Pole enam mingi uudis, et ma vannun mineraalmeigi nimel juba aastaid ja viimased poolteist aastat just Bellapierre’i nimel. See bränd on saanud mulle nii südamelähedaseks, sest nende väärtused käivad minuga käsikäes: läbipaistvus, naturaalsus, tervis, kvaliteet ja kindel tulemus. Kõik Bellapierre’i tooted on sündinud meie naha nimel ning meie ilu jaoks! 100% mineraalne bränd, mis ei kasuta oma toodetes kunstlikke parabeene, täite-, lõhna-, värv- ega säilitusaineid, vaid ainult mineraale, taimsed õlisid ning nahale täiesti ohutuid koostisosasid. Miks ma olen otsustanud just Bellapierre mineraalkostmeetika kasuks, mida see sisaldab ning kuidas toimib, loe SIIT!

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

6 Comments

 1. Kersti says:

  Tere.

  Loen siin Teie soovitusi ja tellisin mõned tooted. Nahk on punniline ja laiguline. Ma arvan, et ega see paremaks ei lähe, kui jätkan tavaliste jumestuskreemide kasutamisega aga ilma jumestuseta ei julge välja minnagi. Osad Teie soovitusega tooted juba otsas aga sain esialgu ostetud vähemalt mineraalpuudri hele ja tume. Tahaks osta ka peitekreemi, mida soovitate, kuid see otsas, oskate õelda, millal seda toodet oleks tulemas?

  • Tere, kas mõtlete BB-kreemi? Või peitepulka?

   • Kersti says:

    Tere.
    Ma mõtlen seda peitepulka. Muidugi ma vaatasin Bellapierre kodulehelt, et neil on uus toode nagu JUMESTUSKREEM FULL COVERAGE FOUNDATION STICK , kas seda olete ka juba jõudnud testida? Kas seda võib ka kasutada sarnaselt nagu kasutasite seda peitepulka?

 2. Kristi says:

  Hei!
  Väga kasulik ja põhjalik postitus. Aitäh! Olen ammu tahtnud BP tooteid osta, kuid pole siiani viitsinud süveneda ja asjaga tegelema hakata. Postitusega tõid kogu info otse kätte ja nüüd vaid tellimise vaev :) Tekkis küsimus, kuidas ja kui tihti pintsleid ning bella blenderit hooldad? Kas hodusel kasutad ka mingisugust special vahendit?

  • Aitäh :) Harvem, kui võiks :D Kuna ma meigin end harva ja kasutan neid ainult endal, siis ei puhasta väga tihti. Jah, kasutan selleks spets ainet: Jane Iredale pintslipuhastusvedelikku (Kunagi sai lihtsalt ostetud, kui ka tooteid proovimiseks ostsin. Ei oska otseselt soovitada.). Bellablenderit pesen ma veega pärast igat kasutust, kuni sealt enam puuderkreemi värvust ei eritu. Bellablenderi põhjalikumaks pesuks on muö spetsiaalne vahend Solid Blendercleanser (seda soovitan küll!). :) Loodan, et oli abi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.