Kõik lemmikud ühest kohast!

Mäletate kui rääkisime e-poodlemisest? Sealt võis teha julge järelduse, et ma ei armasta šopata. Välja arvatud juhul, kui jutt käib e-poest. Sinna võin ma lausa ära eksida. Tellin kõik oma riided, jalanõud, kodutarbed, toidulisandid ja isegi pesu ja bikiinid veebist! Paljud ei julge, kuid alati on võimalus toode ju mittesobivuse korral tagastada. Aga ma ei taha üldse sellest rääkida. Tahaksin jagada teiega hoopis midagi inspireerivat.

Bonusway tootekollektsioonid

Juba varasemast postitusest (loe SIIT) tuttav tagasiteenimisvõimalusega e-poodide koonduspaik Bonusway hakkas pakkuma uut põnevat lahendust, mille abil saab konkreetsete toodete kaupa luua erinevaid teemalehti enda profiili alla (nt lemmikilutooted, magamistoa inspo, Elli lemmikud, Iisraeli soovitatud hotellid, lemmikud adid jne). See on viis, kuidas muuta šoppamine sotsiaalsemaks, mugavamaks ning eriliseks, töötades sarnaselt Pinterestiga. Ehk teie, kes te usaldate mu valikuid, kellele meeldib mu stiil või huvitute mu käekäigust, saate Bonusway lehelt näha, milliseid teemalehti olen loonud.

Foto – Siim Kinnas

 

Minu kollektsioonid

Kutsun teid üles oma toodetele lisama #paljasporgand, kui tunnete, et teie tooted või kollektsioonid ühtivad minu omadega. Nii saame jagada üksteisele uusi lemmikuid ning soovitada huvipakkuvaid tooteid! Vaatan kõik teemaviitega #paljasporgand loodud tooted üle ning ehk teen neist omaette vinge kollektsiooni! Seni olen loonud 5 kollektsiooni, mis mulle hingelähedased ning inspireerivad on.

1. Ilusad voodipesud

Alates päevast, mil ma kolisin ja oma kodu ära lasin sisustada, olen olnud suurim kodusisustuse fänn. Kui varem võisin meeletult palju toidunõusid kokku kuhjata erinevate toidupiltide jaoks, siis nüüd unelevad mu silmad hoopis magamistoa dekoratsioonide poole. Päris otseselt öeldes voodipesude suunas. Patjadega üle kuhjatud korras ja uhke voodi on minu happy place! Nii olen koondanud kokku minu magamistuppa sobivad ja enim pilku püüdnud voodipesud, mis on lisaks oma ilule ka soodsad ja taskukohased!

merilin-taimre-paljas-porgand-elustiil-blogi-ilu-poodlemine-šoppamine-epood-boonus-raha-säästmine-nipid-teenimine-bonusway

 

2. Lemmikud lõhnad

Ma usun, et ma pole teps mitte ainus, keda vaevab alati üks ja see sama mure… Nimelt olen saanud proovida ja nuusutada niii palju uusi ja häid lõhnu, kuid kui kohe ei osta, siis läheb sootuks meelest, millega tegu oli. Või näiteks tunned sõbrannal uut lõhna, uurid järele millega tegu ja juba järgmine päev on see meelest pühitud. Andsin endale lubaduse, et iga kord kui avastan enda jaoks uue meeldiva lõhna, siis viskan selle oma lõhnakollektsiooni üles. Nii on uue lõhna muretsemine õigel hetkel vaid ühe kliki kaugusel! Lisaks teenin Bonuswayga ka raha tagasi.

 

merilin-taimre-paljas-porgand-elustiil-blogi-ilu-poodlemine-šoppamine-epood-boonus-raha-säästmine-nipid-teenimine-bonusway

 

3. Suvised leiud

Suveriideid pole kunagi liiga palju. Mina armastan enim kõiksuguseid pükskostüüme, kleite ja lihtsaid looke! Kuna mind ootab juba varsti-varsti järgmine reis ees, siis tellisin endale esmakordselt Forever21-st 100€ väärtuses riideid. Lõin ka sellest eraldi kollektsiooni ja lisan sinna veelgi tooteid, mida ehk hiljem juurde tellin, kui antud pakk käes ja rahule jään. Andke teada, kas soovite, et teeksin tellitud riietest ka try on hauli? Siiralt loodan, et kõik sobib ja saan need oma reisikohvrisse pakkida! Minu lemmikud e-poed on seni olnud Asos ja Boohoo – pole pidanud veel pettuma. NA-KD polnud väga minu teema – hinnad on kõrgemad, riided ei istunud hästi ning erinesid päris palju pildil kujutatust.

merilin-taimre-paljas-porgand-elustiil-blogi-ilu-poodlemine-šoppamine-epood-boonus-raha-säästmine-nipid-teenimine-bonusway

 

4. Tossumaania

Mitte üldsegi praalimiseks, aga tosse on mul tõesti rekordarv – lausa mitukümmend! Ma armastan ketse nii vabal ajal kandmiseks kui ka treenimiseks. Ja no muidugi just adidase omi. Mitte üldse seepärast, et ma nende ametlik saadik olen ja ma oleks “kohustatud” seda ütlema, vaid kuna tõesti adidase ketsid on üle prahi ja turu kõige vingemad. Usun, et enamik nõustuvad. Niisiis olen kokku visanud oma lemmikud adid Tossumaania kollektsiooni. Sealt leiate ka minu isiklikku tossukollektsiooni kuuluvad üles, mida muidu Eestis ei müüda. Üldse on Eestis valik nii väike, et soovitan soojalt ketse välismaalt tellida. Kaks poodi, milles on päris hea valik adi tosse mõistliku hinnaga on SportsDirect ja Asos.

merilin-taimre-paljas-porgand-elustiil-blogi-ilu-poodlemine-šoppamine-epood-boonus-raha-säästmine-nipid-teenimine-bonusway

 

5. Love for adidas

Kannan adidase riideid nii trennis kui vabal ajal. Sellesse kollektsiooni olen lisanud rohkelt minu seljas nähtud riideid, mida Eestis ei müüda, aga vot e-poest saate tellida. Nüüd on asi tehtud lihtsamast lihtsamaks. Olen eri poodidest koondanud kokku oma lemmikud adidase treening- ja vabaajarõivad, mida vaid ühe klikiga endalegi soetada saate!

merilin-taimre-paljas-porgand-elustiil-blogi-ilu-poodlemine-šoppamine-epood-boonus-raha-säästmine-nipid-teenimine-bonusway

 

Kuidas luua oma tootekollektsioon?

Kui sa soovid ka ise teisi inspireerida või lihtsalt omatarbeks lemmikutest tootekollektsioone luua, et neid vastavalt vajadusele ühe klikiga osta, siis siin väike õpetus, kuidas seda teha. Asi on lihtsamast lihtsam:
  1. Esmalt loo omale avalik Bonusway kasutajakonto, kui sa seda juba teinud pole.
  2. Seejärel vajuta all paremas nurgas punast “+” märki.
  3. Toode, mille kohta soovid teha tootepostitust, peab olema müügil Bonusway lehel olevas e-poes. Mõne poe puhul käib tootepostituste lisamine ülilihtsalt (nt ASOS), kuid mõne puhul tsipa keerulisemalt.
  4. Kui toote lisades, ei tule kaasa pilti, siis võid teha screenshoti tootest või tootepildi oma arvutisse alla laadida ja selle tootepostitusse ise üles laadida.
  5. Toote saad lisada juba olemasolevasse tootekollektsiooni või luua uue kollektsiooni.
  6. Loo nii mitu kollektsiooni kui tahad ja nii mitme tootega kui tahad. Jaga seda sõpradega ning poodlemine on muutunud juba sotsiaalsemaks!

Kui loote ka enda tootekollektsioone ning arvate, et mulle võiks mingi toode meeldida, siis palun kasutage julgelt oma tootepostituses #paljasporgand, siis näen ka mina seda ja äkki tõesti leiangi uusi lemmikuid, mida ka oma kollektsioonidele lisada! Ära siis unusta ka minu Bonusway profiili jälgima hakata!

PS! Ühinedes https://www.bonusway.ee/?r=6188529 lingi kaudu, teenid 4€ lisaboonust, kui oled oma kontole kogunud minimaalselt 1€ väljavõetavaid boonuseid veebiostudelt.

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.