10 raamatut, mis muutsid mu elu!

merilin-taimre-paljas-porgand-vaimsus-spirituaalsus-lemmik-raamat-raamatud-soovitus-manifesteerimine-õppetunnid

Foto - Siiri Kumari

Nagu teate, olen ma ehtne raamatukoi. Selle asemel, et lasta oma tähelepanul igapäevaselt hajuda telekasse, raadiosse, ajalehtedesse ja teiste tegemistesse sotsiaalmeedias, suunan ma kogu oma tähelepanu sissepoole. Sest seespool lasuvad kõik vastused. Sest meie sisemaailm on see, mis loob meie reaalsuse. Me oleme teadlikud loojad. Iga. Kuradima. Sekund. Kas sa usud, et oled enamat kui füüsiline keha, või mitte, sa lood oma kogemuse selles elus ise. Sinu valik, kas teadlikult või ebateadlikult. Aga sa lood selle.

Võtsin paar aastat tagasi vastu otsuse, et ma pole elu ohver. Kõik siin elus olen ma enda ellu kutsunud, kas teadlikult või mitte. Kõik haigused, valu, õppetunnid, konfliktid, raskused olen ma ise loonud, et neist õppida. Ma kas õpin ja kasvan või ma kannatan ja kogen seda jälle ja jälle, kuni ma õpin ja kasvan. Mõni kannatab kogu elu, aga mina olen valinud esimese tee. Allolevad raamatud on olnud sel teel minu mõistuse avardajateks, kogemuste selgitajateks, valgustajateks ja sel rajal püsimiseks lihtsalt hädavajalikud. Kõik on mänginud oma osa, et ma õpiksin manifesteerima endale täpselt sellist elu nagu ma soovin. Sest me kõik oleme täiuslikud siin ja praegu ja kõik on kättesaadav meile siin ja praegu.

Veebilehe sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes viisil ja kohas sh meedias ilma autori kirjaliku loata. Ka osaliste tekstide või tsitaatide avaldamise korral meedias tuleb küsida kirjalikku luba. Loa saamisel peab avalikustamisel säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Postitustes olev informatsioon on ainult informeerimise eesmärgil ning autor ei vastuta informatsiooni õigsuse eest. Tegemist ei ole meditsiiniliste soovitustega ning meditsiiniliste küsimustega tuleks alati pöörduda meditsiinitöötaja poole. Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lehe üldtingimusi.

14 Comments

 1. Hel says:

  Nõustun eelnevate kommentaaridega, et postitus on nagu tellitud. Aitäh! Homme toon omale selle esimese nimekirjast. Oeh, nii kaua olen seda äratundmist järgmise raamatu osas otsinud 🙏

 2. Hanna says:

  Tere Merilin!

  Ei osanud oma kirja mujale kirjutada. Valisin viimase postituse, ehk vaatad kommentaare läbi.

  Mu küsimus on, millist nõu soovitad toidusõltlasele? See, et minna toitumisnõustaja juurde, kes paneb sulle orgu, fitlpapi, org liisi, signessa või treener talise kava soovitused ja nõuanded vms kokku – see ei aita!! Ma olen kõike proovinud ja meeleheitel.Ma lihtsalt söön! Mul on toidusõltuvus! Ma söön, saan aru et kõht on täis ja söön veel. Nutan seda postitust kirjutades, ma ei taha nii. Olen noor naine, 24-aastane, rikun oma elu lihtsalt toiduga ära. Söön, kui midagi on hästi, söön, kui midagi on halvasti, kui olen rõõmus, kurb jne. Saan aru et kõht on täis, aga käsi làheb toidu järgi ikkagi 24/7. Ma olen nii õnnetu, ma ei saa sellest lahti, ma nii väga tahan saada normaalkaalu, veresuhkur on juba natuke kõrge, ülekaal on +25kg, aga mõistus ei jõua järgi kehale.
  Mis mul viga on?? Ma enam ei suuda 😔😔 Ma lihtsalt ei oska enam ennast aidata. Tunne on kohutav, nii enne kui peale söömist. Mõttetu on oll. Ma ei taha, aga söön end teadlikult veel suuremaks. Mis see on, mis mulle nii teeb??😭😭

 3. J. says:

  Aitäh lugemissoovituste eest, väga põnev! Täitsa huvi pärast Sulle ka üks küsimus – kas usud reinkarnatsiooni?

 4. Gerli says:

  Bruce Liptonilt on “Spontaanne evolutsioon” ka veel üks suurepärane raamat, mis minu elu küll täielikult muutis.

 5. Maarja says:

  *Eckhart Tolle
  Vaatasin, et kõigil on eestikeelne variant. Arusaamatu, miks ei võiks eestikeelse vaste kirjutada. Tänud siiski soovitamast.

  • pf, eriti ülbe :D miks ei võiks ise otsida? Ma eelistan lugeda kirjandust algkeeles, kui vähegi võimalik, sest ainult nii on sõnades kirjaniku energia.

 6. Anon says:

  Aitäh soovituste eest!! The power of now ka minu üks lemmikutest. Ning sellega seoses tahaks sulle ka ühe lugemissoovituse anda, mis minu arust üpris sarnane the power of now mõtetega – The Art of Happiness by Dalai Lama and Howard Cutler ;)

 7. Maila says:

  See postitust tuli küll nagu tellimise peale :) Just sain läbi “The power of now” ja see on ikka väga palju mind aidanud ja uue vaatenurga andnud. Mõtlesingi mida järgmiseks ette võtta ja nüüd on ideid tänu Sulle :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sellelt lehelt sisu kopeerimine keelatud.