Kõik vajalik ühest kohast!

Rino & Pelle karvane ja kõige pehmem mantel

Sügis on kätte jõudnud ning pole talv ka enam kaugel. Seetõttu on käes paras aeg, et varuda endale sobilik sügis- ja talveriietus. Sest nagu öeldakse, pole halba ilma, vaid vale riietus. Täna vaatame, kuidas on võimalik leida kõik vajalik (kosmeetika, riided, tehnika, aiakaubad, lasteasjad jne) turvaliselt kodust lahkumata, mobiiltelefonist või arvutist, kõik ühest kohast, ilma lisapostikuluta, soodsalt, vajadusel järelmaksuga ja kätte saada see kõik vaid paari päevaga! Lisaks jagan ma postituse lõpus teile fantastilise sooduspakkumise, millest on raske ära öelda!

Rino & Pelle karvane ja kõige pehmem mantel

 

Kaubanduskeskusest internetti

On palju põhjuseid, miks inimesed on kaubanduskeskustest võõrdunud ning leiavad end aina rohkem e-poodlemast (isegi toidukaupade puhul):

  • ilmselgelt on üks peamisi põhjuseid täna Covid-19 ning paljud kardavad tervise pärast ning eelistavad võimalikult vähe teistega kokku puutuda
  • muidu on valdavalt põhjuseks aga ajakulu. Netis saab šopata ju millal iganes (potil, bussis, EMO järjekorras, haha)
  • paremad hinnad ja pakkumised
  • mugavus huvi pakkuvaid asju kõrvutada ja võrrelda ning tellida kodust lahkumata

Minu kõige pikema lõikega uus Luhta mantel, millel on haigelt pehme karvakrae, mis hoiab kogu keha soojas ja näeb väga naiselik välja!

Ainsaks miinuseks on kindlasti fakt, et riideesemeid ei saa selga proovida. Küll aga saab neid tasuta tagastada, kui ei peaks sobima. Nii olen mina juba viimased 4 aastat ainult veebis poodelnud. Võib-olla pulmakleiti ma jah käiksin kohapeal valimas, aga muidu olen saanud isegi teksavalikuga netis ideaalselt hakkama.

Roometile eriti palju meeldiv naiseliku lõikega Icepeaki suusajope.

 

Kõik asjad mugavalt ühest kohast

Üheks selliseks kõike kokku koondavaks ostuplatvormiks on Hansapost, kes pakub väga laias valikus brändirõivaid, jalanõusid, elektroonikat, lasteasju, kosmeetikat, tervisekaupu ja spordivahendeid. Ploomimahlast juuksevahuni, nutikellast akutrellini, murutraktorist projektorini – üle 300 000 toote ühest poest ühe tellimusega. Hansapost on juba pea 25 aastat seisnud selle eest, et ostlemine oleks lihtne. Aastatepikkuse kogemuse baasil pakub Hansapost tooteid, mida just eestlased eelistavad, ja hindadega, mis on kõigile taskukohased. Hansapost on Eesti ettevõte ja samasse gruppi kuuluvad ka HobbyHall.fi veebipood Soomes ning Xnet.lv veebipood Lätis.

Ülipehme Rino&Pelle sall.

Hansaposti valikusse on tulnud hiljuti palju uusi tuntud ja kvaliteetseid moebrände nagu Champion, Luhta, Icepeak, Tamaris, Rino&Pelle, Didriksons, Molly Bracken, Tom Tailor jt. Hansapost pakkus mulle välja võimaluse tellida endale igalt brändilt midagi, et saaksin ka teile neid tooteid näidata. Mõned tooted sain ka endale jätta, seega otsustasin oma Timberlandid, neoonse kevad-sügis jope ja sportliku talveparka aastast 2016 vahetada välja millegi uue vastu. Mu stiil on ajas palju muutunud ja tahtsin midagi, milles end hästi tunda ja mis oleks võimalikult praktiline.

Ma olen juba pikalt nillinud Didriksons parkat, sest see tõrjub vett, on ülisoe, stiilne, pehme ja kvaliteetne.

Didriksons parka juures meeldib mulle enim selle värv ja kalipsot meenutavad varrukad!

Tellimisel saab kasutada eelistatud filtreid, et kiirelt ja mugavalt leida vajalikud tooted. Lisaks saab filtreerida tooteid ka tarneaja järgi, valides selleks nt 1-4 tööpäeva, 2-5 tööpäeva või 1-2 nädalat. Silma jäänud tooted soovitan lisada võrdlusesse, et siis hiljem kergemini otsus langetada. Lisaks on neil olemas ka Hansakonto võimalus krediidilimiidi baasil, juhul kui esineb ootamatuid väljaminekuid.

Tom Tailori minimalistlik ent tüdrukulik seljakott.

Hansapostis poodlemisel kasuta minu sooduskoodi, mis annab lisaks -10% kahelt tootekategoorialt: riided ning jalanõud! Koodi saab kasutada veebis, sisestades sooduskoodi lahtrisse “paljasporgand“. Täiendavalt saate ka tasuta transpordi pakiautomaati sooduskoodiga “Mood“, kui tellimuse summa on vähemalt 30€. Lisaks saab Tallinnas Järve keskuses pakile ise mugavalt järgi minna uuenenud Hansaposti Outleti. Tellijal on õigus 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest kaup tasuta ümber vahetada või tagastada.

Mine tšeki ka mu Instagrami, sest seal on käimas auhinnamäng Hansaposti 100€ krediidile!

Championi saapad talle ja Luhta saapad mulle!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.