Kuidas leida tõeline kaaslane?

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

Kui ma kirjutasin postituse iseendast ja suhetest, siis kerkis paljudel üles küsimus, aga kuidas siiski leida endale kaaslane? Kuigi mina pole kaaslase “otsimise” pooldaja, siis paljudele see aga sobib. Kasvava huvi ja nõudluse olemasoluta poleks ju jõudnud turule selline äpp nagu Tinder. Ja noh, vaevalt on neid, kes sellest kuulnud pole. Tunnistan, et minu telefoni aplikatsioonide hulka pole see kunagi kuulunud ja ma ei tea isegi, milline see välja näeb. Ju siin mängib rolli ka mu väga üürikeseks jäänud vallalispõlv. Kes aga nii palju ringi ei liigu, väljas ei käi või kelle töö ja eluviis rohkelt uusi tutvusi ei too, siis on kohtingurakendus ju igati suur abimees.

Kohtingurakenduse probleem

Tinder on popp mu sõprade seas ja nii mõnigi on jõudnud selle kaudu kohtingule. Keegi vist tinderdades veel suhtes pole lõpetanud, aga meeldejäävad on need “pime”kohtingud kõik olnud. Kui nüüd mõelda, mis see suurimaks probleemiks või takistuseks on siis olnud, miks kaaslane kokkuvõttes siiski sobinud pole… Siis enamasti olen kuulnud, et inimene ei osutunud selliseks nagu esmapilgul – piltide peal ja kirjalikus tekstis – tundus. Nojah, eks see ole suht sama nagu minna kellegagi kohtingule lähtudes tema Facebooki või Instagrami profiilist. Me teame seda inimest täpselt nii palju nagu ta otsustab end näidata…

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

Siinkohal võiks kirjutada piiika-piiiiika postituse sellest, kuidas ei tasu KUNAGI kadestada Instagramikuulsuseid, sest me ei näe nende reaalset elu. Keegi ju ei näita oma halbu külgi, kodutülisid või ebaõnnestunud toidupilte, pff! Küll aga oleme kõik inimesed ja keegi meist pole perfektne. Nii on meil kõigil halvemaid päevi või varjatud saladusi. Seega ära kunagi kadesta kellegi teise elu, sest sa ei tea palju on ta vaeva näinud selle nimel, mis osa ta on otsustanud sinuga avalikult jagada ning mida tal samas on avalikkuse eest varjata.

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

Kuidas aga pimekohtinguid vähe “turvalisemaks” muuta ja pettumisohtu minimaliseerida? Nähes inimest videopildis! Tema loomulikus olekus… ilma filtrite, kutsukõrvade ja töötluseta. Ilma ettevalmistuseta ja on-the-spot seatud olukorras. Siinkohal aitan kaasa Eesti turule tulla soomlaste loodud Snapchati ja Tinderi ristsugutisel, milleks on Klip!

Uus kohtingurakendus Klip

Snäppimise ja tinderdamise asemel saab nüüd klippida! See kujutab endast lühikese paarikümne sekundilist klippi, mille salvestad selfiecamiga. Vajutad “Alusta” ja Klip küsib sinult 3 juhuslikku küsimust, millele vastamiseks on sul vaid mõned sekundid. Need on küsimused, mis peaksid sind potentsiaalsele matchile tutvustama eri külgedest. Kohati on need naljakad, kohati sügavamõttelised ja kohati ootamatud küsimused, mis teebki klippimise huvitavaks. Kui sa pole oma profiili klipiga rahul, saad seda iga kell uuesti teha. Et leida endale potentsiaalset deiti, saad vaadata ja hinnata ka teiste klippe. Sobivuse või tekkinud huvi korral saab saata erasõnumeid. Minul küll on kaaslane olemas, täitsa tugev match kusjuures, aga kui oleksin vallaline oleks isegi põnev neid vaadata ja seal vähe ringi tuuseldada.

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

Äpp on saadaval nii Android kui IOS süsteemides ning regamine on loomulikult tasuta. Keelevalikus on ka eesti keel täitsa olemas. Kõiki klippe saab nupuvajutusega jagada ka oma Instagramis ja Facebookis. Nüüd vähemalt teate, millega tegu, kui järsku klipid igal pool ilmuma hakkavad. Seega minge proovige äpp järele ja andke teada, mida arvate uuest rakendusest! Soome poisid on sellega palju vaeva näinud ja mul on hea meel näha, et nad saidki hakkama! Panime käima ka FACEBOOKI ja INSTAGRAMI MÄNGU, kus läheb osalejate vahel loosi KOHTING VABALT VALITUD RESTORANI 50€ VÄÄRTUSES!

Kuidas valin mina omale kaaslast?

Isegi kui me deitides teadlikult ehk ei mõtle teatud omadustele või asjadele, mida sooviksime näha oma kaaslase juures, siis alateadvuses me siiski seame mingi läve, mida too peaks ületama, et meile sobida. Kel on see väga spetsiifiline ja leiab harva endale sobivat partnerit. Kel see pea puudub ja leiab end armumast liiga kiiresti. Mina kuulun ehk sinna spetsiifilisema eelistuse poole ja kuigi võiks arvata, et pole olemas meest, kes sellele vastata suudaks… Noh, nagu mu ema ütles: “Merilin, sina küll meest ei leia, sest keegi pole su jaoks kunagi “piisavalt” hea!” Siis ma julgen arvata, et meile kõigile on olemas see KEEGI, kes meid lihtsalt jalust rabab!

merilin-taimre-paljas-porgand-blogi-armastus-kaaslane-tinder-snapchat-klip-klippimine-kallim-kohting

Pärast iga ebaõnnestunud suhet, me õpime enda kohta midagi uut ja seame sobivusläve jälle kõrgemale. Ja nii on ka minuga. Ma pole pea üldse deitinud, küll aga on mul olnud mõni pikem suhe, mis on õpetanud mulle, mida ma mehe juures oluliseks pean ja kindlasti näha tahan. Siin on minu n-ö kriteeriumid ühele heale partnerile:

 • viisakus – avab uksi, tervitab, tänab, ei ropenda, abistab
 • huumor – ei võta elu liiga tõsiselt, oskab end vabaks lasta, kannatab mu idiootset naeru ja naerab minuga kaasa, on hea huumorisoonega
 • mehelikkus – kehahoiak, treenitus, astub enda ja minu eest välja, jõulisus. Lisaks peab mees olema kogenum ja teadlikum kui mina ehk poisikestega ei tee ma midagi enam ära
 • pühendumus – pühendab end mulle ja ISEENDALE. Mees ei tohi unustada suhtes ennast ja peab oma unistusi taga ajama ja elueesmärke saavutama suurima sihikindlusega
 • seksuaalsus – noh, mees peab olema ikka kirglik, tahtma rohkelt seksida ja tundma tugevat tõmmet ka minu vastu, hehe!
 • ausus – valetamist ma ei salli silma otsaski. Valus tõde on parem kui magus vale
 • antirutiinsus – mulle ei sobi kuidagi kui kaaslane on 8-17 tööinimene, tahab süüa alati samu asju, käia samades kohtades ja elada rutiinset elu. Ma armastan eksprompt väljasõite, tegevusi, ootamatuid lähenemisi ja põnevust
 • välimus – ja no kui kõigele ülalolevale on antud veel hea välimus, siis “kallis, ma olen sinu!”

Mida hindad sina mehe juures? On sul jagada meiega mõnda eriti naljakat kohtingujuhtumit? Kas oled kunagi kasutanud kohtingurakendusi ja kuidas suhtud nendesse sina? Ootan kommentaare huviga!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

43 Comments

 1. Pille R. says:

  Tõsi, iga suhe õpetab ja arendab sind paremaks inimeseks. Aga seda vaid juhul, kui inimene ise oskab näha arenguruumi iseendas, kui on avatud arengule. Paljud küll räägivad, kuidas eneseareng on hea ja kuidas suhe peaks olema mõlemale osapoolele arendav, õpetav, sest see on üks tugeva suhte alustalasid. Jah, ideaalis ongi, ka minu puhul. Olen igat suhet alustanud osalt just seetõttu, et olen näinud selles potentsiaali iseeenda arenguks, sest teisel inimenel on palju, mida mulle õpetada. Samal arvamusel on olnud üldjuhul ka partner, kuid reaalsus on see, kus ühel hetkel näen, et partner on takerdunud oma praegusesse ellu nii kinni, et eneselegi teadmatult on arenemisvõimaluse peatanud. Nii on ka ühine areng ja kooskasvamine peatunud. Ma ei tea, mis põhjus see täpselt on. Kas asi on minus, temas või meis..
  Paratamatus on aga see, et enamik meist on suusõnaliselt suured ja targad. Kõrvalseisjana on ju nii lihtne olukordi hinnata, argumenteerida, hinnata, kuid isiklikus ja reaalses olukorras on kahjuks enamik nendest tarkustest ununenud. Ma usun, et ka sinul tuleb elus neid hetki päris palju ette, mille kohta tagantjärgi mõtled, et kuidas nii kehvasti selle olukorraga toime tulid.. peas ju mõistad ja tead, kuidas oleks võinud. Aga praktikasse on raske oma teadmisi viia, sest mängu tulevad emotsioonid. Ma usun, et praktiliselt kõik inimesed talluvad seda mustrit. Kes vähemal, kes rohkemal määral.
  Ilmselt on see üks põhiline põhjus, miks sind kohati väga kahenäoliseks peetakse. Teoorias oled tugev ja julged selle ka kirja panna, kuid praktikas teed “vigu”. See pole süüdistus sulle, pigem üldsuse analüüs. Kõik on vaid oletus, elupraktika, seega võin oma sõnadega ka eksida. Kohati aga kaldun arvama, et eriti tugevalt saad süüdistusi neilt, kes ise on praktikas eriti nõrgad. Olgugi, et ka nemad võivad teoorias olla tugevad, ei näe nad vigu iseendas, kuid näevad see-eest probleemiallikaid kõigis teistes. Sinu kohta olen näinud vaid mõningasi kirjutisi ja lisaks kuulnud ohtralt jutte kolmandatelt-neljandatelt. Olles aga tundma õppinud neid teisi, mõistan aga üha rohkem, mis reaalsuses toimub ja toimunud on. Teiste keelepeks on kohutav, sest nad ei näe, kuidas nad toovad sellega välja iseenda ebakindlust, hirme ja “vigu”. Meis kõigis on “vigu” ja tark on see, kes nendega tegeleb, end edasi arendab ja keskendub vaid enda “vigadele”. Rumal on see, kes järjepidevalt vaid teiste “vigadele” keskendub, kes neid pidevalt välja toob ja ei keskendu iseendale. Nii on ta enda areng pidurdunud ja nii takistab see suhtes ka ühist arengut.
  Hetkeks ma isegi lasin end teiste juttudest mõjutada ja mul hakkas tekkima vastavalt neile ettekujutus sinust kui isikust. Selle alateadliku manipulatsiooni kõrvale heites hakkasin aga üsna ruttu mõistma, et sa oled ka lihtsalt inimene, kes ei oska ega peagi oskama iga olukorraga ideaalselt toime tulla. Endiselt.. teoorias oleme me üldjuhul kõik üsna tugevad, praktikas aga mitte nii väga. Mina ka.
  Ma ei tea, miks ma selle kirjutasin.

 2. Lauren says:

  Nii kurb kui see ka pole, siis paraku nõustun selle Dorise nimelise kommenteerijaga.
  Minu arust antud blogipidaja on üsna kahenäoline. Kuulutades välja sõnumit, kuidas kõik peaksid end armastama ja endaga rahul olema sellistena nagu nad on, olles ise samalajal väga võlts ja ilmselgelt ka väga suurte enesehinnanguprobleemidega. Ükski endast lugipidav naine ei postita endast selliseid pilte avalikusele. Teiseks, kui soovid figureerida “avaliku elu tegelasena” , siis õpi ära kriitikaga toimetulek. Kõik kes Sind ja su blogi/pilte või teatud otsuseid elus ( mida sa ISE kõikidele ju promod) kristiseerivad, ei ole kindlasti su peale kadedad või oma elus kibestunud vms.
  Mina ei näe näiteks ühtegi põhjust olla sinu peale kade.. samamoodi ei ole ma ka kibestunud ja mul on endal elus kõik väga hästi.. ometigi ei ole sa mulle lihtsalt sümpaatne, ning paraku oled mulle endast üsna võltsi mulje jätnud. Usu, ma ei süvene või ei loe su blogi vms. ometigi olles aktiivne sotsiaalmeedia kasutaja, jäävad teatud asjad silma. Kui oleksid tõesti nii eneseteadlik ja arvaksid, et kõik sellise arvamusega inimesed, kes sind ei kiida, on tühised – siis ilmselgelt ei vaevuks sa nendest väljategema ja ennast pidevalt kiivalt kaitsma.
  NB! kogu su sotsiaalmeedia (ilmselt ka blogi) , on üks suur REKLAAM ja üsna raske on näha siirust su kavatsustes, kui iga su sõna on kinnimakstud.
  Ainuke põhjus miks kirjutasin, on see et sattusin tõesti esimest korda elus su blogisse (see sama teema) ja no minu jaoks on lihtsalt häirivad sellised inimesed, kes end igalepoole topivad ja igalpool figureerida tahavad aga kui keegi julgeb arvata teisiti kui nemad, siis ollakse kohe kadedad.. küsiks veelkord, et mida sinus niiväga kadestada on?

  Edu edaspidiseks :)

 3. A. says:

  Mul on lausa kurb lugeda kui palju on inimesi, kes kirjutavad igast saasta Sulle siia. Nad näevadki kõiges negatiivsust. Jube. :D
  Minu arust oled sa väga ilus naine ja te Ukuga olete väga ilus paar. Mõlemad näete super välja!:)
  Tinderi kohta tahan nii palju öelda, et tõmbasin ka paar kuud tagasi selle endale, eesmärgiks lihtsalt lolli juttu ajada igavusest. Ja nüüd on lood sellised, et leidsin endale noormehe sealt :)
  Poleks seda iial uskunud, et sealt leian. Elu on ikka huvitav :P

 4. M says:

  Ma hetkel sõidan kevadtormile ja loen sama aegselt neid kommentaare siin ja ma pean tõdema. Taludes avaliku kriitikat on päris võimas ikka :D. Ma ei julge öelda, et see kõik on naljakas, sest ma kardan, et need, kes seda negatiivsust jagavad äkki neil on midagi elus valesti ja see solvaks neid. Sellegipoolest hoia seda positiivsust üleval. Endalgi tuleb seda positiivsust juurde ?!

 5. Mare says:

  Ma ise olen nüüd peaaegu 3 aastat abielus olnud. Huvitav, et kunagi ütlesin, et suhtes pean kindlasti olema kas eestlase või venelasega, et kaugsuhe ei toimi ja mida kõike veel. Muidugi viisakus, ausus ning lahkus on alati olulised olnud. Igatahes eluperioodil kus lasin minna n.ö selle õige otsingul, et lihtsalt naudin oma elu, siis tuli mu ellu ka tulevane abikaasa- ameeriklane ning kaugsuhe veidi üle 2 aasta oli osa sellest. Elu seab end ikka väga huvitavalt.
  Sulle aga soovin kõike paremat ning tänks et inspireerid olema tegusam ning tervislikum! ?

 6. KK says:

  Sa oled imeline! Edu teile Ukuga :)
  Mimu jaoks on mehes tähtis viisakus, mehelikkus, mõistmine, hea huumorisoon, kannatlikkus ja ma ei kiida heaks, kui mees kuritarvitab alkoholi või narkootikume (parem, kui viimast üldse ei tarbi :D)

  • Suuur aitäh :) Jah, minu jaoks ka see väga oluline. Viimast ei kannata silmaotsaski. Ka suitsetamine kahjuks ei sobi kuidagi, sest suitsuhais on minu jaoks üks häirivamaid.

 7. Laura says:

  Tead Porgand kui tahad oma lähedasi säästa siis ära tee postitusi, mis otseselt ka neist inimestest räägivad. Muidu on sul tore blogi aga tundub, et eputamisega sa piiri ei oska pidada. Eksponeerid siin ju tervet oma elu, paratamatus on, et mõne inimese kommentaar sulle ei meeldi ja tema asju erinevalt näeb. See ei tähenda, et see inimene nüüd väga kadestaks sind.

  • Ja kuidas otseselt räägivad? :D Keegi ei saa mulle öelda, mis teemal kirjutan. Küll heidetakse ette, et liiga vähe olen hakanud endast rääkima. Kui viin natukenegi oma eluga kurssi, on see jälle uhkeldamine? :D Ma ei kirjuta blogi teistele meeldimiseks. Kirjutan asjadest nii nagu on :D Ma tahaks lausa eputamisest mingit näidet näha, haha.

   Ega ei peagi kadestama. Aga kui inimene kukub niisama kurjalt kritiseerima, siis on tal enda elus ikka mingi vajaka. Näiteks nagu puudub oma elu, millele aega panustada minu blogis kurjustamise asemel ;)

 8. Siret says:

  Matchi küll ei saanud, aga täna hommikul vaatas mulle Uku konto Tinderis ilusasti vastu. Võibolla on süsteem ta kuidagi sisse jätnud?

 9. ML says:

  Meie abikaasaga saime tuttavaks Tinderis, nii et suhtumine igati positiivne kohtingurakendustesse. :D Õnnestumise % ja hingesugulase leidmine on üllataval kombel täiesti võimalik! :)

 10. Eveli says:

  Vàga kena noor neiu on!Sätitud ja blogis viisaka kõnepruugiga(mida ei saa öelda paljude pilditute kommenteerijate suhtes)
  5 lapse emana tahtsin ka ise trenni ja toitumise suhtes nõu küsida kuid pole veel aega leidnud selleks?Boonuseks oma ilule ka ilus mees kõrval,piisav,et kadestajad saaks hammast teritada tema kallal.
  Ja NB!keegi ei pea vägisi,nuga kõril kellegi blogi yldse lugema,kui nii võlts ja halb tundub!!

 11. L. says:

  Ma väga nõustun Sinu kriteeriumitega mehele.
  Aga omalt poolt lisaksin ühe punkti – LAHKUS.
  See ei tähenda seda, et naine kasutab ilmtingimata meest ära ja
  et mees peaks alati igal pool välja tegema, aga no ühe kohvi või dringi
  võiks ju ikka oma kaaslasele väljas olles välja teha. Ja loomulikult
  on vahva vahepeal ka lilli saada.

 12. Kaie says:

  ilusate ja tegusate inimeste ūmber tekibki salakadedikke. Keep up the good work Porgand :))

 13. Kati says:

  Huvitav, et just nüüd, ca 5 minutit tagasi, tegin Ukuga Tinderis matchi.. Vist ei ole veel jõudnud siis täitsa ära kustutada..

  • Ei saa olla, hehe. Saad sa pildi saata? :)

  • Sally says:

   Hoiab vôimalused avatuna vist … minu jaoks imelik, kui inimesed on end leidnud siis why on alles sellised saidid ning seal figureerimine… üks osa pooltest reklaamib fabi suurt armastust ja teine figureerib still nö kohtingute äppis, siis minu jaoks on paraku kogu etendatav teater avalikusele võlts…kahju!

   • Isssssver. Milline jultumus on tulla teise inimese suhet kommenteerima ja halvustama, kui sul puudub igasugune teadmine meist kahest?! Ma pole kordagi siin oma SUHET analüüsinud. Antud postitus räägib mu eelistustest mitte minu ja Uku vahelistest tunnetest. Ja see, kas Ukul on mingi tühipaljas Tinder kunagi olnud ei määra mitte midagi ja pole üldse mitte kellegi teise asi. Tõesti on teater see Sinu ülesaste siin. Mul on ülisavi, kui keegi tuleb mind siia halvustama, kritiseerima, kommenteerima, aga minu lähedastest hoidku kaarega eemale.

    • Sally says:

     Kallis Porgand, pole sind ega su lähedasi solvanud. Avaldasin vaid arvamust. Ning sellist arvamust oman kõikide kohta, pole vahet kas avaliku elu tegelane või tava… ei mõista seda lihtsalt, et kui inimene suhtes ja samal ajal kuskil tutvusportaalides figureerib. Ja võin öelda, et sellist asja esineb nii palju meie ühiskonnas, kus nt naine postitab insta või fbsse üles meeletu armastuse pilte ning järgmisel momendil näed seda üles haibitud meest baaris teise tibi kannikat näppimas… kahju inimestest, kes ei tea suhte tõeslise tähenduse olemust! (pln ära arva, et nüüd jälle teist rääkisin, see vaid näide, mida tihti näen). Ja see minu arvamus.

     • Ütlesid ju väga otseselt et ma reklaamin fabi armastust, mida ma pole absoluutselt teinud. Püüame oma suhet maksimaalselt endale hoida. Mul on täiesti ükskõik, et tal kunagi sai Tinderi konto tehtud ja see veel seni eksisteeris. See ei muuda tema suhtumist minusse ja minu usaldust tema vastu. Jah, palju on neid inimesi, kes hoiavad edasi teistega “lahtiseid otsi”, aga see ei puutu meisse :)

  • Hülss says:

   Uku vaatab ringi! :D

 14. K says:

  Minul on olnud kasutaja flirtic leheküljel aga kunagi kohtingutele ei jõudnud selle kaudu. Väga aktiivne kasutaja ei olnud ka, ajaviiteks rohkem.
  Kasutaja oli mul seal 3 aastat aga pildi panin ülesse alguses paariks päevaks ja 3dal aastal ka paariks päevaks. Kirju tuli tohutult aga põhiliselt 3dal aastal samadelt inimestelt kellelt ka esimesel, mõnel oli üks sama copy-paste jutt , ilus pikk tekst aga camoon 3 aastat ühe tekstiga ja pole ikka kellelegi pihta saanud. :D

 15. Sally says:

  Kui soovid Tinderi äppiga tutvuda, kûsi Ukult näha, kahjuks alles eile leitsin ta sealt… Tinderi kasutajate hulkast. Tinderdab fänne?

  • Käis üks päev jah maha võtmas just, kui Tinderi teemal rääkisime :)

   • Triin says:

    Uku käis üks päev maha võtmas, aga kommenteerija sõnul oli eelneval päeval olemas ja match? Ajaliselt ei klapi võinii?

    Aga äkki on tegu mingi fake kontoga üldse, kui Uku ise enda teada konto ära kustutas?

    Igatahes ka nõus, et väga õige nimekiri Sul kriteeriumitest :)

    • Ei, me käisime koos too kord ta Tinderis, mis on tehtud aastaid tagasi välismaal üldsegi ja sinna alles lihtsalt jäänud. Kustutasime eile inimeste meelerahuks selle konto ka ära. Üllatav, kuidas see kõigi jaoks nii palju tähendas.

  • mariliis says:

   Match!

 16. Sil says:

  Hei!

  Väga aus nimekiri asjadest, mis mehel peaksid olemas olema ja tore et oled selle leidnud. :) Selle jutu peale tekkis aga küsimus, et kas tunned, et sul on sama palju ka vastu pakkuda? Ei mõtle seda üldse pealelendamise stiilis, vaid tihtipeale jääb mulje, et naised loovad enda peas mehe osas ideaali ja otsivad seda hinnaalandust andmata. Aga ennast sellise kriitilise pilguga kõrvalt vaadata ei oska.

  • Hei!

   Otse loomulikult :) Ma ei suuda pakkuda vastu vähem kui saan. Kombeks on hea mees õrnusega lausa ära hellitada :P

   • Doris says:

    Porgandil puudub ju enda kriitlise pilguga kõrvalt vaatamise oskus täielikult. Teeb rõvedaid tatoveeringuid, koledaid trenniriideid ja selle viimase postituse viimane pilt oli täielik õudus kuubis (https://paljasporgand.ee/wp-content/uploads/2017/05/DSC_0838-1-768×1152.jpg). Vanasti lugesin huviga tema asju, aga viimasel ajal on nii postituste kvaliteet kui ka pildid temast muutunud. Tavalisest trenni- ja söögifännist on saanud photoshoppitud fake-tibi.

    Ja no see nimekiri, mille porgand välja tõi…

    1) “ausus – valetamist ma ei salli silma otsaski. Valus tõde on parem kui magus vale”. Kogu tema viimase aja elu on fake ja vale. Võltsrinnad, võltsjuuksed, võltsküüned. Elu ongi täiega “fab”.
    2) “antirutiinsus – mulle ei sobi kuidagi kui kaaslane on 8-17 tööinimene /…/”. Tõesti, mehele peaks seda ette heitma, et ta elu ei ole instagram ja ta teeb äkki isegi 8-20 tööd, aga toob kordades rohkem raha koju kui mingi C-kategooria Eesti laulja.

    Tõenäoliselt ei kiida porgandike seda kommentaari heaks, sest “ausus” on oluline, mitte aga tegelik arvamus ja tõde.

    • Milline kibestunud ja pime inimene.

    • Sil says:

     Kuule Doris, jube kibestunud tundud tõesti. Ja väga hästi kursis inimese eluga, kes (nagu näha) sulle kohe üldse ei meeldi. :D Suuna see energia parem mujale.

     Aitäh vastuse eest! Ise tunnen ka, et mida rohkem mees mulle pakub, seda parem naine tahan talle omakorda olla. Nagu positiivne nõiaring. :D

    • Pähklike says:

     See Doris.. kuidas üldse saab üks inimene sellist paska oma peaga toota? ?

     Minu nimekiri ühtib sinu omaga! Soovin sulle oma väljavalituga palju rõõmsaid hetki koos veeta?☺️

     • “People who criticize on others are just unhappy about something in their lives and take the most pathetic measures to make themselves feel better”

      Suur aitäh :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.