Kodune IPL-epilaator – kas tõesti toimib?

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Julgematel ja karastunumatel naistel olid juba maikuu algul bikiinid seljas. Esimese sooja ilmaga sain mina küll külma… külma naiste InstaStorydelt, kui vaatasin, kuidas kõik juba päevitavad. Eino, mis ma siin toas siis haudun, lähen teen ka mööda Pirita promenaadi kerge jalutuskäigu, keha katmas topp ja poolpikad püksid. Polnud päris tee äärdegi koduõuest jõudnud, kui juba kirusin oma otsust nii paljalt välja minna. Nüüd on lumine maikuu loodetavasti seljatatud ja sääred võivad karupükste alt päikesevalgust näha!

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Me naised teame täpselt, kui soodne ja vaevatu see talveperiood on, kui jalakarvad on nii pikad, et punu või patsi, haha! Must huumor aga kõrvale jättes, siis vajame me suveks parimat, kiireimat ja soodsat lahendust, et muretult rannamõnusid nautida. Teie kaua-oodatud ja palju-palutud arvustus kodusele Philips Lumea Prestige IPL karvaeemaldussüsteemile on siin!

Philips Lumea Prestige

Hiljutises postituses kirjutasin pikemalt, mis asi on IPL karvaeemaldus, selle plussidest ja miinustest ning oma väga pikaajalisest kogemusest antud meetodi kasutamisel püsivaks karvaeemalduseks. Olen läbinud mitmeid kuure IPL karvaeemaldust erinevates salongides. Töödeldud piirkondadeks on olnud sääred, kaenlaalused ning Brasiilia bikiini.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Kes enda jaoks õiget salongi leidnud pole, on veidi häbelikum või usaldab vaid oma kätt, eelistab kodust protseduuri või kelle rahalised ressursid on piiratud, siis Lumea Prestige on ideaalne abivahend! Mina isiklikult olen õnnelik, et tegin oma esmased protseduurid salongis, sest eks see natuke ikka kõrveta karva ja oleksin vast ära ehmunud ning masina sinnapaika jätnud. Lumea on mulle ideaalne abivahend tulemuse säilitamiseks ning väiksemate piirkondade töötlemiseks.

Philips Lumea Prestige eelised

Tegemist ei ole lihtsalt ilusa rose gold seadmega, vaid tehnoloogia viimase sõnaga, mis on tehtud igati käepäraseks, ohutuks, tulemuslikuks ning kasutajasõbralikuks. Toon välja peamised jooned, mis mind selle kauni masina juures lausa jahmatasid.

Ohutus

Lumea karvaeemaldusseadet on lihtne ja ohutu kasutada. See ei ole seade, mis on ühe funktsiooniga sobilik kõigile. Vastupidi, Smart Skin sensori abil saate valida oma nahatoonile sobiva energiaseadistuse. Sest igale nahatoonile vastab erinev seadistus, täpselt nagu salongides. Kuigi energiaseadistust saab ka ise manuaalselt sätestada, siis pidage meeles, et alati pole intensiivseim seadistus parim. Eriti kui me räägime nahast, mis on õrn ja tundlik.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Usaldage Smart Skin sensorit, isegi kui teine protseduur näitab teist tugevusastet, sest vahepeal võib te naha päevitus olla tumedam, vahel heledam. Kõige tähtsam on, et protseduur oleks piisavalt tugeva sätte peal, et mõjuda, ja piisavalt madala peal, et mitte nahka kahjustada.

Ainulaadsed tarvikud mugavamaks kasutuseks

Iga kehapiirkonna eripäradest inspireeritud Philips Lumea Prestige on ainus IPL-seade, millega on erinevates kehapiirkondades optimaalse tulemuse saavutamiseks kaasas ainulaadsed kumerad tarvikud. Tarvikud erinevad kuju, töötlusava suuruse ja filtri poolest ning neid saab spetsiaalselt keha, näo, bikiinipiirkonna ja kaenlaaluste töötlemiseks kasutada.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Epilatsiooni läbi viies, tuleb:

 1. töödeldav piirkond raseerida kuni 48h enne protseduuri
 2. seadmele ühendada õige tarvik
 3. Smart Skin sensoriga valida oma nahatoonile sobiv seadistus
 4. vajutada töötlusava oma nahale 90-kraadise nurga all, oodata valmisolekutule vilkuma hakkamist ja vajutada vilkuvat nuppu
 5. libistada seadet aeglaselt üle töödeldava piirkonna ning vältida sama piirkonna korduvat valgustamist

Planeeritus

Tänapäeval kehtib tootjale vast reegel “kes nuti pole, see välja sureb”. Nagu paljudel seadmetel, on ka Philips Lumeal olemas oma telefonirakendus Lumea IPL, mille abil saad pidada järge juba teostatud protseduuridel. Lumea rakendus pakub üksikasjalikke juhiseid ja vajaminevat tuge, et end protseduuri teostamisel kindlalt tunda.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Lisaks koostab rakendus kasutajale isikliku protseduuriplaani igale kehaosale eraldi ning annab soovi korral märku, millal oleks vaja järgmine protseduur läbi viia. Nii võid olla kindel, et kõik protseduurid saavad õigel ajal teostatud ja tulemus on maksimaalne.

Käepärasus

Mäletan kui kord sai Stockmannist ostetud mingi kodune laserepilaator, siis selle kasutamine oli pea võimatu. Esiteks oli see mingi jubeda juhtme otsas, mis oli nii lühike. Teiseks oli seda no nii ebamugav käes hoida. Ja kolmandaks ei pääsenud see paljudele piirkondadele üldse ligi (nagu kaenlaalused näiteks).

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Philips Lumea Prestige on käes tõesti mugav ja käepärane. Suht naljakas, aga kas olete täheldanud, et isegi SelveEkspressi puldid on nüüd samasugused? Hehe! Pealegi on tarvikud nii hästi tehtud, et pääsevad ligi igale piirkonnale ning Lumeaga toimetamine on lihtsamast lihtsam!

Tulemused

Ja see kõige olulisem ikka viimasena. Kas siis on tulemusi ka või ei ole üldse? Kui juba sellisesse tehnikasse investeerida, siis me ei lepi vähemaga kui väga head tulemused, eksole? Mina ei jõudnud Lumeat veel katsetadagi, kui mu InstaStory peale, mil oma pere uuttulnukat teile näitasin, tulid naistelt kirjad stiilis: “Mul on see olemas ja see tõesti töötab!”. Seega ei jõudnud ma veel masinas kaheldagi, kui ta oli juba stardipositsioonilt mu usalduse võitnud.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Kuna mu eesmärk on lugejatele siiski tulemuslikkust demonstreerida, siis ei saanud ma töödeldavaks piirkonnaks eelnevalt salongis töödeldud piirkondi valida, duh! Seega otsustasin ma oma alatised käekarvad ära šeivida ja nüüd tõesti loota, et Lumea tagab tulemuse!

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Lumea rakendus soovitab esimesed protseduurid teha iga 2 nädala tagant ja siis hiljem juba harvem, et tulemust säilitada. Nii olen ma juba teinud kolm protseduuri ära ehk esimesest protseduurist on möödas juba poolteist kuud. Ja tulemusi ma ei pea isegi kirjeldama, sest näete neid väga hästi ise oma silmaga allolevatelt piltidelt! Pildid tehtud siis täpselt enne šeivimist enne igat protseduuri.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-ipl-laser-karvaeemaldus-püsiv-tulemus-arvustus-review-philips-lumea-prestige-tõhus

Ja mõelda vaid, et paar protseduuri on veel ees! Minu poolt JAH – Lumea on igat senti väärt! Pealegi saab seda jagada perekonnaliikmega, sõbraga, oma mehega või hiljem kasvõi edasi müüa. Mina olen nüüd küll täitsa sile tüdruk ning minimaalse vaeva ja kulutusega! Kas olete läbinud laser- või IPL-epilatsiooni? Kas olete näinud tulemusi? Kas teil on Lumea või planeerite seda osta? Ootan igasugu tagasisidet huviga! Nautige päikest ja laske sääred karupükste alt valla!

28 Kommentaari

 1. S ütleb:

  Tere! Kuigi postitus on juba üksjagu vana otsustasin siiski proovida ja veidike maad veel uurida. Nüüd on sellest palju aega möödas juba ja kuidas seadmega rahul olete? Kasutate siiani? Kas on oht, et tulevikus võivad hakata kimbutama pigmendilaigud? Kuna tegu pole teps mitte odava tootega ja liigub vähe arvustusi, siis otsustasingi igaksjuhuks uurida!
  Päikest

  • Paljas Porgand ütleb:

   Hei,

   Ei kasuta. Läksin tagasi salongi laserteenusele, sest see võttis nii palju aega ja viitsimist ka polnud. Olen teinud mitmes kliinikus läbi täiskuuri ja kokkuvõttes kasvab karv ikka tagasi. :/ Olen sellega nüüdseks juba leppinud. Esimene pool aastat olin karvavaba ja nüüd on küll hõredam karvastik, aga ikkagi mitte väärt seda salongi raha. Kuid koduselt koguaeg teed, siis on väljamakse ühekordne ja saad tulemust hoida kaua soovid.

 2. Marii ütleb:

  Tere

  Kas oskate ka öelda, mis on vahet nendel philipsi odavamatel versioonidel, hinnaklass seal 250-550 nendel fotoepilaatoritel. Kas peab just selle kõige kallima ostma, et tulemust saada?

 3. Simone ütleb:

  Hei! Philipsi kodulehelt uurides ütleb see, et enne protseduuri alustmist võib ka piirkonda vahatada, kuid Sa tõid välja, et raseerida. Kas tulemus erineb?

 4. Merike ütleb:

  Miks mitte Braun Silk-expert IPL? Reklaamijutt kõlab samuti usutavalt ja hinna poolest ka soodsam.

 5. […] Kodune IPL-epilaator – kas tõesti toimib? […]

 6. Liisa ütleb:

  Huvitav kas heledatel karvadel ka toimib? Jalgadel on karvad ikka suht albiinod. Nahk ise ka õrn ja hele-veidi punaka alatooniga. Kui juba salongihooldusel hoiatatakse, et heledate karvade puhul ei pruugi epilatsioon nii hästi õnnestuda siis kardan, et koduse hoolduse puhul ammugi mitte :(

 7. Katrin ütleb:

  Oiii, selle peaks küll soetama siis! Kas mingit sooduskoodi diili ei ole silmapiiril paistmas? :D

 8. Maris ütleb:

  Minu küsimus jälle soetud sünnimärkidega, kuna mul endal on neid üsna palju siis muretsen selles osas. Nimelt näen piltidelt, et ka sul on neid ikka mõned kätel. Kas epilaatorit kasutades lihtsalt väldid neid kohti ehk siis libistad epilaatorit ümber sünnimärgi? Ja kas neid on siis lihtne vältida kasutamise käigus?

  • Paljas Porgand ütleb:

   Mina nende pärast ei muretse. Käin kontrollimas aeg-ajalt. Need sünnimärgid, mis suuremad ja n-ö “ohtlikud”, neid ma muidugi ei puutu laseriga :) Kätel pisikesed ja ohutud.

 9. Kats ütleb:

  Kui kaua võtab aega üks protseduur?

 10. Katrin ütleb:

  Tere!

  Kas antud protseduur on valus ka? :)
  Valu on muidugi suhteline mõiste, aga näiteks vahatamisega võrreldes?
  Olen ammu ammu mõelnud selle seadme soetamisele, aga ei ole julgenud.

 11. Marta ütleb:

  Ma olen nii pikalt mõelnud, et peaks selle endale soetama. Kuna hind on päris krõbe, siis ei ole julgenud seda endale osta.

  Tänu sinu postitusele tundub, et see masin on oma hinda väärt, niiet aitäh! :)

 12. Liina ütleb:

  Tere! Kas selle meetodiga tunduks mõistlikum alustada sügisel, kui nahk enam päikest ei näe? Või võiks suvel nt kaenlaaluste ja bikiinipiirkonnaga juba alustada, kuna need pole otseses kokkupuutes päikesega?

 13. Tupsulotu ütleb:

  Mul ka Philips Lumea kodus, küll vanema põlvkonna oma, st ilma eri otsikute ja nahasensorita. Täiesti elupäästev seadeldis minu puhul, mul on loomulikult lumivalge nahk ja süsimustad tihedad/paksud karvad. Lumeaga olen saanud ahvist inimese, kuigi mul võttis see umbes pool aastat kuni aasta (eks vahepeal unustasin ka mõne töötluse, ups). Laen kohe selle äpi alla, siis kergem meeles pidada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga