Kuidas voodielu nauditavamaks muuta

merilin-taimre-paljas-porgand-seks-armastus-voodielu-orgasm-sekspood-kondoom-libesti-durex-sensuale-blogi

Naiste ja meeste vaheline võrdsus on läbi ajaloo kergitanud intriige. Enim just inimõiguste, töövõrdsuse ja seksismi teemadel. Seda kõike me ei puuduta. Räägime hoopis millestki muust – naiste õigusest vitamiin O-le.

Igaüks väärib vitamiin O-d

Mullu Durexi poolt läbiviidud uuringu tulemused näitavad, et naised ei koge orgasmi nii sageli kui mehed, kuid seda teemat ka ei puudutata ühiskonnas.  Lausa 81% uuringus osalenud naistest tunnistas, et nad ei jõuagi vahekorras ülima rahuldustundeni. Durex viis eelmisel aastal läbi laiapõhjalise uuringu seksuaalselt aktiivsete täiskasvanute seas, et saada vastust küsimusele, kas mehed ja naised jõuavad orgasmini võrdselt. Naised tunnistasid, et igas vahekorras nad haripunkti ei jõua, kuid 95%-l juhtudest märkisid rahulolu orgasmi kogemise sagedusega.

merilin-taimre-paljas-porgand-seks-armastus-voodielu-orgasm-sekspood-kondoom-libesti-durex-sensuale-blogi

Samas heas tervislikus ja vaimses toonuses olevad mehed jõuavad 90-95%-l vahekordadest ülima naudingutundeni. Peamiseks murekohaks, miks naised vahekorras orgasmini ei jõua, on stress või füüsiline ebaklapp. Nii mõnegi naise jaoks võib orgasmi saavutamine olla keeruline – põhjuseid selleks võib olla mitmeid, nii füüsilisi (alkoholi liigtarvitamine, suitsetamine, antidepressantide kasutamine) ja psühholoogilisi (pinge ja stress).

meresuu-spa-hotell-narva-jõesuu-massaaž-bassein-sviit-merilin-taimre-uku-suviste-paljas-porgand-viimsi-spaa-ja-sport-trenn-tervislik

Paraku ilmnes Durexi uuringust, et paaridel on siiski keeruline jagada omavahel magamistoas olevaid murekohti. Rohkem kui pooled küsitletutest märkisid, et ebaküllasest seksist on ebamugav oma partneriga vestelda. Ja nii kannatavad tegelikult mõlemad osapooled.

Kuidas oma voodielu parandada?

Minu jaoks on füüsiline klapp täpselt sama oluline kui vaimne. Vaimsel tasandil suhestumine ei vii ilmstingimata paarisuhteni, vaid võib jääda pidama tugeva sõprusena. Kui sinna aga liita juurde tugev füüsiline tõmme ja hea seksuaalne klapp, siis mida veel ühelt paarisuhtelt tahta? Me kõik soovime olla koos kaaslasega, kelle vastu tunneme tugevat kirge ja sügavat armastust.

Elust enesest ja ka filmimaailmast nähtuna, oleks justkui normaalne, et kirg vaibub ning seksuaalmõnusid enam algsel määral ei naudita. Sealt saab alguse tihtipeale ka iha millegi uue ja põneva järele, mis võib viia petmise, lahutuse või vaikselt kannatamiseni. See ei peaks nii olema! Mida saame ära teha?

Rääkimine

Ei ole imekspandav, et seksist on keeruline rääkida, kuid sellest peab omavahel vestlema ja seks ei saa olla temaatika, mida ei julgeta puudutada. Seks on paarisuhte vundament ja kui magamistoas ollakse õnnelikud, ollakse ka suhtes rahulolevam. Naistele ülima naudigu pakkumise teemadel kõnelemine võiks avalikkuses julgemat kõlapinda leida.

Me ei tohiks karta rääkida oma kaaslasele, mida me voodis vajame, mida partnerilt ootame või kuidas oleks parim viis meile läheneda. Me kõik oleme erinevad ja mees ei pruugi teada, mis sulle meeldib või mitte. Kui varasema kogemusega võis üks teguviis sobida, siis ei pruugi see uues seksuaalsuhtes üldsegi mitte vett pidada.

Stimuleerivad abivahendid

Uuringust ilmes veel, et 94% naistest jõuab orgasmini läbi kliitori stimulatsiooni. Kuigi enamus osalenutest märkis, et neile meeldib oma partneriga eksperimeteerida, siis vaid kolmandik tõdes, et on proovinud kliitorit stimuleerivat geeli. Antud tulemuste põhjal on Durex välja töötanud uue kliitorit ergutava geeli – Durex Intense Orgasmic geel.

merilin-taimre-paljas-porgand-seks-armastus-voodielu-orgasm-sekspood-kondoom-libesti-durex-sensuale-blogi

See on naise intiimpiirkonda stimuleeriv geel, mis toob tugevamad orgasmid. Kliitorit stimuleerivad geelid leiutati selleks, et aidata naistel lihtsamini ülima mõnutundeni jõuda – geel aitab piirkonnas parandada verevarustust ja tõsta tundlikkust, mis omakorda muudab orgasmi võimsamaks. Selleks peab masseerima paar piiska eelmängu ajal kliitori piirkonda ning see toob soojendavaid, jahutavaid või kõditavaid sensatsioone, mis suurendavad intiimpiirkonna tundlikkust. Samuti on Durex välja töötanud rohkelt stimuleerivaid preservatiive, millest kõige uuemad on samasse sarja kuuluvad Durex Intense kondoomid, mille välimine külg on kaetud täpikeste ja soontega, et naine jõuaks kiiremini orgasmini.

Voodielu lõbusamaks

Tihtipeale polegi asi mitte otseses füüsilises stimulatsioonis, vaid hoopis selles, mis meie peas toimub. Kas sinul või su partneril on järsku peas keerlemas mõni fantaasia, mille ellu viimine võiks paarisuhtesse lisada vürtsi ja mängulisust? Järsku piisab sellest, kui vahetad välja oma igapäevase aluspesu vähe vürtsikama sekspesu vastu, et oma partnerit üllatada? Või miks mitte mängida eelmänguks mõni seksmäng, kus kütate üksteist kindlasti üles…

merilin-taimre-paljas-porgand-seks-armastus-voodielu-orgasm-sekspood-kondoom-libesti-durex-sensuale-blogi

Seks ei tohiks olla tabuteema ja seda veel eriti paarisuhtes. Me peaksime olema piisavalt avatud ja ausad oma kaaslase suhtes, et rääkida, mida me vajame ja seksist ootame. Arvates, et vaikimine säästab kaaslase tundeid, on vale. Kui seks ei toimi ja kumbki või mõlemad suhtes on rahulolematud, siis viib see vaid probleemideni. Usaldus on tugeva suhte võti ning seda peaks olema piisavalt, et usaldada ka oma kõige kinkymaid mõtteid kaaslasele. Järsku meeldivad need temalegi ning see taaskäivitab teie seksuaalsuhte täiesti?

merilin-taimre-paljas-porgand-seks-armastus-voodielu-orgasm-sekspood-kondoom-libesti-durex-sensuale-blogi

seksikas pesukomplekt – sensuale.ee

Durex on alustanud kampaaniat orgasmi kogemise ebavõrdusele tähelepanu pööramiseks. Seda tehakse sotsiaalmeedias teemaviite #orgasmidkõigile abil. Kas tunned end mugavalt kaaslasega sel teemal rääkides? Mil viisil oled sina püüdnud oma voodielu parandada? Kas oled proovinud stimuleerivat geeli kunagi?

PILTIDE KASUTAMINE ILMA AUTORI KIRJALIKU LOATA KEELATUD!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

17 Comments

 1. […] Kuidas voodielu nauditavamaks muuta […]

 2. […] Kuidas voodielu nauditavamaks muuta […]

 3. Kristiina says:

  Tõesti väga hea teema!
  Mina olen aru saanud, et kui on see nn õige partner, siis tundubki seksi teemal rääkimine väga loomulik ja üldse mitte tabu. Eelmise partneriga olin koos natuke üle kahe aasta ja tagantjärgi mõeldes ei tundnud ma sellel teemal rääkides ennast kuigi kindlalt ja mingeid eksperimente ja uusi asju väga ei proovinud, lihtsalt paar-kolm korda nädalas ajasime asja ära, et oleks tehtud. Aga praeguse kaaslasega, kellega olen abielus sai seks hoopiski uue tähenduse. Füüsiline klapp oli algusest peale väga hea ja läheb aina paremaks. Oma soovide väljaütlemisega ei tunne alusetut piinlikust ja kui omavaheline side läheb aina tugevamaks vaimsel tasandil, siis kõik muu tuleb juba kuidagi iseenesest.
  Kaaslane käis ka yoni koolitusel ja see on tõesti asi mida soovitan igal mehel oma partneri jaoks ära teha, täiesti uskumatu kogemus!

 4. M. says:

  Mina olen 30-aastane ja pole kunagi orgasmi kogenud. Ka praegu olen suhtes, kus teist poolt ei huvita eriti, kuigi ma ei julge ise ka sel teemal rääkida. Seda aga tean, et suuseksi talle teha ei meeldi, mis ilmselt mind aitakski. Samas on meil lapsed ja vastastikused tunded ja tahan selles suhtes olla. Kuna pole kunagi orgasmi kogenud, ei tea ka ilmselt millest ilma jään. Aga aitäh Sulle selle postituse eest.

 5. Kaisa says:

  Mina olen käinud lingami koolitusel, see on huvitav ja hariv, aga ei sobi igale mehele. Minu mehele näiteks ei meeldinud ( proovisime mitmeid kordi:)) . Mulle tundub, et naistele yoni on võimsam, peaks ta sinna koolitusele saatma, hehe.

  Aga muidu väike tähelepanek Sulle. Viimasel akal on su blogi muutunud nagu wikipeediaks või nii. Nii palju teaduslikku teksti mingite numbrite ja kuiva tekstiga. Ole Sina! Inimesed loevad ju blogi Sinu pärast, mitte googlest leitavate faktide pärast :)

  • Hei,

   Üks kord öeldakse, et liiga väga tõestusmaterjali ja teaduslikku uuringut välja toodud, teine kord siis jälle, et Vikipeedia :D Mu arvates see uuring mängib antud postituses olulist rolli. See näitab probleemi tõsidust. Ilma selleta ju ei saaks väita, et paljud naised ei koge orgasmi või pole oma voodieluga rahul.

 6. Kish says:

  Vaimsus ja füüsilisus väga oluline suhte puhul, jah. Täiega nõus. Mingi Durexi kahtlane kreem pole küll kellegi lahendus. Porgand, oled sa kuulnud üldse, et naisel on võimalus saada 6 või 8 erinevat orgasmi? Mitte ainult kliitori, vaid ka g-punkt ja kõige rohkem mõnu pakkuv emakakaela orgasm. Seks on rohkem kui sisse-välja. Selleks tasuks uurida yoni-massaši näiteks, mitte soovitada kahtlast Durexi geeli. Me ei vaja ühtegi lisa elementi seksiks, ainult puhtaid inimkehi.

  • Igaühele on kindlasti oma lahendus. Vahelduseks võib ju proovida seda geeli. Samamoodi nagu kasutada vibreerivaid vahendeid või muul moel lisastimulatsiooni pakkuvaid viise. Muidugi on seks rohkem kui sisse-välja :) Yoni-massaaž on midagi ennekuulmatut mu jaoks. Lähen kohe uurima,. Aitäh huvitava kommentaari eest :)

   • Kish says:

    Aitäh, massaž* :)
    Kindlasti uuri yoni kohta, samuti lingami kohta – usu mind, Uku hakkab sind veel rohkem armastama. Kui sina, kui suure lugejaskonnaga blogija tutvustab massidele päris seksi (mitte see mis tavaliselt pronodes, spanking ja väga rough) siis ma olen kindel et tuhanded naised avastavad, et seks on midagi palju enamat. Ja tänu yoni ja lingam massažile avastavad inimesed seda, kui imeline on inimkeha ning milliseid kauneid tundeid on võimalik tunda.
    Tuleviku postituse teema :)

  • Triin says:

   Kish pole vist ammu ise kogenud, et nii ülbe sõnavõtugs hakkama sai. Loodetavasti hakkas parem vähemalt.

   • Kish says:

    Ei tahtnud üldse nii ülbelt kõlada, tagantjärgi vaadates päris halb tõesti. Mind pigem teeb kurvaks see, kuidas otsitakse “lahendust” mingitest “asjadest”. Me ei vaja midagi muud peale iseendi. Lihtsalt tuleb tundma õppida, kuidas süsteem töötab ?
    Igaleühele erinevalt, aga paljud naised ei teagi et peale kliti on veel orgasme olemas.
    Eks Durexi geeli ja muude vidinate reklaam istu mulle ka – aga see pole minu blogi ja minu asi. Pigem tahaks naiste ja meeste teadlikust tõsta nende endi kehade/voimaluste suhtes.

 7. Kk. says:

  Alustuseks ütleks -Väga julge teema postituseks. See on tõesti oluline teema.
  Suhte alguses olin ise veel üsna kogenematu ja otseselt ei teadnudki mida või kuidas tahan. Ajapikku läbi erinevate olukordade, pooside jms õppisin iseenast tundma. Rääkimine sellest pole meil suhtes tabu olnud. Mina juhendan, kui tunnen,et asi ei tööta minu jaoks ja tema juhendab ka.
  Ent tõsi on ka see, et ajapikku on iha laabunud ja mitte selletôttu, et enam poleks tundeid või füüsilist tõmmet vaid sellepãrast, et igapäevane rutiin ja stress on ära väsitanud+laps, kes võtab oma aja ja energia. Alati on lihtsam öelda ei.
  Ent ometigi vahepeal vûrtsitame asju kas uute pooside ja miks mitte ka pesuga. Või siis üllatan hoopis pesu mitte kandmisega ?? ma arvan, et oma fantaasiaid peab julgema jagada.
  Seda geeeli pole veel proovinud aga ehk tuleks seegi ra proovida. :)

  • Nii võikski olla. Kõige tähtsam on isegi stressi ja ajanappuse kõrvalt siiski leida see aeg, et nautida ühist voodielu ja suhte tervisesse panustada :)

 8. […] post Kuidas voodielu nauditavamaks muuta appeared first on Paljas […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.