Vulkaaniline kanaarisaar Lanzarote (02.-09.02.2019)

merilin-taimre-paljas-porgand-lanzarote-kanaari-saared-reis-roomet-poom-blogi-vlog

Kirjutan postitust pisar silmas, sest kõik, mis ma praegu soovin, oleks olnud jääda sinna saarele. Reisipisik minu sees sai meki suhu ning kasvas oluliselt suuremaks. Reisimine pakub mulle äärmiselt suurt mõnu ning arvestades, kui vaimselt raskes seisus olin enne sõitu, siis vajasin seda täiega! Nüüd ei saa ma seda saarekest peast välja ja tunnen, et peaksin kohe-kohe kuskile jälle plehku pistma. Järsku peakski taas reisiblogijaks hakkama? Saaksin teha “tööd”, elades oma taasavastatud kirega käsikäes? Uitavad mõtted kõrvale seades, soovin jagada teiega lugu sellest imelisest saarest ja ühest mu kõige lõõgastavamast ja meeldivamast reisist seni.

merilin-taimre-paljas-porgand-lanzarote-kanaari-saared-reis-roomet-poom-blogi-vlog

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

16 Comments

 1. […] Reisi puhul kõige olulisem on ilmselgelt sihtkoha valik. Ka kõige raskem tihtipeale… Siinkohal ei saa anda nõu, kuhu tasub minna ja kuhu mitte, sest igaühel oma paradiis ja põrgu. Kui aga sihtkohta valida säästukaardi meetodil, siis on oluline vaadata lennuhindu. Kui soovid paketireisi, siis selleks on erinevad turismifirmad, mis koondavad kõikide reisikorraldajate pakkumised ühte kohta kokku (loe SIIT!). […]

 2. Reisihull says:

  Omg, ma tean TÄPSELT, mida sa tunned. Käisin eelmine aasta Bulgaarias ja üldse ei tahtnud ära tulla. Teinekord on nii, et mõni sihtkoht kõnetab Sind selliselt määral, et kohe üldse ei taha lahkuda. Minu jaoks oli see Bulgaaria. Mineku hetkel mõtlesin, et tavapärane puhkus, ei midagi erilist. Aga tutkit, lõppkokkuvõttes ma ei teagi, mis mind sellisel määral mõjutas et lennukis tagasiteel lihtsalt pillisin. Igatahes, plaan on tagasi minna. Seekord üksi, nii et tahab keegi veel kaasa tulla? Käsi südamel, võin soovitada. Aga mis Lanzarotesse puutub, siis minu jaoks jäi see pisut lahjaks. Käisin ka Timanfaya ja Cueva de los verdest vaatamas, aga ma ei teagi, miks see mind ei kõnetanud. Ehk oli seal tol hetkel liialt inimesi. Aga kuidas teil oli, rahvamassi oli palju või sai ikka privaatsust ka nautida? Klassikalise eestlasena on see minu jaoks suht oluline :D

 3. […] läksime Roometiga Lanzarote reisile, kus (ilmselgelt) hakkasid mul päevad. Reisi ajal minu puhul muud moodi ei saagi, hehe. Esimene […]

 4. May says:

  Reisiblogid on ka minu lemmikud, aga tundub, et vähemalt hetkel on see teile natuke liiga suur tükk hammustada. Nädal aega paketireisi raames turistikas passida, kus pea kõik eestlased on käinud, ei ole just suurem asi elamus. Eestlased reisivad nii palju ja nii eksootilistes riikides, et Itaalia ja Lanzarotega küll enam kedagi ei raba.
  Te olete noored inimesed, palgatööl vist ei käi (sorry, ma pole kursis), väga ilusad vaadata- mis takistab teil ette võtta midagi huvitavamat? Marimellid käivad iga aasta Tais ja teevad sellest pool aastat blogipostitusi- no väga väga igav, elusees ei viitsi enam lugeda.
  Euroopa turistikates käies ja sellest blogides just suurt raha kokku ei aja. Ja reisiblogija muudmoodi ära ei ela, kusagilt peab see finants ka tulema.

  Maailmas on ligi 200 riiki, ma olen käinud neist u 35. Ja mul on tunne, et kogu maailm on veel avastamata. Ehk siis- ostke lennukipiletid kuhugi tõeliselt erilisse kohta, kus igal sammul eesti ja vene turistid vastu ei kõnni, kus vähe käiakse, kus on imeline loodus ja kuhu ei korraldata iga nädal paketireise. Siis loeks ja vaataks hea meelega, et ka endale mõni uus ja avastamata koht leida.

  • Kas lugesid üldse postitust? Ma just paketireisi tahtsingi, sest pole seda kunagi võtnud ja tahtsin max puhata :D Ega me ei reisi lugejate järgi, vaid ikka selle järgi, kuhu enda süda antud hetkel tihkab ja kuidas rahakott lubab, hehe!

   Ega ma ei pea reisiblogi, vaid pigem jagan oma reisi siin blogis ;)

 5. RA says:

  Võib olla mu küsimust ei avalikusta, aga mul on tõesti täiesti siiras ja üldsegi mitte pahatahtlik küsimus. Ma vaatasin seda teie Itaalia saadet ja vabandust väga aga see oli täielik p…sk saade. Käitusid seal saates, vabandust väljenduse pärast nagu alaarenenud inimene. Kes Itaalia saate monteeris ka Roomet.
  Miks ma seda küsin, sest vaadates nüüd seda Lanzarote videot, on vahe sees nagu öö ja päev. Viimane on täiesti vaadatav.

  • Hei, miks ei peaks avalikustama 😊 kahju, et nii tugevalt vastumeelt saade oli. Ei, meil polnud saate valmimisel sõnaõigust. Oleksime muidugi väga teisiti teinud. Aga ongi ideaalne näide sellest, kuidas meedia loob inimese kuvandi olenemata sellest, milline see inimene üldse tegelikult on. Arvesta, et sisu on väga kallutatud ja kontsentreeritud. Jah, meil Roometiga koos on väga väärastunud ja isegi napakas huumor. Aga sel on alati oma koht ja seda ei esine nii tihti nagu saates. Samas ei vabanda ma selle eest, et julgen olla tema ja kaamera ees 100% vaba. Kellele sobib kellele mitte. Sest vlogides, mille vastu sul pole midagi, ei häirinud sind ju see? Seega oleneb paljugi just meedia loodud kuvandist.

   • RA says:

    Tänan vastuse eest. Sel juhul on tõesti kahju, et Itaalia saade oli halvasti kokku monteeritud. Teie enda tehtud vlogid /videod on kordades paremad. Huumorimeel ei ole napakas, normaalne huumor on ;)

 6. Jaana says:

  Hahaa väga äge video!!

 7. Tuuli says:

  Huuh, Ma reaalselt pisarad silmis naersin praegu! Video oli ikka mega! :D Nii ägedad olete! Ja muidugi kogu kirjeldus reisist ja pildid .. uuh, imeline!

 8. Karina says:

  Issand ma niimoodi naersin teie video peale, nii fantast inimesed olete ja sobite nii suurepäraselt! 🤩
  Reisiblogi oleks kindlasti väga põnev ja kellele ei meeldiks maailma avastada, meie lugejad saaksime seda läbi sinu silmade teha 😍

 9. Merlin says:

  Väga-väga-väga meeldis seda lugeda :) Reisiblogimise idee oleks kindlasti lahe!
  Jätka samas vaimus! <3

 10. Mari says:

  Väga huvitav ja ideid pakkuv lugemine! võiksid tõesti rohkem veel reisida :D

  Uuriksin, et kui läbi eesti rendiauto rentisite siis kus riigis te deposiidi maksite ning kui suur see sellel Europacaril on? Polnud sellise variandi peale ennem mõelnudki, aga tundub päris mugav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.