Kuidas taimselt juukseid värvida?

Juuksed on minu trademark. Nende järgi tuntakse mind kõige kiiremini ära… Vähemalt oli see nii seni, kuni mul veel punane balayage soeng oli ehk siis alt kärtspunased ja pealtpoolt selline sujuv üleminek pruunikaspunaseks. See oli veel aeg, mil mul olid juuksepikendused. Kandsin neid pea 2 aastat ja võin õnneks öelda, et need ei rikkunud mu oma juust mitte vähimalgi määral. Vastupidi, mu juuksekasv pole olnud kunagi kiirem, karv läikivam ja tugevam ning peanahk toidetum. Seega, kui te oskate korrektselt oma juuste eest hoolt kanda õigete vahenditega ning toetada juuksekasvu tervisliku toitumisega, siis ei riku neid ei pikendused ega ka värvimine!

merilin-taimre-paljas-porgand-waku-organics-radico-hair-taimne-vegan-looduslik-puhas-juukse-värv-värvimine-juusteakadeemia-juuksur-kahjustatud-terved-puhas

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

21 Comments

 1. Svet says:

  Heihei

  Olen alati vaadanud ,et sul on alati nii kirgas punane toon . Olin ka ise kunagi punane aga see tuhmus nii kiiresti ja nii tihti pidi värvima kas siis maski v värviga et ta oleks ilus ja kirgas siis kaks päeva ja jälle tuhm .
  On sul äkki anda nõu kuidas hoida seda ilusat punast tooni et ei peaks ülepäeviti mingi maskiga möllama 🙃

 2. Stefani says:

  Kas Radico blondidel toonidel on samuti henna sees, et kui sooviksin blondiks teha end just Radico värvidega kas siis hilisem blondeerimine ja värvimine on muude värvimisvõimalustega tehtav?

 3. L.L says:

  Hei hei.
  Sa käisid küll Juukseakadeemias. Aga ma vaatan, et seal ei tehtud peanaha analüüsi
  Mina käisin just täna Trihholoogiakeskuses Tartus. Näiliselt jumala normaalne peanahk ja kui ta seal selle aparatuuriga mööda pead ringi käis…uuuh…hea et nutma ei hakkand. See oli pehmelt öeldes kole mis kole. Ometi läksin sinna murega et maru palju juukseid langeb välja. Nüüd tulin üldse teise diagnoosiga sealt tulema(muidugi ka sellepärast võib palju juukseid välja langeda).
  Ühesõnaga ma soovitaks ka peanaha uuringut. Selleks et juuksed oleks ilusad ja terved.
  Seal nad vaatavad ka juuksed üle.. küll mitte nii põhjalikult kui see konkreetne protseduur sinul.. aga vähemalt nägin ära mis asjad kõik juuksekarva küljes on.. õõõõh:D

 4. Elis says:

  Mul hoopis teemaväline küsimus: kust on pärit need esimesel pildil olevad ägedad püksid? :)

 5. Eestlane says:

  Hei! Kui palju maksis kogu see hooldus kokku? Millises salongis käisid?
  Mina ise ei ole oma juukseid värvinud, kaalun seda varianti kuid ei ole kindel veel.

 6. Enelin says:

  Hei! Mida arvad sellest, et sind nomineeriti blogiauhindade Blogi Tegu 2018 kategoorias? Olen aru saanud, et tegelikult ju nn boikoteerid seda üritust. Boikoteerimine on ilmselt vale sõna, aga ma ei oska paremat sõna hetkel välja mõelda :D

 7. Mir. says:

  Millal tuleb postitus blogijuttude üritusest ja miks pole instas seda näha? :)

 8. Liisa says:

  See taimedevärv, millest kirjutad tundub suht sama olevat nagu henna ju? Ja kui jätab sama pigmendi, mis hennagi, et hiljem blondiks enam värvida ei saa siis on see ju päris mõtetu. Julgen arvata, et see “looduslik juuksevärv” maksab rohkem, kui henna aga on see parem ka?

  • Laura says:

   mind huvitaks ka see :) ei leidnud kuskilt seda infot

  • Radico Colour Me Organic juuksevärv koosneb 10st taimest. Üks peamisi värvivaid taimi on henna, kuid sealjuures erinevate toonide saamiseks on ka indigo, rooshibisk ja amla ja muud, millest osad on otseselt värvivad ja teised toonivad – selleks, et pakkuda erinevaid toone inimestele. Juuksevärvis olevad taimed nagu näiteks Bhringraj või Amla on juukseid tervendava omadustega. Neid on võimalik kasutada ka eraldi juuksemaski tegemiseks ja pesemiseks.

   Taimne juuksevärv on alternatiiv inimestele, kes soovivad värvida juukseid ilma kemikaale kasutamata, või kes üldse ei saagi kasutada keemilisi värve. Radico hea omadus seejuures on, et ta tervendab ja värvib samal ajal.

   Kindlasti pole hea mõte värvida inimesel juukseid Radico tumedate toonidega, kui tahetakse nädala pärast juba blondeerida.

 9. Kadri says:

  Kas oskad ka seda öelda, kui värvida heledaid juukseid tumeda Radico värviga, kas siis neid juukseid hiljem blondeerida saab? Henna puhul pidavat praktiliselt võimatu olema.

  • Oleneb, mis tooni kasutada, aga kindlasti on raske blondeerida, kui kasutada Radico juuksevärve, sest enamus toonid sisaldavad hennat. Soovitaks pigem värvida siis, kui on soov pikema ajaliselt kasutada looduslikke ja hooldavaid Radico juuksevärve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.