Kroonilisest põiepõletikust antibiootikumideta vabaks!

Täna vaatan ma lapsepõlves kuuldud lugusid põiepõletikust justkui järjekordset muinasjuttu. Tekib siis, kui istud külma kivi peal ja ennetad siis, kui hoiad varbaid soojas. Nii kasvasin ma üles uskudes, et põiepõletik pole miskit muud kui tussu külmetushaigus. Nagu enamik noori tüdrukuid püüdsin ka mina ikka ja jälle põiepõletiku kinni. Vanavanemad ütlesid, et mu mantel on liiga lühike ja sain selle eest isegi sooja pika mantli endale, haha. Aga tegelikult on põhjus sootuks mujal ja avastasin seda pool aastat tagasi, mil tõmbasin endale kroonilise põiepõletiku kaela. Lahti saamine oli vaevaline, kuid antibiootikumide poole mu käsi ei ulatunud. Siin on minu kogemuslugu, kuidas ma põiepõletikust naturaalsel teel vabanesin!

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

6 Comments

 1. P says:

  Kuidas muidu plaanid omal teemasid jaotada premiumi ja tavakasutaja vahel? Saan aru, et tervis tuleb kindlasti premiumisse, aga kui ma ei eksi, siis tavakasutajale ei tule midagi peale reklaami ja glimpside. Ehk siis praktiliselt lähed ainult premiumile üle, kuna tavakasutajal pole ju enam mõtet sind jälgida? Minu jaoks muidugi hea, sest mida vähem contenti jälgida on, seda vähem põhjust sotsiaalmeediat kasutada. Sotsmeedia eest ma maksma ei hakka, nii sõltuvuses ka pole. 😃

  • Hei! Kõik blogipostitused, mis kirjutan omast vabast ajast ja tasuta, lähevad tasulise artiklina üles. See ei tähenda, et tervise teemat enam tasuta ei tule. Tuleb juhul, kui on sponsoreeritud või tasustatud postitus. Seega tavakasutajal on mind ikka mõtet jälgida. Lisaks ei pea hakkama Premiumiks, vaid saab ka soovipärase artikli osta ühekordselt väikese toetuse eest.

   Sotsiaalmeedia on täitsa eraldi. Kõik postitused avalikud ja IG storysid teen ikka tasuta edasi kõigile. Storyd, kus kajastan isiklikku elu, õpitud terviseteemasid, retsepte jmt jääb Premiumitele küpsiseks toetuse eest :)

 2. K says:

  Minugi kallis hea vanaema ütles, et “ma ju RÄÄKISIN KOGU AEG et sa külmetad oma põie ära” – ja ehkki ta Maailma Parima Vanaemana loomulikult elas mu põiele südamest kaasa, siis selle osaga, et ta ju OMETI rääkis, oli ta kohe täitsa rahul ;’D Krooniline oli põletik minulgi ja ega ma tegelikult teagi, kuidas ma sellest lahti sain – kadus teine lihtsalt ära mingi hetk :)

  Ma veel nii suur Su blogifänn ei ole, et tasuliseks lugejaks hakata, aga pagan, mine sa varsti tea :)) Igal juhul arvan, et klikimaterjali nuuskivatele ajakirjanikele ei tee paha natuke nö pappi köhida.

  Üleüldse arvan, et põhjus, miks selline “suur hulk” arste, suunaväänajaid, ajakirjanikke ja muud rahvast Sind sellise tigeda….oota, kas ma ütlesin “tigeda”?…ups…tahtsin ütelda, et mureliku pilguga jõllitab, on iidne ja lihtne. Sa näed ilmselt parem välja, kui nemad kõik kokku ja Su blogi on edukas :)

  Ole terve ja ära maski küljest koroonat korja ;)

 3. Ingel says:

  Ma enda kogemusest lisaksin, et külmetamine on ikkagi päris hea päästik põiepõletiku alguseks. Ilmselt külmetamine = immuunsuse langus ja siis bakter pääseb hullama.
  Mul viimati algas põiepõletik jalgade külmetamisega. Eelmisel suvel maal lippasin paljajalu ühest ruumist teise, millest üks oli kivipõrandaga – natukese aja pärast juba tundsin, et tuttav jama (ma vana põiepõletiku veteran. Ei pea veel pissile jõudmagi, kui tean, mis mind ees ootab 😅)

  • Hehe! Jaa seda muidugi. Aga algpõhjuseks sel juhul siiski nõrk immuunsus. Samamoodi võin olla kohv trigger, aga see ei tähenda, et kohv on tekitajaks nagu lastele räägitakse 🙈

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.