Mida kaka sulle öelda tahab?

merilin-taimre-paljas-porgand-wc-kõhuhäda-tervis-toitumine-väljaheide-kaka-kõhulahtisus-kõhukinnisus-airwick-vipoo-blogi

merilin-taimre-paljas-porgand-wc-kõhuhäda-tervis-toitumine-väljaheide-kaka-kõhulahtisus-kõhukinnisus-airwick-vipoo-blogi

Pisut ootamatu postitus? Pani nina krimpsutama, kuid ometi pakkus huvi ja tulid lugema? Ära häbene, sest me kõik oleme inimloomad ja kellelgi meist pole kõhus mingit maagilist lõpp-punkti, kus toit oma õnneliku forever after-i leiab. Ikka ühest otsast sisse, teisest välja! See on elu. Nagu mind juba hästi tunnete, siis teen tõepoolest juttu ka mitte nii mugavatel teemadel. Teil on jah üks-kama-kõik, sest loete minu kirjatükke teiselt poolt ekraani pea anonüümselt (ma vaata jälgin teie kõigi IP-aadresse, muahaha) ja kihistate pihku naerda. Mul vähe teine teema. Mina jagan teiega kõike täitsa enda nime alt ja kihistada saab siin vaid minu üle, hehe! Aga samas on mulle esmatähtis vaid, et kõik olulised teemad saaksid mu blogis puudutatud ning inimesed leiaksid abi neid vaevavatele muredele. Kõht lahti või kinni, gaasid või ekstreemne hais WC-s? Uurime välja, mida see kaka meile öelda püüab.

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

5 Comments

  1. Meri says:

    Ei puuduta kakat mutta kommentaar…tahtsin hoopis küsida, kas teeksid oma silmameigi tegemisest tutoriali? Kuidas sellised ripsmed saavutad meigiga? Kas paned koguaeg “ühekordseid” kunstripsmeid lisaks?

  2. Heips says:

    Mitte roojat vaid rooja. Vaata lõpulõiku.

  3. jOYCE says:

    Kuskohast seda toodet osta saab ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.