Meid ei lastud üle Valgevene piiri ja lõpetasime Vilniuse tänavatel kerjates

merilin-taimre-paljas-porgand-reis-reisimine-minsk-valgevene-vilnius-leedu-pass-õnn-armastus

Veel üle-eelmine nädalavahetus puhkasime Roometiga Eestis, kui võtsime ette väikese sõidu Tartusse ja puhkuse vSpas, kus ma polnudki imekombel veel käinud. Nautisime sealse Saunamaailma uskumatult laia saunavalikut, päikese käes välimullivanni, Tui Na massaaži (mis oli Eestis esimene Thai Lotus Spa Tai massaažiga võrdväärne massaažikogemus), oma romantilises Deluxe toas privaatset mullivanni, Joyce restoranis kolmekäigulist imemaitsvat õhtusööki ja rikkalikku hommikusöögilauda. Vahel on tore ka Eestis ringi turistitada ja end hästi kohelda lasta.

merilin-taimre-paljas-porgand-reis-reisimine-minsk-valgevene-vilnius-leedu-pass-õnn-armastus-vspa-tartu

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

10 Comments

 1. ikkajuhtub says:

  Ehh eks sellega ole nii, et tegijal juhtub ja saite vähemalt mõnusalt Vilniuses olla =) Ma tahtsin suvel sõbrannat üllatada ja talle selle https://www.kingitus.ee/kingitus/ohtusook-pimedas-kahele/ kinkida. Rääkisin pikalt ette, et kui vinge ja äge see ikka on ning et lahe kogemus ja kui sõbranna oli juba elevil ja lõpuks ostma hakkasin, siis alles nägin, et nad suvel ei tegutsegi, vaid on puhkusel… Kirusin natuke ja ütlesin sõbrannale, et peab septembrini ootama :D

 2. Flamingo says:

  Luxide viimases reas tuleb kõigepealt end ettepoole sõita (tooli all on kang) ja siis saab seljatuge alla lasta.
  Kahju, et Minski ei jõudnud, aga Vilnius on tõesti lahe!

 3. Liis says:

  Hei! Kas kampsuni/seeliku kombo on pärit praegu müügil olevast kollektsioonist? Näeb megaäge välja ja tundub supercomfffy!🙂

 4. Kätlin says:

  Teaaad, mul tuli nii hea mõte. Kuna sa võtsid eesmärgiks igalpool reisida ja sa seetõttu proovid kindlasti ka kohalikke toite, siis kas poleks mitte ideaalne idee su järgmiseks raamatuks – Tervislikud rahvustoidud vms :P Kus sa siis saad kirjeldada neid riike ja oma kohendustega järgi teha tuntud rahvustoite, mida proovisid ja mis sulle väga meeldisid :)

 5. D says:

  Kirjutad väga elavalt, hea lugeda :). Kust see nunnu roosa kõrge kaelusega kampsuni ja seeliku komplekt pärineb?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.