Hispaania vol2: “Ma armastan Hispaaniat!”

Mu viimaste aastate kõige ilusam kuu on seljatatud ja lõpuks leian ma aega, et ka teile sellest pajatada. Antud postitus on kohustuslik kirjandus kõikidele, kes unistavad Hispaaniasse reisimisest, on võtnud selle omale päevakorda või on Hispaanias juba reisinud! Kuu aega kõige imelisemaid kogemusi ning ohtralt ringi rändamist on loonud mulle mälestuse kogu eluks. Jagan Sinuga kuu jagu sihtpunkte, mida ma soovitan külastada, et garanteerida kõige ilusam Lõuna-Hispaania reisi kogemus. Esmalt, kui Sa pole veel lugenud Hispaania postitustesarja esimest osa, siis alusta kindlasti SELLEST!

 

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

2 Comments

  1. Kapsauss says:

    Ma sinu postitust täielikult lugeda ei saa, aga tekkis küsimus praegusel ajal üldse reisimise kohta. On hakanud ka taas mõtted mõne reisi suunas liikuma ja siis tekib natukene selline tunne et ah kas viitsib nende testide ja karantiinidega jamada. Kuidas konkreetselt Hispaaniasse minemine oli? Kui raske või kerge? Ise ma vaktsiini ei kavatse võtta ka. Ja arvestades sinu seisukohta koroona hulluse suhtes siis oleks hea teada kuidas just meie taoliselt inimestel see asi siis sujub. Vaatan et päris paljud juba reisivad ja Hispaania eriti kuum koht nähtavasti taas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.