tekkinud? Kõlab allergia moodi küll. Mikrohaavu ei tohiks nahale niisama tekkida. Oled sa mingeid protseduure läbinud või nahka koorinud?

   Mineraalpuudrid niisama naljalt pahaks ei lähe. Need on kõigest mineraalid ja on good to go aastaid :D

   • Käthlin says:

    Hmm.. äkki 3-4 aastat, kuna ma pole igapäevane meikija. Varem pole märganud sellist asja.
    Võimalik et nahk oli saanud veidi koorimisest haiget. Sest ma koorisin nahka kas päev enne või samal päeval. Katsetan edasi, pole hetkel nädala koorinud. Täna panin puudri peale, eks õhtu selgub kas õhetan või mitte. Ja vb hoopis see mitsellaarvesi tegi sellise reaktsiooni, see ju ka võimalus. :)

 6. Birgit says:

  Ma ei tea muidugi sinu nahatüüpi aga kuna sul on mineraalkosmeetikaga nii hea kokkupuude, siis julgen küsida, et kas see võiks ka kuivemale nahale sobida?

  • Hei! Ikka sobib! Aga ta ei niisuta, kuna see on puhas mineraal. Seetõttu on vaja valmistada nahk ette ning kasutada alla kreemi/BB kreemi/HD primerit.

   Aga kohe kindlasti ei kuivata, kuna see ei sisalda talki

 7. Sandra says:

  Kiidad kõike seni kuni tasuta, kingitusena või muu hea diilina saad. Nii läbinähtavad su postitused.

  • Isssand! U got me 🙈 Kust sa oma tarkuse ja teadmised saanud oled? Eeldad, cause that’s what you’d do? 😁

   • Sandra says:

    Lihtsalt oli meeles kuidas sa alles Sampure tooteid kiitsid aga tuleb välja, et see polnudki nii alles. Minu vabandused. Tõesti 2a on pikk aeg, et uued lemmikud leida. Ja su Bellapierre’i toodetega tehtud meik näeb tõesti säravam ja kenam välja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.